Vaidyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Savo vaidybinę aistrą paverskite karjeros potencialu „ Lycoming College ! Mūsų griežtas gamybos grafikas ir įvairi mokymo programa sukurta tam, kad suteiktų jums daugybę galimybių pasirodyti.

Vaidybos programa supažindina su įvairiausiais požiūriais į vaidybą, pradedant Stanislavskiu ir baigiant šiuolaikinėmis vaidybos technikomis. Tai skirta sukurti visą instrumentą ir padėti įgyti stiprių atlikimo įgūdžių dirbant bendradarbiaujant ir individualizuojant „koučingo“ sesijas su dėstytojais. Klasėje ir spektakliuose įvairus dramatiškų stilių ir žanrų įvairovė padeda toliau plėtoti savo pasirodymo potencialą - tai leidžia tapti universaliu atlikėju.

Be to, jūs turite galimybę plėtoti savo unikalų vyresnio amžiaus projektą ir kurti savo profesinį gyvenimo aprašymą, pasitelkdami įvairias patirtis įvairiais gamybos aspektais.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Lycoming College enjoys its present status as a national liberal arts and sciences college largely because its leaders have remained steadfast to the tradition established by its founders, believing t ... Skaityti daugiau

Lycoming College enjoys its present status as a national liberal arts and sciences college largely because its leaders have remained steadfast to the tradition established by its founders, believing that the best preparation a person can have for a happy and successful life is time spent studying the liberal arts and sciences. Skaityti mažiau