Read the Official Description

Vadybos bakalauras

Studija anglų kalba Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University . Krokuvoje. NEMOKAMAI!

Idėja

Vadybos išsilavinimas ir karjera yra labiausiai universalus ir universalus profesionalus pasiruošimas jūsų žmonėms. Anglų kalbos bakalauro laipsnis yra papildomas turtas, nes šiuolaikinis verslas ir viešasis administravimas priima anglų kalbą kaip "lingua franca". Kartu su ambicingu ir naujovišku studijų darbu "Vadyba anglų kalba" suteikia jums unikalių ir naudingų įgūdžių ir galimybių sėkmingai siekti savo profesinių tikslų.

Programa

Ši bakalauro programa suteikia jums pagrindinių kursų, po kurių eina profesionalūs dalykai, ir suteikia jums galimybę pasirinkti vieną iš keturių specializacijų sričių. Studijų darbą papildo bendradarbiavimas su vietos ir tarptautinėmis įmonėmis. Taip pat galite įgyti 2 užsienio kalbų. Krokuva, gražus senas miestas, buvusi Lenkijos sostinė, dabar verslo centras, turizmas ir švietimas, bus aktyvi studentų mokymosi aplinka.

Bakalauro studijų programa anglų kalba trunka 3 metus. Programa susideda iš 180 ECTS taškų, skirtų per šešis semestrus.

Pirmasis akademinis semestras (rudenį) paprastai trunka nuo spalio pradžios iki vasario vidurio. Pavasario semestras prasideda netrukus po birželio pabaigos. Studijų darbas yra tolygiai paskirstytas tarp visų 6 semestrų, o šiek tiek žemesnis darbo krūvis per paskutinius semestrus. Jūs mokate 2 užsienio kalbas (4 semestrus) ir dirba disertaciją penktame semestre. Paskutiniai du semestrai (5 ir 6) skirti jūsų pasirinktai specializacijai (4 iš jų pasirinkti). Studentai dalyvaus koncertuose, muzikiniuose ir sporto renginiuose bei aplankys muziejus ir bibliotekas.

Mokymosi metodas

Mes tvirtai tikime fakulteto studentų partnerystės ir sąveikaujančios mokymosi aplinka. Jūsų interaktyvi klasė bus labiau žmonių, besidominčių mokymu, grupė nei tradicinė klasė. Mokymo metodai yra suprojektuoti atitinkamai - paskaitos perduos Jums reikalingas žinias, kurios tada praktikuojamos dirbtuvėse. Tarp specializacijų sričių rasite daugumą "Business Dynamics" pagrindų, o jūs išmokysite naudoti kompiuterius modeliuojant ir sprendžiant sudėtingas verslo problemas.

Norėdami tapti VADYBOS studentu, atlikite šiuos veiksmus:

1 žingsnis:

Užpildykite registracijos formą universiteto tinklalapyje.

2 žingsnis:

Poveikis įdarbinimo mokesčio mokėjimui - 100,00 PLN

3 žingsnis:

Pateikite šiuos dokumentus Priėmimo biurui:

a) užpildyta registracijos forma, išspausdinta ir tinkamai pasirašyta

b) išduoto vidurinio lavinimo pažymėjimo kopiją, tinkamai patvirtintą įgalioto universiteto darbuotojų atitiktimi originalo dokumentui (originalo dokumentas turi būti pateikiamas nuoroda);

c) jūsų asmens tapatybės kortelės arba alternatyviojo dokumento, patvirtinančio jūsų tapatybę, kopija (originalas turi būti pateikiamas nuoroda), o užsienio piliečio atveju - pasas (originalas turi būti pateikiamas nuoroda) arba notariškai patvirtinta kopija, užsienio piliečio atveju - gimimo liudijimas, pridedamas su patvirtintą vertimą į lenkų kalbą (originalas turi būti pateikiamas nuoroda)

d) įdarbinimo mokesčio mokėjimo įrodymas

e) viena (1) pilna spalva (35 x 45 mm), pagaminta vienodo, šviesaus fono, geros raiškos, veiksmingai imituojanti natūralų odos toną, apimanti plotą nuo viršutinės galvos iki viršutinės pečių, kad veidas užfiksuotų 70% - 80% paveikslėlio, aiškiai rodantis akis, ypač mokinius ir antakius, tiesiai į kameros lęšį, be galvos apdangalų ar akinių nuo akių, plačiai atverčiomis akimis, tiesiai į priekį, aptrauktas bet kokiais plaukais).

Patvirtinimo antspaudas, patvirtinantis, kad dokumentai yra veiksmingai pateikti pirmiau minėtuose dokumentuose, apima informaciją apie tai, kada tikėtina, kad sprendimas dėl įdarbinimo bus parengtas priimti.

4 žingsnis:

Pateikite savo anglų kalbos užduotį vienu iš šių būdų:

a) "Matura" egzamino rezultatai (kandidatai pasižymi naujos sistemos "Matura" vidurinio mokyklos baigimo egzaminu su naujuoju "Matura" vidurinės mokyklos baigimo egzaminu), pagal kuriuos tokie balai laikomi pakankamais pagrindais įstoti į akademines studijas:

  • rašytinė dalis:
    • pratęstas arba dvikalbis lygis - su 50% ar didesniu rezultatu
  • žodžiu:
  • 2011/2012 mokslo metais ir vėlesniais metais - 50% ar daugiau
  • iki 2011/2012 mokslo metų - išplėstiniu lygiu - 50% ar daugiau

b) įėjimo egzaminas (kandidatai, pasižymintys senosios sistemos Matura vidurinio išsilavinimo egzaminu, ir užsienio studentai). Egzaminai vyksta Universiteto patalpose (Universiteto nustatytomis dienomis) ir AFM įgaliotose egzaminų centruose Ukrainoje.

c) tinkamas kalbos pažymėjimas

d) diplomas, liudijantis:

  • baigė anglų arba lingvistikos katedros studijas
  • užsienio kalbos mokytojų rengimo kolegijos baigimas
  • baigti akademinį išsilavinimą užsienyje - su valstybine kalbos mokymu anglų kalba

e) kandidatams, turintiems IB (Tarptautinio bakalaureato) diplomą, išduotą Tarptautinės bakalaureato organizacijos, įsikūrusios Ženevoje, pakankamas priėmimo į akademines studijas pagrindas yra Tarptautinis bakalaureato egzaminas, kurio rezultatai yra šie:

1) anglų kalba aukštesniuoju lygiu (HL) - 4 ar daugiau balų

2) anglų kalba su literatūros komponentu (A2) - 4 ar daugiau balų

3) kandidatai, turintys Tarptautinės bakalaureato organizacijos, įsikūrusios Ženevoje, diplomus IB (Tarptautinis bakalaureato diplomas), kuriems anglų kalba yra oficiali kalbos ir egzaminų kalba, taip pat gali dalyvauti akademinėse studijose, atsižvelgiant į tai, kad buvo tinkamai užregistruota nagrinėjamos mokyklos. Tai taip pat taikoma kandidatams, turintiems EB (Europos bakalaureato) diplomus, arba užsienyje gauti vidurinio išsilavinimo pažymėjimus, jei yra įstatymų numatytų priežasčių, kad tokie pažymėjimai būtų oficialiai pripažinti lygiaverčiais įstatyme nustatytam vidurinio mokslo pažymėjimui, kurį galima gauti Lenkijoje

5 žingsnis:

Prašyme priimti sprendimą dėl įdarbinimo proceso rezultatų iš Priėmimo biuro per nustatytą laikotarpį.

6 žingsnis:

Per 7 dienas nuo pirmiau minėto sprendimo gavimo prašome užsiregistruoti Priėmimo biure:

a) rašytinė dalyvavimo projekte deklaracija

b) Projekte dalyvaujantis susitarimas

c) pareiškimas apie projekto dalyvio asmens duomenų tvarkymą, laikantis 2014-2020 m. žinių švietimo plėtros veiklos programos reikalavimų.

7 žingsnis:

Per 7 dienas nuo sutarties pasirašymo atsisakymo sumokėkite grąžintiną indėlį 2 000 PLN. Užstatas grąžinamas jums, kai baigsite studijas per nustatytą laikotarpį pagal atitinkamą mokymo programą.

Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University »

Last updated July 17, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
Free
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019