Vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Pagrindinė vadovybė yra skirta studentams, norintiems plėtoti tarpasmeninius ir vadybos įgūdžius, kuriuos jie gali panaudoti pradedant savo pirmuoju profesiniu darbu, taip pat kuriant ilgalaikę perspektyvą ir vertės sistemą, kuri tarnaus jiems visą savo karjerą.

Vadybos katedros kursų pasiūlymai pabrėžia:

 • Klasės pamokų metodas, kuris įtraukia mokinį į mokymosi procesą
 • Koncentracija į žinias ir įgūdžių rinkinius, kurie yra praktiški ir tinkami naudoti
 • Globali perspektyva, kuri pabrėžia etiką ir ilgalaikę tvarią verslo praktiką
 • Komandinio mokymo ir mokymosi naudojimas

Mūsų tikslas yra, kad mūsų valdymo didžiosios bendrovės:

 • Gauti solidžią koncepcinį pagrindą valdymo disciplinose
 • Plėtoti kompetencijas, kad jie taptų labai veiksmingi atskirai ir su kitais
 • Plėtoti ir demonstruoti šias kompetencijas pasitelkiant praktinį mokymąsi, įskaitant darbą realiaisiais projektais ir paslaugas bendruomenei
 • Patikrinkite griežtą jų bendrų pasiekimų įvertinimą
 • Įveskite greitą sėkmingą ir naudingą karjerą

Vadybos bakalauro laipsnis

Studentai, kurie vadovauja BS, turės pasirinkti žmogiškųjų išteklių valdymo ar vadovavimo koncentraciją. Norint pasiekti vadybos bakalauro laipsnį, studentai turi imtis keturių būtinų vadybos kursų, be trijų kursų iš abiejų koncentracijų.

Visi studentai, įstojusieji į bakalauro studijų programą, privalo užpildyti Universiteto ir verslo pagrindinių studijų programas, be pagrindinių toliau išvardytų reikalavimų.

Reikalingi kursai yra 3 kreditai:

 • MGMT3100 vadybos etika
 • MGMT3371 Tarptautinis valdymas
 • MGMT3610 vedančios komandos
 • MGMT3700 žmogiškųjų išteklių valdymas

Koncentracijos (pasirinkti tris kursus iš vienos koncentracijos žemiau)

Žmogiškųjų išteklių valdymo koncentracija

Silbermano koledžo verslo žmogiškųjų išteklių valdymo studentai turi plačias žinias apie įvairias žmogiškųjų išteklių valdymo funkcijas, įskaitant įdarbinimą, atranką, mokymą, veiklos įvertinimą, kompensacijas ir teisines problemas.

Diskusijose, praktiniame mokyme ir personalo specialistų akivaizdoje mokiniai mokosi valdyti įvairias žmogiškųjų išteklių funkcijas ir suprasti, kaip žmogiškieji ištekliai atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį vykdant darnų įmonių strateginį valdymą.

Su šios karjeros ir įgūdžių susitelkimu susijusi koncentracija padeda studentams tobulinti įgūdžius, reikalingus sėkmingam žmogiškųjų išteklių valdymui.

Reikalingas HR kursas

 • MGMT 4730 Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas

Pasirinkite du iš šių žmogiškųjų išteklių kursų

 • MGMT 3710 strateginis personalas
 • MGMT 3720 mokymo, plėtros ir veiklos valdymo
 • MGMT 4499 Praktika žmogiškųjų išteklių srityje (gali pakeisti MGMT 3710 arba MGMT 3720)
Mūsų patariamoji taryba

Siekdami užtikrinti, kad mūsų mokymo programa išliktų naujausia, kad mūsų mokiniai susidurtų su pirmaujančiais žmogiškųjų išteklių valdymo specialistais ir kad mūsų mokiniai gautų stažuotes pirmaujančiose kompanijose, mūsų žmogiškųjų išteklių valdymo koncentracija turi aktyvią patariamąją tarybą.

 • Jennifer Eckhardt, PHR, Organizacinis efektyvumo vadybininkas "Biomet" (buvęs personalo direktorius "Stryker", "Medco", "Wyndham", "Toys R Us"), FDU MBA alum,
 • Dan Domenech, vyriausiasis įgaliotinis "American Express"
 • "Corine DiMeo", PHR, žmogiškųjų išteklių analitikas, "Verizon Wireless", "FDU alum", 2009
 • Julissa Villanova, Žmogiškųjų išteklių analitikas, AIG, FDU alum, 2011
 • Christina Roesch, Žmogiškųjų išteklių generalistė, Opera Solutions, FDU alum, 2010
 • Robert Russo, VP Human Resources, Bristol-Myers, FDU MBA alum,
 • Dan Black, Campus Recruiting Direktorius, Ernstas
Karjeros paruošimas

Naujausi absolventai buvo samdyti HR pozicijas tokiose kompanijose kaip AIG, Ralph Lauren, "Wakefern Foods" ("Shop-Rite"), "Stryker Medical Devices", "Jet Professionals", "ADP", "Opera Solutions", "UMass" medicinos centre ir kt.

HR studentai neseniai baigė stažuotes "Colgate-Palmolive", "Movado Watches", "Opera Solutions", "Enterprise Rent-a-Car", "BR" svečių svetingumo, "Express" užimtumo specialistams ir kt.

Žmogiškųjų išteklių valdymo draugija (SHRM)

Žmonių išteklių valdymo draugija yra didžiausia pasaulyje asociacija, skirta žmogiškųjų išteklių valdymui. Ši bendrovė tarnauja HR specialistų poreikiams ir tobulina HR profesijos interesus. Įkurta 1948 m., SHRM turi daugiau nei 250 000 narių iš 140 šalių ir daugiau kaip 575 skyrių.

Žmogiškųjų išteklių valdymo draugija (SHRM) pripažino, kad Silbermano verslo koledžo žmogiškųjų išteklių koncentracija valdymo srityje yra visiškai suderinta su SHRM žmogiškųjų išteklių gairių vadovu ir šablonais. Visame pasaulyje SHRM pripažino 321 programas 242 švietimo įstaigose, kaip suderinęs su siūlomais vadovais ir šablonais. ŠRM parengė žmogiškųjų išteklių mokymo vadovą ir šablonus, kad nustatytų minimalius HR turinio sritis, kurias turėtų tirti absolventų ir absolventų lygmens HR studentai. 2006 m. Sukurtos ir 2010 m. Ir 2013 m. Iš naujo patvirtintos gairės yra SHRM akademinės iniciatyvos dalis, siekiant apibrėžti žmogiškųjų išteklių ugdymo standartus, kurie mokomi universitetų verslo mokyklose, ir padėti universitetams rengti šias standartus atitinkančias studijų programas.

Lyderystės koncentracija

Vadovavimo koncentracijos valdymo BS rengia studentus efektyviai ir etiškai vykdyti vadovavimą. Studentams bus taikomos įvairios lyderystės perspektyvos ir modeliai. Savęs vertinimai ir vedami pratimai suteiks studentams pažvelgti į jų vadovavimo stilius. Kaip dalis jų, studentai dalyvaus praktinėje lyderystės ir pokyčių valdymo patirtyje. Jie ugdys žinias ir gebėjimą atkreipti dėmesį į aplinkosaugos, socialinės lygybės ir finansinės sėkmės „trigubą apatinę liniją“.

Reikalingas vadovavimo kursas

 • MGMT4640 Projektų ir organizacijų valdymas

Pasirinkite du iš šių vadovavimo kursų

 • MGMT3620 Lyderystė ir asmeninė raida
 • MGMT3400 Tvarumo valdymas pasauliniame kontekste
 • MGMT4498 Praktika vadyboje (gali pakeisti MGMT3620 arba MGMT3400)

Daugiau informacijos

Jei esate būsimasis studentas ir norite gauti informacijos apie kreipimąsi į Fairleigh Dickinson universitetą, prašome kreiptis į Priėmimo įstaigą adresu 973-443-8900 arba 201-692-7308 arba el. Paštu

Jei norite gauti informacijos apie didžiųjų bendrovių, kursų ar karjeros kelius, susisiekite su departamento pirmininku Gwen Jones 973-443-8850 arba elektroniniu paštu.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

Accredited by the world's preeminent business school authority, the AACSB International, Silberman College offers baccalaureate and master's degrees on both New Jersey campuses, as well as professiona ... Skaityti daugiau

Accredited by the world's preeminent business school authority, the AACSB International, Silberman College offers baccalaureate and master's degrees on both New Jersey campuses, as well as professional development tracks and the Executive MBA.The College also offers an undergraduate degree option in Vancouver. Skaityti mažiau
Madisonas , Teaneckas , Vankuveris + 2 Daugiau Mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited