Turizmo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Turizmo bakalauro laipsnis

Grisono taikomųjų mokslų universiteto bakalauro studijų kursas vertina išsamų turizmo mokymą, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniam turizmui ir laisvalaikio valdymui. Kiekvienais metais mokomos keturios dieninės klasės, iš kurių trys atvejai mokomi vokiečių ir anglų kalbomis, o viena klasė - tik anglų kalba.

Studijų koncepcija yra orientuota į praktiškai naudingas karjeros kvalifikacijas. Bendras tikslas yra ugdyti lyderystės kompetenciją. Norint tai įgyti, reikalinga vadybos kompetencija, ekspertų žinios ir metodika. Ši kompetencija didaktiniu ir turinio požiūriu suteikiama modulinėje sistemoje trejų metų studijų metu.

Karjeros profilis

Turizmas yra tarptautinė augimo pramonė, kurioje nuolat didėja profesionalumo poreikis. Turizmo studijų kursą baigę studentai turi tvirtą pagrindą spręsti šiuos iššūkius ir jiems būdingas didelis orientavimasis į klientą ir atsidavimas tarnybai. Jie randa ekspertų ir vadovavimo funkcijas vietinėse ir tarptautinėse kelionių, laisvalaikio, transporto, renginių ir sporto korporacijose, kur kuria ir parduoda naujus produktus, organizuoja kultūros ir sporto renginius ar tvarko visas turizmo vietoves.

Akreditacija

Studijų kursą "Baalt =" Mokslo FHGR "yra pripažinęs Šveicarijos federalinė ekonomikos, švietimo ir poilsio ministerija =" ch (Eidg. Volkswirtsalt = "skyriaus skyrius).

Priėmimas

Priėmimas į studijų kursą galimas:

  • Vidurinio išsilavinimo diplomas, tenkinantis priėmimo į universitetą reikalavimus šalyje, kurioje baigtas vidurinis išsilavinimas; pvz., Šveicarijos (Berufs-) „Matura“, Vokietijos „Abitur“, Didžiosios Britanijos „A“ lygiai (3), JAV aukštoji druska = „Chool Diploma arba lygiavertis
  • Dokumentuotos akademinės apskaitos žinios, matomos studento akademiniame nuoraše arba su vėlesniu pažymėjimu
  • B2 lygio anglų kalbos pažymėjimas
  • 12 mėnesių dokumentais patvirtinta darbo patirtis komerciniame ar turizmo versleStudentai, turintys skirtingas kvalifikacijas nei šios sąlygos, taip pat gali būti priimami remiantis individualiu sprendimu.
Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas
Kito rudens semestro pradžios paraiškų pateikimo terminas yra balandžio 30 d. Atminkite, kad bus atsižvelgiama į paraiškos gavimo datą dėl riboto vietų skaičiaus programoje. Registracija pasibaigus terminui gali būti svarstoma atskirais atvejais.
Mokesčiai

Studentai iš Šveicarijos arba Liealt = = chtenstein:

  • Kursas per semestrą 960 CHF .-
  • Paraiškos mokestis 300 CHF. *

Studentai iš ES ir ELPA šalių:

  • Priemoka per semestrą 1 550 CHF .-
  • Paraiškos mokestis 300 CHF. *

Kantonas Grisonsas įdarbina ne daugiau kaip 15 valandų per savaitę, jei turi specialų leidimą.

Studentai iš ne ES ir ne ELPA šalių:

  • Studijos per semestrą 1 550 CHF .-
  • Paraiškos mokestis 3 000 CHF .-

„Canton Grisons“ draudžia visų rūšių užimtumą.

Paraiškos mokestis yra alt = "imamas patvirtinus studijų vietą ir negrąžinamas.

Į studijų mokestį neįeina vadovėliai, studijų medžiaga ir mokesčiai, susiję su disertacijų rašymu, savaitinėmis dienomis ir ekskursijomis, pvz., Kelionėmis ir apgyvendinimu. Studentai privalo turėti efektyvų nešiojamąjį kompiuterį.

* Pradėjus studijas, paraiškos mokestis bus išskaičiuotas iš pirmo semestro studijų mokesčio.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Applied Sciences of the Grisons was founded in 1963. This public federal institution is comprised of six faculties, each offering Bachelor, Master and further education programs.

The University of Applied Sciences of the Grisons was founded in 1963. This public federal institution is comprised of six faculties, each offering Bachelor, Master and further education programs. Skaityti mažiau