Tvarus verslas ir inovacijos (BBA)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Oficialus šios programos pavadinimas yra "Global Project and Change Management".

Ar norite pakeisti pasaulį ir ieškote tarptautinio iššūkio? Ar darnus vystymasis, žmogaus teisės, visuotinė sveikata, socialinė atsakomybė, didėjanti atotrūkis tarp turtingųjų ir neturtingųjų, visuotinis atšilimas, pilietinė visuomenė ir jūsų interesų mažumų gynimas? Ar norite asmeniškai ir profesionaliai prisidėti prie geresnio pasaulio? Mūsų ketverių metų anglų kalbos mokomoje programoje mes mokome jus, kaip galite pakeisti.

Mes sujungiame teoriją ir praktiką, projektų valdymą, verslą ir mokslinius tyrimus pasauliniais klausimais. Programa susideda iš kursų, realių projektų su įmonėmis nuo pirmųjų metų, tarptautinės stažuotės ir profesinės karjeros konsultavimo. Galų gale sužinosite, kaip vadovauti projekto komandai ir kaip praktiškai įgyvendinti naujoviškas idėjas. Jūs būsite pokyčių kūrėjas, žinodamas apie savo stipriąsias ir ambicijas, galinčias sukurti tvarią vertę visuomenei. Global Project and Change Management yra verslo administravimo bakalauras (BBA), kurį siūlo Windesheim Honors koledžas.

Jūsų karjera

Baigę studijas galite pradėti savo karjerą, pavyzdžiui:
- Projektų vadybininkas / patarėjas tarptautinėse nevyriausybinėse organizacijose, pavyzdžiui, Raudonojo kryžiaus ir gydytojų be sienų
- Projektuotojas vergiškų drabužių ar maisto pramonėje
- Projektų vadybininkas įmonėms, siekiančioms sukurti tvarią gamybą
- Projektų vadovas / konsultantas su vyriausybėmis ar politinėmis institucijomis
- Komunikacijos patarėjas sveikos gyvensenos su draudimo bendrove
- Projekto vadovas, kuris mažina maisto atliekas miestuose ar dideliuose populiariuose renginiuose
- Patarėjas vietos kūrėjams, kad reklamuotų netobulų maisto produktų, kuriuos atmetė dideli maisto prekių parduotuvės
- Patarėjas, gerinantis komunikaciją apie mokslinius rezultatus, susijusius su visuotiniu atšilimu (TKKG)
- Patarėjas, siekiantis pagerinti įmonių tvarumą, pvz., "Coca-Cola" su "Coca-Cola Green"
- "TOMS Shoes" įmonių socialinės atsakomybės patarėjas
- socialinis verslininkas

Be to, daugelis studentų tęsia magistro studijas viename iš Olandijos ar kitų tarptautinių universitetų, pavyzdžiui:

- Jungtinių Tautų universitetas - už nuopelnus (Mastrichtas)
- Ekologinio žemės ūkio magistras - Wageningeno universitetas
- Kultūros politikos, santykių ir diplomatijos magistras - auksakalbiams, Londono universitetas
- Globalinės sveikatos magistras - Kopenhagos universitetas

Mūsų mokymo programa

Per pirmuosius metus mes nustatysime jūsų būsimos profesijos kaip projekto vadovo pagrindą. Tiesiogiai pradėsite dirbti su faktiniais klientais vykdant projektą. Per porą savaičių turėsite tikslų darbo su projektų vadovu įvaizdį: tai, ką jis turi, ir kokių įgūdžių jums reikia plėtoti per ateinančius ketverius metus, kad būtumėte sėkmingi.


2 metais mes perimsime jūsų projektų valdymo įgūdžius profesiniame lygyje, dalyvaudami tokiuose kursuose kaip Advanced Projektų valdymas, Projektų komandos ir lyderystė, Dotacijų rašymas ir Pristatymas bei Pitching. Tas pats pasakytina apie jūsų taikomųjų tyrimų įgūdžius. Be to, daugiau dėmesio skiriama žmonėms, „Planetai ir gerovei“, rengiant tokius kursus kaip socialinė rinkodara, plėtros ekonomika, globalūs iššūkiai ir pasaulinė verslo strategija.

Jūs pradedate trejus metus su nepilnamečiais valdymo projektais globalizuotame pasaulyje. Šis nepilnametis yra praktikos ir teorijos derinys. Dvi dienos per savaitę praleidžiama dirbant projektui organizacijoje (klientas), tiek Nyderlanduose, tiek užsienyje. Kitos trys dienos skirtos intensyviems mokymams, seminarams ir meistriškumo kursams iš ekspertų iš darbo srities, projektų valdymo ir mokslinių tyrimų. Antrasis 3-ojo pusmečio laikotarpis skirtas jūsų pasirinktai sričiai: viena iš Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų temų: skurdas, badas, sveikata, švietimas, lyčių lygybė, vanduo ir sanitarija, švari energija, padorus darbas ir ekonomika. augimas, naujovės ir infrastruktūra, mažesnė nelygybė, tvarūs miestai, atsakingas vartojimas, klimato veiksmai, gyvenimas žemiau vandens ir sausumos, ramybė ir teisingumas bei partnerystė.


Jūs pradėsite ketvirtą ketvirtį savo antrojo projekto valdymo srityje. Po to atliksite savo stažuotes. Ši dešimties savaičių stažuotė turi apimti tyrimus, mokslinių tyrimų ataskaita ir to tyrimo rezultatai turi padėti plėtoti darbo sritį. Jūs mokosi Honors koledže, todėl turime didelių jūsų lūkesčių. Ir vertinant atsiliepimus iš darbo srities, mūsų studentai atlieka puikų darbą.

Grand Finalas

Programa baigiasi vadinamuoju " Capstone". "Capstone" yra galutinis kursas, kuriame visi pagrindiniai WHC programos mokymosi tikslai yra susieti. "Capstone" metu jūs parodysite, kad pasiekėte visas WHC nustatytas kompetencijas. Taigi jūs turite įrodyti, kad esate kompetentingi projektui valdyti savo pasirinktoje profesinėje srityje ir būti nepriklausomu karjeros navigatoriumi. Pavyzdžiui, turėsite surinkti ir apsvarstyti savo portfelį (darbo pobūdis kaip WHC studentas). Taip pat parašysite argumentuotą esė, pagrįstą savo disertacija, ir pateikite tris akademinius straipsnius, du susijusius su projekto valdymu ir vieną su savo specializacija. Naudodamiesi esė, tuomet suformuluojate tris pasiūlymus ir gina juos prieš profesionalų grupę, susidedančią iš trijų specialistų iš darbo srities ir dviejų WHC egzaminuotojų.


Projektų valdymo sritys

Projekto vadovas visada dirba konkrečioje srityje. Kolegijoje jūs turite laisvę pasirinkti du projektų valdymo laukus 3 ir 4 metais. Tai leidžia jums siekti savo asmeninių interesų tuo pačiu metu kuriant konkretų profesinį profilį. Šie laukai turi bendrus komponentus, nes jie yra mokslinių tyrimų, inovacijų, verslo etikos ir visuotinių iššūkių derinys, pritaikytas konkrečiai sričiai: viena iš Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų temų.

Patekimo reikalavimai

  • diplomas panašus į olandų havo arba vwo diplomą su anglų ir matematikos leidimu
  • Anglų kalbos įgūdžiai Cambridge B2, IELTS 6,5, TOEFL internetas 90, popierius 575

Atrankos procedūra

- Užsiregistruokite per www.studielink.nl iki birželio 1 dienos .
- Gausite automatinį studento / programos atitikimo testo el. Laišką, kuriame prašysite:
- Atsakykite į klausimus apie asmeninę situaciją ir studijų aplinką
- Parašykite motyvacinį pareiškimą
- Parašykite asmeninę esė
- Atsiųskite akademinio nuorašo gimtąja kalba kopiją ir oficialų vertimą į anglų kalbą
- Atsiųskite savo asmens tapatybės kopiją
- Asmeninis atrankos pokalbis (asmeniškai arba per „Skype“)
- BBA programa per metus atrenka tik 80 studentų ir mes dirbame principu „kas pirmas atėjai“.


Stipendijos

Deja, Windesheim nesuteikia stipendijų, tačiau mūsų mokestis už mokslą yra labai pagrįstas.


Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje www.windesheim.com

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Windesheim is the number 2 broad-based University of Applied Sciences in the Netherlands; we are highly ranked by both students and experts and highly reputed for our personal approach and close colla ... Skaityti daugiau

Windesheim is the number 2 broad-based University of Applied Sciences in the Netherlands; we are highly ranked by both students and experts and highly reputed for our personal approach and close collaboration with the work field. Our English taught programmes focus on business: we have a high quality International Business Progamme, and a unique programme focussed on sustainable business. Skaityti mažiau