Telekomunikacijų sistemų ir kompiuterinių tinklų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijų programa: „Transporto ir verslo logistika“

Suteiktas akademinis laipsnis: Profesinis transporto ir verslo logistikos bakalauras

Akreditacija: Pagal 2018 m. Liepos 4 d. Paskelbtus Aukštųjų mokyklų įstatymo pakeitimus, studijų krypčiai „Transporto paslaugos“ „Profesinis bakalauras transporto ir verslo logistikoje“ įgyvendinta programa buvo akredituota iki 2023 m. Gruodžio 31 d.

Studijų kalbos: latvių, anglų.

Galimos švietimo formos:

  • Nuolatinė prof. Studijų programa - 4 metai (8 semestrai)
  • Ištęstinės prof. Studijų programa - 5 metai (10 semestrų)

Priėmimo reikalavimai: bendrojo vidurinio išsilavinimo (bendrojo ar specialiojo) dokumentas

Visos studijų programos apimtis: 160 kreditų (240 ECTS)

Fakultetas: Transporto ir logistikos fakultetas

121138_Capture.PNG

Apie programą

Šiandien Latvijoje, kaip ir ES šalyse, labai trūksta informacinių ir telekomunikacijų technologijų specialistų. Remiantis Latvijos švietimo ir mokslo ministerijos atliktu tyrimu, vietinėse aukštosiose mokyklose per metus pasirodo tūkstančiai specialistų, nors darbdaviams reikia mažiausiai 1500 iš jų! Tokia didelė paklausa suprantama, nes informacinės technologijos, elektronika ir telekomunikacijos kartu su transportu yra dinamiškiausiai besivystančios sritys.

Studijų programos „Telekomunikacijų sistemos ir kompiuteriniai tinklai “ unikalumas susideda iš galimybės susidoroti ne tik su sistemos ir tinklo programine įranga, bet ir su valdiklių mikroelektronikos komponentu, kompiuteriais ir ryšių sistemomis, automatizavimu ir visomis valdymo formomis, rasti trūkumus ir analizuoti problemines telekomunikacijų sistemų ir kompiuterinių tinklų veikimo situacijas ir pan.

Be to, aukščiau paminėti, akademinėje programoje įdiegti profesinio mokymo elementai ir informacijos saugos standartai. Dėl to, be bakalauro diplomo, absolventas įgyja bent du tarptautiniu mastu pripažintus pažymėjimus, ty garsųjį CCNA („Cisco Certified Network Associate“) ir TOEIC sertifikatą (anglų kalbos testas tarptautinei komunikacijai, amerikietiškas TOEFL analogas).

„Cisco“ tinklų technologijos laboratorija, telekomunikacijos, optinė elektronika, palydovinis ryšys, visuotinė navigacija, radijo dažnio atpažinimo sistemos (RFID), antenų sistemos ir mikrobangų spinduliuotė - tai nėra išsamus techninės įrangos, skirtos studijoms, ir studentų, studijuojančių šioje srityje, mokslinio darbo sąrašas. kryptis.

Programos absolventų galimų darbo vietų spektras svyruoja nuo telekomunikacijų sistemų eksploatavimo specialisto ir tinklo administratoriaus iki sistemų analitiko ir įterptųjų, robotizuotų telekomunikacijų sistemų ir įrangos, skirtų įvairiems tikslams, kūrėjo ir kūrėjo.

Programos absolventai dirba tokiose kompanijose kaip: „Tele2“, „Optron“, „Verifone“, „OpusCapita“, „Alfa RPAR“, „SAF Tehnika“, „Accenture Latvia“ ir daugelyje kitų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

TSI – is the only one private technical college university type in Latvia where you can get higher education in Latvian and English. TSI is a modern dynamic technical university of applied sciences, p ... Skaityti daugiau

TSI – is the only one private technical college university type in Latvia where you can get higher education in Latvian and English. TSI is a modern dynamic technical university of applied sciences, providing high quality education with focus on applied research. TSI creates a vibrant educational environment with highly valued lectures from all around the world. TSI is a community of passionate, carrying and dedicated individuals who provide individual approach to students with purpose of creating long-lasting relationships. Skaityti mažiau
Ryga , Daugpilis + 1 Daugiau Mažiau