Vaikų studijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ryto rytoj formavimas

Jūs galite padaryti teigiamą skirtumą vaikų gyvenime. Nuo gimimo iki aštuonerių metų vaikams reikia tvirto paramos ir žinių pagrindo, kad jie galėtų sėkmingai gyventi. Tapdami ankstyvojo ugdymo pedagogu, galite atlikti lemiamą vaidmenį vaiko vystymuisi ir ankstyvam mokymuisi.

Tėvams, šeimoms ir bendruomenėms reikia atsidavusių, globojančių ir paruoštų globėjų, kurie investuoja į vaikų augimą. Ankstyvosios vaikystės pedagogai sutelkia dėmesį į vaiko socialinius, fizinius, emocinius ir pažintinius gebėjimus, taip pat ugdo jų gebėjimus kalboje ir raštingumo.

"Hands-on Learning"

Studentai turės daug praktinio mokymosi galimybių ir įgis patirties įvairiose ankstyvojo vaikystės aplinkose, įskaitant mūsų moderniausią "Riverside" magnetų mokyklą įkvėptą "Reggio Emilia".

Baigusiems mūsų BS vaikų studijas ir AS ankstyvojo ugdymo programą gausime savo ankstyvojo amžiaus mokytojų kvalifikaciją (ECTC). Iki 2020 m. ECTK bus reikalaujama iš visų Konektikuto mokytojų valstybės finansuojamose programose, o " Goodwin College buvo patvirtinta tiek kūdikių, tiek pradedančiųjų ar ikimokyklinio ugdymo įstaigoms.

Vaikų studijos karjera

Goodwin College laipsnis padės pasiruošti karjerai dirbti su vaikais ir šeimomis:

 • Vaiko advokatas
 • Vaiko priežiūros administratorius
 • Vaikų globos mokytojas
 • Mokymo programos koordinatorius
 • Ankstyvosios vaikystės direktorius

Ši studijų programa yra pagrįsta vystymosi teorija ir kylančiomis ugdymo tendencijomis ankstyvoje vaikų ugdymo srityje. Baigus programą, studentai turės parengti etikos sprendimų priėmimo gebėjimus ir gebėjimus skatinti santykius per kūrybines problemų sprendimo būdus. Ankstyvosios vaikystės specialistai turi įgyti šių įgūdžių, kad galėtų vadovauti kokybiškoms mažų vaikų programoms.

Priėmimo sąlygos

Studentai, atvykstantys į mokslus bakalauro studijas vaikas, turi atitikti šiuos kriterijus:

 • Patikrinkite fono patikrinimą
 • Complete ENG 101 - English Sudėtis su "C" ar geresniu laipsniu
 • Studentai, įvedę galiojančius vaiko raidos asocijuotus (CDA) pažymėjimus, įgyja 9 kreditus (ECE 102 ir vieną 6-credit CDA praktiką pasirenkamų kreditų atžvilgiu), kad gautų asocijuotą ar bakalauro laipsnį.

Baigimo reikalavimai

Studentai turi užpildyti visus bendrojo bakalauro laipsnio baigimo reikalavimus, kaip nurodyta kataloge. Be to, studentai privalo baigti visus ankstyvojo vaikystės pagrindinius kursus, PSY 115 ir PSY 365, kurių minimalus laipsnis yra "C" kiekviename kurse, o minimalus bendrasis GPA yra 2,3.

ECE 251 Studentų mokymas I ir ECE 252 Studentų mokymas II gali būti perduodami į programą tik tuo atveju, jei studentas baigė ankstyvojo ugdymo doktorantūrą ir baigė studento mokymą, kad galėtų baigti savo studijas. ECE 450 ir ECE 451 Capstones nėra perkeliami į programą iš kitos institucijos.

Vaiko studijų programos rezultatai

Suteikus sėkmingą bakalauro laipsnį vaikų studijų programoje, absolventai galės:

 1. Kurti tinkamai mokymosi aplinką ir mokymą, pagrįstą žinių apie kiekvieno vaiko stipriąsias puses, pomėgius ir poreikius, ir kad kiekvienas vaikas galėtų mokytis.
 2. Sukurkite pagarbius, abipusius santykius, kurie pripažįsta sudėtingas vaikų šeimų ir bendruomenių charakteristikas, ir remti aktyvų ir autentišką šeimos vaikų ugdymą ir mokymąsi.
 3. Atsiminkite ir analizuokite savo praktiką, kad pagerintumėte rezultatus visiems vaikams.
 4. Sukurti, įgyvendinti ir vertinti vystymosi prasmingą ir sudėtingą visų vaikų mokymosi programą, pagrįstą ankstyvo mokymosi standartais ir aukštos kokybės ištekliais.
 5. Taikykite NAEYC elgesio kodeksą darbe su vaikais, šeimomis ir kitais ankstyvojo amžiaus specialistais.
 6. Suraskite ir naudokite atitinkamus profesinius išteklius ir bendradarbiaukite su profesinėmis organizacijomis, kad informuotumėte ir tobulintumėte savo praktiką.
 7. Vaikų, šeimų ir ankstyvosios vaikystės profesijos advokatas.
 8. Veiksmingai ir profesionaliai bendrauti žodžiu ir raštu.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees.

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees. Skaityti mažiau