Vadybos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šiandieniniame pasaulyje, kuriame patiriama konkurencija, pokyčiai, plėtra ir globalizacija, svarbu sukurti valdymo programą, tinkančią greitai kintančiam kontekstui ir orientuotą į pokyčius ir plėtrą. Tai buvo mūsų pagrindinis principas kuriant Sabancio universiteto vadybos programą: organinę, tarptautinę, į pokyčius orientuotą bakalauro programą, paremtą būtiniausiais vadybos įgūdžiais.

Mūsų programos stuburą sudaro įgūdžiai, kuriuos turėtų įgyti visi vadovai, pavyzdžiui, gebėjimas rengti pristatymus ir ataskaitas, efektyviai naudotis elektroninių skaičiuoklių programomis ir teorine platforma, padedančia įgyti žinių tokiomis temomis kaip ekonomika ir žaidimų teorija. Daugelyje mūsų kursų mes tikimės, kad mūsų studentai paruoš pranešimus ir dalyvaus komandiniame darbe bei lavins savo įgūdžius dirbdami kartu.

Mes sukūrėme savo programą, kad ji būtų lanksti ir atvira papildomiems pokyčiams. Išlaikydami būtinus kursus, stengėmės neleisti studentams apsiriboti tik viena sritimi ir pasirinkti tik vieną discipliną, ir suteikėme studentams galimybę pasirinkti iš daugelio sričių plačiame vadybos kursų spektre.

Mes taip pat neapsiribojome pasirenkamaisiais tik dėl vadybos, mes padarėme pasirenkamąjį rezervą pakankamai dideliu, kad studentai galėtų pasirinkti kursus pagal savo pomėgius. Mes stengiamės nuolat atnaujinti savo programą su siūlomais kursais įvairiomis temomis ir naujomis sritimis. Mes praturtinome savo programą tarptautine perspektyva, skatindami mokytis kitų užsienio kalbų, išskyrus anglų kalbą, įtraukdami tuos kursus į mūsų nemokamą pasirenkamųjų fondą. Remdamiesi dvišalėmis mainų sutartimis, kurias esame pasirašę kaip „Sabanci“ verslo mokykla, ir aktyviai dalyvaudami Socrates / Erasmus mainų programose, mes labai skatiname savo studentus vykti į kursus užsienyje. Mes suteikiame galimybę savo studentams kuo geriau pasiruošti savo ateičiai vis labiau globalėjančiame pasaulyje.

Mes, kaip „Sabanci“ verslo mokyklos šeima, dėkojame už susidomėjimą vadybos bakalauro programa.

71402_23180889844_1d4b70c4e9_k.jpg

Mokymo planas

Vadybos bakalauro programoje, norėdami būti šiuolaikiški sparčiai besikeičiančiose šiuolaikinio pasaulio sąlygose, savo programą pagrindėme pagrindiniais vadybos įgūdžiais. Viena iš svarbiausių mūsų programos savybių yra ta, kad būtinų kursų skaičius buvo minimalus, o leistinas pasirenkamųjų dalykų skaičius buvo suprojektuotas kaip įmanoma didesnis, kad mūsų studentai galėtų sutelkti dėmesį į naujas tendencijas ir skirtingas sritis. susidomėjęs.

Programos edukaciniai tikslai

Sabancio universiteto vadybos bakalauro programa pripažįsta gerai išsilavinusių ir novatoriškų vadovų svarbą statybinėms organizacijoms, kurios sėkmingai konkuruoja pasaulinėse rinkose ir prisideda prie mūsų šalies ekonominio vystymosi. Šios programos misija yra skatinti asmenis, kurie ilgainiui taps tokiais vadovais. Nors studentai mokosi dabartinių metodų ir praktikos, programoje pagrindinis dėmesys skiriamas analitiniams ir problemų sprendimo įgūdžiams, kurie padidina studentų gebėjimą novatoriškai mąstyti ir priimti sprendimus besikeičiančiomis sąlygomis. Visi studentai gauna tvirtą humanitarinių, gamtos mokslų ir matematikos pagrindų pagrindą.

Mokymosi rezultatai

Vadybos bakalauro programa siūlo aiškius mokymosi rezultatus. Tikimasi, kad „Sabancı“ vadybos bakalauras:

 • Turi ekonomikos supratimą ir pagrindines valdymo sritis.
 • Turi pagrindinių humanitarinių, gamtos mokslų, matematikos ir literatūros žinių. Turi pagrindinių teisės ir etikos žinių, supranta socialines ir etines pareigas.
 • Efektyviai dirbkite komandose ir aplinkoje, kuriai būdingi įvairaus išsilavinimo, socialiniai ir kultūriniai žmonės.
 • Įrodyti žodžiu ir raštu anglų kalbos žinias.
 • Atlikite atvirą tyrimą ir įvertinkite tyrimų, kaip indėlio į vadybos praktiką, svarbą; taigi,
  • žinoti, kaip naudotis, interpretuoti ir analizuoti duomenis ir informaciją naudojant šiuolaikines technologijas;
  • naudoti analizės rezultatus priimant pagrįstus sprendimus.
 • Rašymui, pristatymui ir duomenų analizei naudokite biuro programinę įrangą.
 • Įrodykite supratimą, kad verslo aplinka suteikia įvairių galimybių ir iššūkių vadovams dėl aplinkos / konteksto skirtumų, atsirandančių ekonominėje, politinėje, kultūrinėje, teisinėje ir reguliavimo srityse.

71401_24226696672_6f0d41c2a3_k.jpg

Švietimo sistema

„SU“ metu studentai turi galimybę pasirinkti didžiąją dalį po pirmųjų ar antrųjų mokslo metų. Tai leidžia studentams nuspręsti, kokią programą studijuoti universitete, geriau suprantant aukštąjį mokslą ir jų pačių akademinius bei karjeros interesus ir talentus.

136499_EducationSystem2.jpg

Mokymo ir kalbos mokėjimo terpė

Sabancio universitete dėstoma anglų kalba. Visi studentai privalo laikyti Sabancio universiteto anglų kalbos vertinimo egzaminą (ELAE). Studentai, išlaikę šį egzaminą, pradeda savo bakalauro programas, o tie, kurie neatitinka anglų kalbos mokėjimo normų, stos į Kalbų mokyklą. Kalbų mokykla yra anglų parengiamoji mokykla, kurioje studentai mokosi anglų kalbos per semestrą arba vienerius metus, priklausomai nuo jų anglų kalbos mokėjimo lygio.

Studentai, galintys patvirtinti, kad yra išlaikę vieną iš valstybinių ir (arba) tarptautinių užsienio kalbos egzaminų universiteto nustatytu lygiu, turi teisę pradėti bakalauro programas. Apsilankykite mūsų svetainėje ir sužinokite daugiau apie priimtus ikimokyklinio ugdymo egzaminus ir balus: https://www.sabanciuniv.edu/en/faculties-programs-exemption-exams

Priėmimas

Tarptautiniai studentai gali tiesiogiai kreiptis į Sabančio universiteto siūlomas bakalauro programas. Studentai, kurie studijuoja paskutinius vidurinės mokyklos metus arba yra baigę mokyklą, lygiavertę Turkijos aukštosioms mokykloms, gali kreiptis į bakalauro programas Sabancio universitete.

Prieš kreipiantis internetu

Jūsų bus paprašyta įkelti šiuos dokumentus, todėl turėsite nuskaitytas kiekvieno iš šių dokumentų versijas, paruoštas nusiųsti. Užpildytos paraiškos yra nuolat peržiūrimos ir jums bus pranešta el. Paštu.

Paraiškos datos

Visi su paraiška susiję dokumentai turi būti pateikti kartu su paraiškos forma internete. Būtina pateikti paraišką internetu nuo nurodytų datų.

 • Pirmoji paraiškos teikimo dienos diena: 2020 m. Sausio 2 d
 • Paskutinė paraiškų teikimo diena: 2020 m. Liepos 30 d. (Internetinė paraiškos forma bus uždaryta 16:00 val. Pagal Turkijos laiką)

Reikalingi dokumentai paraiškai

 1. Internetinė paraiškos forma.
 2. Universiteto priimto egzamino / diplomo rezultato (-ų) kopija („ Sabanci University SAT kodas: 7100). Priimto (-ų) egzamino (-ų) / diplomo (-ų) sąrašą ir būtiniausius reikalavimus skaitykite čia.
 3. Jei įmanoma, vidurinės mokyklos diplomo egzempliorius (jei turima kita, o ne turkų ar anglų kalba, taip pat turėtų būti pateiktas notaro patvirtintas vertimas).
 4. Oficialus nuorašas, parodantis visus kursus ir pažymius, perimtus per visą vidurinę mokyklą, pasirašytą ir antspauduotą vidurinės mokyklos vadovybės. (Būtina įkelti oficialią nuorašą internetinėje paraiškos formoje).
 5. Jei išlaikytas anksčiau, kalbų mokėjimo egzaminų balų, priimtų Sabancio universitete, kopija. (Nera privalomas)
 6. Jei yra, 1 akademinis rekomendacinis laiškas ir tikslo pareiškimas (neprivaloma)

Stipendijos galimybės tarptautiniams studentams

Tarptautiniai studentai turi galimybę įgyti Sabancio universiteto priėmimo stipendiją. Kiekvienas tarptautinis kandidatas, kuris kreipiasi į SU, yra įvertinamas automatiškai, jei užpildo paraiškos reikalavimus.

Stipendijos yra pagrįstos nuopelnais. Tarptautiniai studentai turi galimybę laimėti įvairias pakopų stipendijas už mokslą, neskaitant: 100%, 75%, 50%, 25%. Taip pat yra ribotas bendrabučių stipendijų skaičius kambaryje keturiems žmonėms.

Tarptautinės studentų paraiškos bakalauro programoms

Paraiškos bakalauro programoms dabar atviros. Paraiškos formą galite pasiekti čia.

136500_APPLYNOW1.jpg

Sekite mus socialinėje žiniasklaidoje

Instagram

Facebook

LinkedIn

Twitter

"YouTube"

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. ... Skaityti daugiau

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. Aware of this pressing issue, in 1994 the Sabancı Group decided to establish a "world university" led by the Sabancı Foundation. The seeds of Sabancı University, the Sabancı Group's most comprehensive social responsibility project in the field of education, were sown in the summer of 1995, at a search conference. Right now, Sabancı University is the highest ranked Turkish university in THE World University rankings and only one of the two Turkish universities that rank in the top 500. Sabancı Holding is a strategic portfolio company that focuses on creating value add with the Group’s ecosystem and prioritizes a high-performance culture. Sabancı Group companies currently operate in 12 countries. Sabancı Group has 70 companies and 60.000 employees. These enterprises collectively have also contributed significantly to the development of Turkey’s economy. Sabancı Holding’s own shares, as well as the shares of its 11 subsidiaries, are listed on Borsa Istanbul (BIST) and constitute 8.1% of total market capitalization of Turkish equity market. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited