kajaani_tourismNuotolinio turizmo bakalauro laipsnis yra unikali programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama veiklos turizmui. Studentai specializuojasi nuotykių turizmo ar gerovės turizmo srityje . Nuotykių turizmo modulyje mokiniai išmoks kurti ir komercializuoti vasaros ir žiemos gamtos bei sporto turizmo veiklos patirtį. Gerovės turizmo modulis leidžia studentams kurti eksperimentines koncepcijas, gerovės ir sveikatingumo produktus kaip turizmo dalį. Šis laipsnis sujungia teoriją su praktika, siekiant suteikti savo absolventams būtinus įgūdžius, kad būtų galima valdyti kokybišką turizmo patirtį, plėtoti ir valdyti turizmo verslą, turintį verslumo požiūrį.

Viso laipsnio tema yra novatoriškas kūrybiškumas, atsakinga ir tvari turizmo įmonių plėtra, tarptautinis bendradarbiavimas ir asmeninis tobulėjimas. Šis laipsnis apima intensyvų bendradarbiavimą su įvairiomis mokomosiomis užduotimis, vykdomomis su dalyviais ir įmonėmis, dalyvaujančiomis turizmo srityje

"Field trips" atlieka svarbų vaidmenį šiame įvairiapusiame lygyje. Studijų metu tiriama keletas vietinių turizmo vietų. Kaip studentas, daug laiko praleidžiate už lauko ribų, lauke ir natūralioje aplinkoje. kajaani_tourism1

Studento pradžioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas įgyti pagrindinių įgūdžių ir žinių, po kurių jie taikys įgytą mokymąsi. Studijuosite, norėdami įgyti išsamią į klientą orientuotą produktų kūrimo ir rinkodaros kompetenciją, taip pat susipažinti su skirtingomis kultūromis. Paskutiniuose studijų etapuose pabrėžiamas jūsų įgytos kompetencijos panaudojimas praktikoje ir įvairiuose pažangiuose sprendimuose.

Mokymosi strategijos

Naudojant įvairius pamokų metodus, pamokos skirtos tam, kad studentai galėtų visiškai išnaudoti savo kūrybinį potencialą ir kad būtų lengviau atlikti kritinį mokymąsi. Interaktyvus mokymasis, komandinis kursų kūrimas ir mažų grupių sesijos sudaro svarbų mokymosi proceso elementą. Studijų metu studentai glaudžiai bendradarbiaus su vietinėmis įmonėmis ir organizacijomis, vykdydami įvairius projektus.

Programa mokoma:
  • Anglų
Kajaani University of Applied Sciences

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Kajaani University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 12, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
42 mėnesių
Dieninės
Price
6,000 EUR
Mokesčiai už studijas ne ES piliečiams
Deadline
Sau. 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Grd. 31, 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020
End Date
Grd. 31, 2023