Turizmo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bendrai su Wageningeno universitetu siūlome akademinę bakalauro studijų programą, kurioje tirsite turizmo raidą ir jos poveikį visuomenei, aplinkai ir ekonomikai. Mokslo turizmo bakalauras yra vienintelė akademinė programa turizmo srityje Nyderlanduose.

Šioje akademinėje bakalauro programoje sujungsite ekonominius, socialinius ir aplinkos mokslus. Jūs ištirsite teorijas ir koncepcijas, gausite intensyvų mokymą apie tyrimo metodus ir sužinosite, kaip juos kritiškai vertinti. Jūs taip pat gausite praktinės patirties.

Tyrimo apžvalga

Mokslo turizmo bakalauras yra trejų metų jungtinė studijų programa, kurią teikia tiek Breda University of Applied Sciences tiek Vageningeno universiteto darbuotojai. 1 ir 2 metai vyksta Bredoje. Per pirmuosius metus tyrinėjate sudėtingą ir įvairiapusį turizmo reiškinį iš skirtingų aspektų. Antraisiais metais gilinate savo žinias apie tvaraus turizmo plėtrą. Šiais metais yra tarptautinis lauko projektas Pietryčių Azijoje. Trečiaisiais metais vyksta Vageningene, kurį sudaro jūsų pačių pasirinktas nepilnametis ir baigiamasis bakalauro darbas.

Savo studijų metu pereisite prie didesnio (išsilavinimo) nepriklausomumo. Tai reiškia, kad pirmaisiais metais švietimo gairės yra aukštyje ir per artimiausius dvejus metus palaipsniui mažėja.

Breda University of Applied Sciences taip pat siūlo anglų kalbos mokytojo profesinio bakalauro programą „Turizmo vadyba“ ir dvi Olandijos mokomas programas, iš kurių viena veda į „Associate Degree“. Galiausiai Breda University of Applied Sciences siūlo magistro programą turizmo srityje.

1 metai

Jūs supažindinate su socialiniais, ekonominiais ir aplinkos mokslais bei jų indėliu į turizmą. Per drausminius kursus galite susipažinti su koncepcijomis, teorijomis ir jų taikymu tvariame turizme. Pagrindiniai naudojami mokymo metodai yra paskaitos, pamokos ir lauko užduotys.

2 metai

Jūs gilinsite savo žinias apie turizmo plėtrą, politiką, valdymą ir teisę, organizacinį elgesį ir verslo valdymą. Jūs taip pat plėtojate savo akademinius įgūdžius ir studijuojate mokslo filosofiją. Tarpdisciplininiuose ketvirtojo semestro kursuose ieškosite tvaraus turizmo plėtros krypčių. Šiais metais yra keturių savaičių tarptautinis mokslinių tyrimų projektas.

3 metai

Pirmajame semestre pasirenkamas nepilnametis - tai gali būti jūsų magistro laipsnis arba jūsų asmeninė domina. Pavyzdžiui, galite pasirinkti nepilnamečius tarptautinėse plėtros studijose, vadybos studijose arba aplinkos moksluose. Taip pat galite pasirinkti savo nepilnamečiui atlikti kitame Nyderlandų universitete arba užsienyje. Paskutiniame semestre jūs suprasite verslumo principus ir naujausias inovacijų politikos, technologijų ir tvarumo srityse. Baigiate savo pagrindinį bakalauro darbą.

Bendra šios programos apkrova yra 180 ECTS, ty apie 40 valandų per savaitę.

Priėmimo sąlygos

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

  • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
  • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
  • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

  • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
  • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
  • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Baigę studijas galite nuspręsti, ar ieškoti darbo (tvaraus) turizmo pramonėje, ar tęsti magistro programą, pavyzdžiui, vieną iš magistrantūros programų Wageningen universitete.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau