Tvarios energijos ir technologijos aplinkos mokslų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tvarios energijos ir technologijos aplinkos mokslų bakalauras

Planetai reikia problemų sprendimo būdų. Aplinkosaugos mokslo, skirto tvariai energijai ir technologijoms, programa (ESSET) pavers jus ambicinga aplinkosaugos specialiste, turinčia bakalauro laipsnį.

Iki 2040 m. Savivaldybė nori būti neutrali anglies dioksidas. Būdama konsultantų komanda, jūs rasite būdų, kaip sumažinti energijos suvartojimą ir įdiegti tvarius energijos šaltinius. Jūs tiriate saulės kolektorių išeigą ir kuriate strategijas, kaip pakartotinai panaudoti CO2 siekiant efektyviai auginti maisto augalus. Jūsų sprendimai yra finansiškai perspektyvūs ir priimami tiek pramonės, tiek visuomenės, atsižvelgiant į būsimus pokyčius, metodus ir politiką.

ESSET buvo išrinktas geriausiu aplinkos mokslų bakalauro laipsniu pagal „Keuzegids hbo 2019“ ir „Elsevier“ geriausias studijas 2018.

Tu

Norite išlaikyti planetą saugią ateities kartoms. Jus domina mokslo dalykai ir esate atviras kitų kultūrų atžvilgiu. Esate komandos žaidėjas ir kartu esate motyvuotas. O jūs esate drąsus ir nepriklausomas.

Aplinkosaugos mokslo programa, skirta tvariai energijai ir technologijoms

Vykdydami keletą projektų ir kursų sužinosite apie tvarios energijos metodus, jų pritaikymą konkrečiose situacijose, biologinių atliekų tvarkymą, aplinkos taršos ir valymo technologijas, ekonominės naudos analizę, suinteresuotųjų šalių analizę, taip pat aplinkos politiką ir įstatymus. Atsižvelgiant į studentų grupės tarptautinį pobūdį, sužinosite apie šiuos dalykus, susijusius su skirtingomis pasaulio dalimis.

Šios studijų programos bruožai

Dėstytojai ir darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos. Mūsų požiūris yra asmeniškas. Dirbsite mažose grupėse. Asmeninis treneris ir studijų konsultantas suteiks jums daug patarimų. Atmosfera yra draugiška ir atvira. Studentų grupės sudėtis tęsiasi nuo Europos iki Afrikos ir Azijos. Projektai yra iš darbo aplinkos, kad galėtumėte tvarkyti realias problemas ir duomenis.

Priėmimo sąlygos

Jūsų ankstesnio išsilavinimo lygis turi būti lygiavertis aukštesniojo bendrojo vidurinio išsilavinimo (olandų havo) lygiui su gamtos mokslų profiliu (chemija ir matematika) ir anglų kalba arba pasirengimo universitetui lygiu (olandų vwo) su mokslo profiliu (chemija ir matematika) ir anglų kalba. .

Be būtiniausių diplomo reikalavimų, būtinos ir tinkamos matematikos bei chemijos žinios. Pirmenybė teikiama papildomoms gamtos mokslų dalykų, tokių kaip biologija ir fizika, žinioms.

Jei nesame susipažinę su jūsų užsienio diplomu, NUFFIC, Nyderlandų tarptautinio diplomų pripažinimo organizacija, patikrins mūsų lygį.

Anglų reikalavimai tarptautiniams studentams

Egzaminas - minimalus balas:

  • IELTS bendra juosta: 6
  • TOEFL popierius: 550
  • TOEFL interneto pagrindu: 80

Svarbios datos:

Programos pradžia: rugsėjis

Paraiškų teikimo terminas ES: rugpjūčio 1 d
Paraiškų teikimo terminas ne ES: birželio 1 d

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Studying at Avans University of Applied Sciences means acquiring state-of-the-art knowledge. But that's not all. You will also learn how to apply this knowledge in real business or professional projec ... Skaityti daugiau

Studying at Avans University of Applied Sciences means acquiring state-of-the-art knowledge. But that's not all. You will also learn how to apply this knowledge in real business or professional projects. Our studies are geared perfectly to the requirements of organizations and companies that operate internationally. The university has once again in 2018 been ranked the top No. 1 large university of applied sciences in the Netherlands by the leading higher education guide “Keuzegids Hbo” for the fifth consecutive time! Avans has been in the top 3 for 8 years, which shows that we set the bar high, as reflected in our own quality mark. Find out more about Avans University of Applied Sciences by filling in your details and the school will contact you. Skaityti mažiau
's Hertogenbosch , Breda + 1 Daugiau Mažiau