Apie

"LIU Global" siūlo "Global Studies" bakalauro laipsnį, discipliną, kuri tiria pasaulio tarpusavyje susijusias politines, ekonomines, kultūrines ir ekologines sistemas. Globalieji tyrimai aprūpina ateities lyderius įrankiais sprendžiant iššūkius, kurie viršija nacionalines ir drausminęsias ribas, pasiruošti rengti sprendimus vietos, nacionaliniu, regioniniu ir pasauliniu mastu. "LIU Global" savo mokymo programą sudaro šešis klausimus, kurie kelia didžiausią žmonių gerovės iššūkį:

 1. Ekonominė nelygybė, skurdas ir prieiga prie pragyvenimo šaltinių
 2. Socialinė nelygybė: lytis, rasė, etniškumas ir žmogaus raida
 3. Klimato kaita, švari energija ir aplinkos blogėjimas
 4. Urbanizacija ir tvarios gyvenvietės
 5. Karas, konfliktai ir perkeltos tautos
 6. Teisingumas, diskriminacija ir žmogaus teisės

"LIU Global" moko studentus, kaip šie iššūkiai įvairaus pobūdžio įvairiose vietose, taigi jie ugdo prisitaikymo ir empatijos įgūdžius, nes kiekviena lokalė konkrečiai nurodo jos dalyvavimą šiuose klausimuose. Spręsdami kiekvieną klausimą per daugybę objektyvų, studentai įgyja analizės ir problemų sprendimo įgūdžių, kurių reikalauja šie sudėtingi iššūkiai. Keturi lęšiai sudaro pagrindinį analizės metodą LIU Global:

 1. Aplinkosauga
 2. Politinis
 3. Kultūrinis
 4. Ekonominis

Per laiptųjį pagrindinį ugdymo turinį studentai išmoksta pritaikyti lęšius, mokydami, kaip kiekvienas iš jų įžvelgia tam tikrus pasaulinės problemos aspektus ir palieka kitus fonus. Lyginant objektyvus, vietas ir analizuojant įvairių veiksnių, kurie padeda spręsti problemas ir sprendimus, sąveiką, mokiniai mokosi spręsti sudėtingumą, dėl kurio šie klausimai yra visuotiniai ir ilgalaikiai.

Patirtinis mokymasis yra "Liu Global" švietimo pagrindas. Studentai susieja mokymosi pamokas su gyvenimu už jos ribų per apsilankymus vietoje, keliones į pasivaikščiojimus ir panašią patirtį, tokią kaip namuose gyvenimas, mokymasis apie paslaugas ir stažuotės. "LIU Global" patirtinio mokymo programoje, sutelkiant dėmesį į pasaulines problemas, pateikiama praktiška orientacija. Mokiniai mokosi darydami. Kaip besimokantieji ir svečiai jų priimančiose šalyse, tokie "darydami" reiškia dialogą, nuolankumą ir bendradarbiauja su tais, kuriems labiausiai tiesiogiai ir stipriai veikia pasauliniai uždaviniai, kuriais grindžiamas ugdymo turinys. Per tokią patirtinį mokymąsi mokiniai išmoksta įstoti į pagarbą ir abipusiškumą suprantamus santykius, kad būtų galima pasinaudoti visomis žiniomis ir poreikiais, kuriuos reikalauja šie didžiuliai iššūkiai.

Akademinis maršrutas

Studentai užpildo "Global Studies" laipsnį per ketverius metus kursinių darbų ir integruotų sričių patirties, kai jie keliauja į rytus visame pasaulyje - nuo Lotynų Amerikos iki Europos ir Šiaurės Afrikos, Australijos-Azijos ir galiausiai į Jungtines Amerikos Valstijas. Studentai prasideda Universitetų studijų fondo metais Centrinėje Amerikoje. Antruoju ir trečiuoju metais jie keliauja į Europą, tada į Kiniją arba Australiją / Aziją. Per pirmuosius savo vyresniųjų metų semestrą jie yra tarptautinėje internatūroje ir atlieka nepriklausomus tyrimus, o po to - galutinis "Capstone Semester" Niujorke, kur jie baigia savo vyresniojo disertaciją ir yra antroje stažuotėje. Per savo keliones studentai įgyja žinių, įgūdžių ir perspektyvų, reikalingų vadovauti vis labiau globalizuotame pasaulyje.

Globaliųjų studijų programą sudaro trys kursų kūriniai:

 • Ploto studijų kursai ir lauko darbai pateikiami kiekviename LLU Global College centre arba programoje. Remiantis LIU Global dešimtmečiais užmegzti ryšius su partneriais ir bendruomenėmis visame pasaulyje, šie kursai gilina studentų žinias apie regiono šalis, kalbas ir kultūrą, kurioje yra centras ar programa. Teritorijos studijų kursai derina klasių darbą su integruotu lauko patirtimi ir kelionės. (Norėdami sužinoti daugiau apie kiekvieną programą, apsilankykite puslapyje "Programų vietos").
 • "Global Studies" pagrindiniai kursai ir lauko tyrimai, kuriais remiantis sukuriamos akademinės žinios ir įgūdžiai per ketverius metus. Ši reikalaujamų kursų seka, sistemingai paskirstyta visame pasaulyje, aprūpina moksleivius su drausminiais lęšiais, kritinio mąstymo, bendravimo ir mokslinių tyrimų įgūdžius. Paskutinė septynių semestrų seka siekia aukštesniosios pakopos studijų paketą, apimantį du vyresniųjų metų stažuotes ir baigiamąjį darbą.
 • Nepilnamečiai tarptautiniuose santykiuose, verslumo ir meno srityse
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 28 daugiau kursų Long Island University »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 29, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date