Pradėkite savo karjerą anksčiau

Jei ieškote karjeros teisės, USQ 3 metų bakalauro laipsnį jus gausite anksčiau. Teisės specialistų priėmimo komisijos akredituotos kaip akademinės kvalifikacijos pripažinimui kaip advokatė Kvinslendas, JAV teisės akademijos bakalauro laipsnis yra tik keli laipsniai, kurie gali būti baigti per trejus metus.

Jūsų studijos padės jums praktikuoti kaip advokatas ar advokatas Kvinslendas ar teisės specialistas kitur Australijoje, tačiau teisės studijos taip pat rengia jus daugeliui kitų verslo, komercijos ir vyriausybės karjeros.

Galite studijuoti Campus mieste arba Springfilde, ar Towoomba, ar nuotoliniu būdu, ir apsupti patyrusių ir pasiekiamų dėstytojų bei studentų, kurie yra tokie pat aistringi, kaip jūs esate.

Profesinė aktualumas

Mūsų teisės laipsniai buvo sukurti su Patariamuoju komitetu vyresniųjų teisėjų ir teisininkų, kurie visi suteikė tai su savo entuziazmo patvirtinimą. Mūsų dėstytojai turi daug patirties įvairiose srityse, įskaitant baudžiamąją teisę, žmogaus teises, tarptautinį ir lyginamosios teisės, šeimos teisės, aplinkosaugos teisės, nuosavybės teisės ir komercinės teisės.

Nekilnojamojo pasaulio patirtis

Jūs išmėginsite savo įgūdžius "USQ" "Wonderley"

Tolesnis tyrimas

Pagerinkite savo įsidarbinimo galimybes ir atlikite tyrimo projektą pagal įstatymą. USQ siūlo vienintelį aukštąjį išsilavinimo programą, skirtą teisės laipsniui Australijoje - įstatymų bakalauras (apdovanojimai).

Profesinė akreditacija

Teisės bakalauro laipsnį akreditavo teisininkų priėmimo komisija, Kvinslandas ir Aukščiausiojo teismo Kvinslendo viršininkas kaip patvirtinta akademinė kvalifikacija pagal Aukščiausiojo Teismo (priėmimo) taisyklių 2004 (Qld). Tai iš dalies atitiks reikalavimą praktiškai dirbti advokatui ar advokatui Kvinslendas ar praktikuojantis teisininką kitur Australijoje. Norėdama, kad advokatai ir baristeriai, taip pat privalo baigti patvirtintą praktinio teisinio mokymo kursą, kad galėtų tapti teisės į praktiką. Patarimai dėl praktinių teisinių mokymo programų gali būti gauti naudojant "Ask USQ".

Karjeros rezultatai

Teisės bakalauras taip pat atveria įvairias karjeros galimybes valstybės tarnyboje, vyriausybėje, politikoje, nevyriausybinėse organizacijose ir įmonėse, taip pat suteikiant jums įgūdžių būti labai veiksmingu teisės specialistu.

Programos struktūra

Kursai, kuriuos reikia ištirti

  • Pagrindiniai kursai (19 vienetų)
  • 5 kursai pagal įstatymą (5 vienetai)

Kiek tai kainuos?

Šios programos apytikrės metinės išlaidos jūsų pirmiesiems studijų metams (8 vienetai) yra šios:

Studijų režimas / kaina

  • Sandraugos parama: 10944 AUD

Paskola, padedanti jums sumokėti mokesčius

Jums gali tekti mokėti savo kursų (dalykinius) mokesčius iš anksto. HECS-HELP ir FEE-HELP leidžia atidėti mokesčius, kol jūsų pajamos pasieks tam tikrą lygį.

Jūs taip pat galite gauti Centrelink finansinę paramą.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Galite kreiptis dėl stipendijų, kad padėtumėte studijų išlaidoms.

Patekimo reikalavimai

  • Objekto išankstinė sąlyga: anglų (4, SA) arba lygiavertis

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitikti atitinkamus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja ne mažiau kaip 6,5 IELTS ar lygiavertės.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, galite kreiptis dėl universiteto patvirtintos anglų kalbos programos.

Priėmimo Pathways

Iš kitų numeris Pathways taip pat galima, jei nebuvo galima anksčiau studijuoti ar neatitinka atvykimo reikalavimus į savo programą interesų.

* Papildoma informacija apie priėmimą

Koreguotas pasirinkimo lygis yra papildomų eilučių derinimo rezultatas per specialias atvykimo schemas.

Specialios atvykimo schemos gali padėti jums patekti į pasirinktą programą, padidindami savo atrankos lygį, tam tikromis aplinkybėmis paskirstydami papildomas pareigas.

Kaip taikyti

Uždarymo datos

Taikymas tiesiogiai USQ:

  • 2019 m. Pusmetį - paraiškos uždaromos vasario 18 d., O pirmąjį semestrą prasideda pirmadienis, vasario 25 d., 2019 m. Vasario 25 d.
  • 2019 m. Sausio 2 d. - paraiškos uždarytos liepos 1 d. Pirmadienį, o 2 semestras prasideda 2019 m. Liepos 15 d., Pirmadienį.

Jei prašote per QTAC, turėsite patikrinti QTAC uždarymo datas.

Kreditas už ankstesnį studijų ar darbo patirtį

Galite gauti kreditą, jei anksčiau studijote ar turėjote atitinkamą darbo patirtį. Tai padės sumažinti kursų, kuriuos turėsite mokytis, skaičių, kad baigtumėte programą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 34 daugiau kursų University of Southern Queensland (USQ) »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Duration
3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
10,944 AUD
Sandraugos remia
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date