Transporto ir telekomunikacijų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Transportas ir telekomunikacijos

Transporto mokslų fakultetas siūlo bakalauro, magistro ir doktorantūros programas, orientuotas į transportą ir telekomunikacijas. Pagrindinės studijų kryptys:

 • Transporto sistemos ir technologijos
 • Transporto ir telekomunikacijų vadyba ir ekonomika
 • Transporto ir telekomunikacijų automatizavimas
 • Pažangios transporto sistemos
 • Logistikos ir transporto procesų kontrolė
 • Apsaugos technologijos transporte
 • Skrydžių valdymas ir valdymas

127432_photo-1530469353049-18df0403f42b.jpeg

Blake'o Guidry'o nuotrauka „Unsplash“

Bakalauro ir magistrantūros studijų programos paruošia studentus būsimoms įgytoms žinioms pritaikyti transporto procesų analizės, projektavimo, kontrolės, valdymo, plėtros ir tyrimų srityse. Pagrindinis dėmesys skiriamas naujausioms ekonomikos teorijos, pervežimų teorijos, sistemų teorijos, transporto ir telekomunikacijų paslaugų saugos ir patikimumo, pervežimų poveikio aplinkai ir efektyvaus logistikos grandinių organizavimo metodams, naujų transporto technologijų paslaugoms. taip pat telekomunikacijos procesų optimizavimas. Be kita ko, fakulteto studijų programų absolventai turi būti mokomi už veiklą, susijusią su tinklo operatoriais; jie turi sugebėti optimizuoti ekonominius santykius ir prisidėti prie kokybės gerinimo per savo žinias valdymo ir informacinių technologijų srityje.

Transporto mokslų fakultetas bendradarbiauja su Čekijos mokslų akademija ir pramonės subjektais, tokiais kaip „Škoda Auto“, kaip Mladá Boleslav, „AŽD Praha sro“, „České dráhy as“ (Čekijos geležinkelis), „SKANSKA ŽS Praha as“, „ELTODO as“, „SUDOP as“, „Metroprojekt as“ ir taip pat su CR Susisiekimo ministerija ir jos tyrimų organizacija, Transporto tyrimų centru ir paskutiniu, bet ne mažiau svarbiu INTRANS as, Čekijos ir Slovakijos kombinuotuoju transportu.

Fakultetas pradėjo bendradarbiauti su SIEMENS CZ, o iš šios asociacijos buvo įsteigta unikali laboratorija programų kūrimui ir testavimui bei parengti tarptautiniai projektai.

Tyrimo lauko šviesos diodas - oro transportas

Oro transporto (LED) studijų sritis orientuota į būsimų oro transporto specialistų mokymą. Mokymo programa yra pagrįsta praktiniais ir dabartiniais ES reikalavimais, kurie įgyvendinami Čekijoje. Temos buvo pasirinktos taip, kad apimtų oro transporto veiklos ir organizacinius aspektus, kurie yra glaudžiai susiję su tikromis operacijomis. Tarp pagrindinių yra komerciniai oro transporto aspektai, oro eismo valdymas, navigacija, skrydžių planavimas, oro uostų veikla. Techninę kurso dalį sudaro orlaiviai kaip specifinė transporto priemonė, įskaitant orlaivių variklių projektavimą, žinias apie jų eksploatacines galimybes, bendruosius reikalavimus orlaivio dalims ir techninės priežiūros reikalavimus. Kursas papildytas pasirinktomis ekonomikos ir teisės temomis.

Studijų sritis orientuota į universitetų absolventų, išmanančių civilinės aviacijos operacijas ir technologijas, mokymą Čekijos Respublikoje ir visame pasaulyje. Programa yra pagrįsta kvalifikacijos reikalavimais, vienodai taikomais visose ES šalyse. Absolventai gali rasti darbą oro transporto srityje daugelyje kitų Europos šalių, eidami operacines, technines ir administracines pareigas. Jie yra pasirengę užimti vidutinio lygio vadovaujančias pareigas oro linijose, oro uostų operatoriuose, oro eismo valdymo paslaugų teikėjuose, taip pat vykdyti priežiūros funkcijas Čekijos civilinės aviacijos administracijoje arba Susisiekimo ministerijos civilinės aviacijos departamente.

Studijų sritis PIL - profesionalus pilotas

Studijų sritis Profesionalus pilotas (PIL) yra specializuota studijų sritis, kuri kompleksiškai paruošia studentus, laikydamasi galiojančių Europos standartų, tapti skrydžio įgula komerciniame oro transporte, taip pat kitose į komerciją orientuotose civilinės aviacijos srityse. Į programą integruotas teorinis mokymas, atitinkantis ES reglamentą Nr. 1178/2011, suteikia studentams galimybę kreiptis į teorinius egzaminus oro transporto piloto lygiu Čekijos civilinės aviacijos administracijoje laikantis minėto reglamento. Kursas taip pat apima praktinį piloto mokymą, kuris suteikia studentui galimybę būti oro linijų įgulos nariu.

Kurso tikslas yra pateikti sudėtingą pasirengimą pagal ES reglamento 1178/2011 I priedą (FCL dalis), kad studentas kartu su praktiniais skrydžio mokymais teoriniame mokyme dalyvautų patvirtintoje mokymo organizacijoje (savo remiamoje vietoje). Teorinė dalis pateikiama integruoto oro transporto piloto (ATP) kurso forma, o absolventai įgyja pažymėjimą, leidžiantį kreiptis į teorinį egzaminą Čekijos civilinės aviacijos tarnyboje (UCL). Transporto mokslų fakultetas yra patvirtinta mokymo organizacija (CZ / ATO-010). Visas mokymas vyksta integruotu ATP kursu Transporto mokslų fakulteto ATO partnerių organizacijose. Absolventai yra pasirengę užimti tokias pareigas oro transporto srityje, kaip pirmieji komercinio oro transporto daugiapiločių lėktuvų karininkai, oreivių vadai ir civilinės aviacijos vadovai. Daugeliui pareigų reikia išlaikyti teorinius ir praktinius egzaminus, laikantis FCL dalies.

Stojamieji egzaminai *

 • Matematikos egzaminas raštu
 • Testas raštu anglų kalba

* Laikydamas stojamąjį egzaminą, pareiškėjas atsižvelgia į šias išankstines sėkmingo praktinio piloto mokymo sąlygas:

 • būtinybė gauti medicininės pažymos įrodymą prieš pradedant praktinius piloto mokymus
 • sugebėjimas padengti finansines praktinio piloto mokymo išlaidas iš savo lėšų

Įėjimo reikalavimai

 • Prašymo forma
 • Vidurinio ugdymo baigimas baigiamuoju egzaminu (ne vėliau kaip stojamojo egzamino dieną)
 • Patvirtinta mokyklos baigimo egzamino pažymėjimo kopija
 • Paraiškos mokestis: 32 EUR

Anglų kalbos lygis

 • Laikoma, kad norint sėkmingai išlaikyti testą raštu, reikia mokėti vidutiniškai anglų kalbą
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Skaityti daugiau

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Skaityti mažiau