Read the Official Description

Svetingumą valdymo laipsnį Global DIRBKITE

Graduate Management Admission Test arba Verslo administravimo bakalauras (BBA) svetingumo vadybos rengia studentus būti vadovai ir verslininkai pasaulinėse paslaugų pramonės šakose. Tai verslo laipsnį ir viešbučių valdymo laipsnį ir kuris jungia rankas ant svetingumo mokymo ir stažuotes valdymo kursus.

Baigiamajame metų studentai gali pasirinkti specializaciją takelį pagaląsti savo verslo patirtimi Prabangus Brand vadyba, Renginių organizavimas, nekilnojamojo turto finansavimo ir pajamų valdymo, pardavimų ir rinkodaros, ar naujos įmonės kūrimą.

KAS gausite

Profesionalūs įgūdžiai

Jūs išmoksite valdyti svetingumo operacijų Viešbučių, restoranų ir renginių per hands-on kursus ir viešbučių vadybos kursus.

Nekilnojamasis Pasaulio patirtis

Per stažuotes, turėsite galimybę keliauti ir įgyti vieną visus metus profesinės patirties tarptautinėje svetingumo industrijos.

Minkšti įgūdžiai

Jums bus sukurti įgūdžius, kad darbdaviai vertė, įskaitant kritinio mąstymo, bendravimo, kūrybiškumo, naujovių, problemų sprendimas, ir bendradarbiaujant.

Kultūros Žinios

Gyvenimo ir mokymosi daugiakultūrėje aplinkoje, jums bus sukurti supratimą ir įgūdžius, kad galėtų spręsti, kultūrinius, moralinius, etinius ir aplinkos klausimus tarptautinėmis organizacijomis.

Verslo įgūdžiai

Per taikomų verslo projektų, specializacijos kursus ir bendradarbiaujant su pramonės atstovais, jūs išmoksite nustatyti ir spręsti verslo problemas tarptautinėmis organizacijomis.

Svarbiausi faktai

  • Trukmė: 3,5 metų
  • Stažuotės: 2 x 6 mėnesių
  • Iš kur: Switzerland (Glion ir Bulle) ir Londonas, Jungtinė Karalystė
  • Kiekiai sausio, balandžio, liepos ir Spalio (nuo 2017)
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rgp 2019
Duration
7 semestrus
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
End Date
Application deadline

Rgp 2019

Location
Application deadline
End Date