Vaizduojamosios komunikacijos kaitos dailės bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar norite naudoti vaizdinę komunikaciją, norėdami pakeisti pasaulį? Tuomet tai jums tinkamas laipsnis. Programa derina kūrybiškumą ir grafinį dizainą su žiniomis apie tvarumą, kad paruoštų jus kaip vizualinio komunikatoriaus / grafinio dizainerio profesiją ir specializuotųsi informacinėje grafikoje.

Ši studijų programa suteikia jums įvadą į svarbiausius šiandienos globalius rūpesčius, taip pat vaizdines priemones, padedančias sutvarkyti kartais didžiulį informacijos srautą ir iš tikrųjų paveikti žmones.

Programa pristatoma įgyvendinant keletą projektų, ir jūs veiksite savarankiškai, taip pat dalyvausite grupiniame darbe ir bendradarbiaudami su vietos ir regionų bendruomene bei įmonėmis. Vizualinės komunikacijos pokyčių programa pristatoma anglų kalba ir mes laukiame studentų iš viso pasaulio. Tai reiškia, kad jūs, kaip studentas, priklausote grupei, kuriai būdinga įvairovė, ir esate gerai pasirengę tarptautinei dizaino karjerai.

Vizualinės komunikacijos kaita yra Kalmare, Småland - regione, kuriam būdingas verslumas, gamyba ir amatai. Bendradarbiavimo projektai ir edukaciniai vizitai suteikia jums daugybę galimybių ugdyti supratimą ir užmegzti ryšius.

Studijų aplinka Kalmare yra simpatiška, saugi ir kūrybinga, todėl bendradarbiausite su mūsų praktikuojančiais dizaineriais / dėstytojais ir kviestiniais dėstytojais. Miesto Linnaeus University siūlomi įvairūs dalykai suteikia galimybę dirbti įvairiose disciplinose.

Linnaeus University dizaino bakalauro programos gavo „aukštos kokybės“ pažymį naujausiame nacionaliniame meno laipsnio programų įvertinime.

Patekimo reikalavimai

Bendrieji atvykimo reikalavimai English B. Patvirtintas portfelis.

Pasirinkimai

Arba parinkimas

Syllabus

Norėdami pamatyti programos programą, spustelėkite čia .

Karjera

Visuomenėje didėja tvarumo kompetencijos poreikis. Programa paruošia jus grafinio dizaino, iliustracijų, informacinės grafikos, judančių vaizdų ir vizualinės tapatybės darbo karjerai. Galite dirbti tradicinio dizaino įmonėse, žmogaus teisių organizacijose ir vietos bendruomenių ar savivaldybių iniciatyvose. Taip pat galite pasirinkti įkurti savo įmonę.

Laipsnis

Dailės bakalauras su vaizdinės komunikacijos specializacija (pagrindinė studijų sritis: dizainas)


Mes vis dar priimame vėluojančias paraiškas.


Paraiška ir portfelis

Paraiškos procesą sudaro du etapai. Pirmiausia turite kreiptis į programą internete adresu www.universityadmissions.se (anglų kalba) arba www.antagning.se (švedų kalba). Tuomet turite pateikti savo aplanką „ Linnaeus University mūsų svetainėje href = "drexel.lnu.se/portfolio .

Žemiau rasite portfelio instrukcijas.

Portfelio gairės, vizualios komunikacijos keitimas

Kad jūsų pateiktas portfelis laikomas baigtu, jis turi susidėti iš dviejų dalių:

 1. Asignavimai (A, B ir C)
 2. Paskirties pareiškimas

1. Užduotys (A, B ir C)

Asignavimas A "Galia viešojoje erdvėje" (2 psl.)

Apsilankykite viešojoje erdvėje ir nubraižykite galios santykius, su kuriais susiduriate toje erdvėje (pvz., Santykiai tarp skirtingų asmenų ar grupių arba santykiai tarp žmonių ir gyvūnų). Galite laisvai naudoti bet kokius eskizų sudarymo būdus (įskaitant eskizus kitose laikmenose, tokiose kaip fotografija ar vaizdo įrašai). Mes pirmiausia ieškome ne techninių įgūdžių, bet jūsų sugebėjimo naudoti įvairius eskizų sudarymo metodus tyrinėti ir kritiškai nagrinėti sudėtingą temą.

B užduotis „Paprastai kritinė kampanija“ (2 puslapiai)

Naudokite vaizdinę komunikaciją kaip įrankį kurdami kampaniją, kurioje ginčijamos socialinės ir kultūrinės normos, tokios kaip lyčių ar klasės stereotipai. Pateikite savo idėją vizualizacijomis vienoje ar keliose pasirinktose laikmenose (tokiose kaip piešiniai, plakatai, infografika, nuotrauka, vaizdo įrašas ar animacija) ir trumpai paaiškinkite savo mintis ir pasirinkimą dizaino srityje. Atminkite, kad kampanija yra nukreipta į tam tikrą auditoriją ir kad vizijos komunikacija siekia sukurti socialinius pokyčius tvarios ateities srityje. Prašau apie tai atsižvelgti savo rašytiniame paaiškinime.

C užduotis „Pristatykite savo kūrinį“ (6 puslapiai)

Naudokite likusius puslapius norėdami parodyti savo kūrybą. Parodykite mums savo meno ar dizaino praktikos pavyzdžius. Įsitikinkite, kad įtraukėte darbą, kuriame kalbama apie programos viziją; tai vizuali komunikacija kaip tvarių pokyčių agentas.

2. Tikslo nustatymas

Prašau parašyti tikslą, kad ant vieno A4 puslapio aprašomas jūsų susidomėjimas dizainu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama:

 • Ką jus domina?
 • Ką norite pakeisti per dizainą?
 • Kaip norėtumėte panaudoti savo išsilavinimą, kad pasiektumėte savo tikslus?
 • Koks tavo tvarumas?

Tikslo pareiškimas bus vertinamas pagal:

 • Jūsų sugebėjimas įsivaizduoti ir planuoti savo ateitį kaip dizainerį
 • Jūsų ankstesni ir numatomi įsipareigojimai dėl tvarumo ir pokyčių
 • Jūsų sugebėjimas išreikšti save anglų kalba

Pateikite savo pareiškimą apie tikslą į mūsų svetainę, href = "drexel.lnu.se/portfolio PDF, PNG arba JPG formatu.

Pateikite užduotys ir savo pareiškimo apie tikslą mūsų tinklalapyje, href = "drexel.lnu.se/portfolio PDF formatu. Visi vaizdai ir dokumentai turi būti sudaryti ir pateikti viename PDF formate. Pateikite turinį ir nurodykite visą būtiną informaciją apie jūsų užduotis. Jei negalite įkelti savo vaizdo įrašo ar kitos laikmenos, įkelkite jį į išorinę transliacijos svetainę ir bendrinkite nuorodą į savo PDF rinkmeną.

Pateikę paraišką ir portfelį, su jumis bus susisiekta, jei būsite atrinkti interviu. Interviu prašome jus pateikti savo portfelio spausdintą kopiją. Jei esate tarptautinis arba ES studentas, kuris negali asmeniškai dalyvauti interviu, mes galime pasiūlyti pokalbį telefonu / internetiniame tinkle.

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiškų teikimo procesą sudaro du etapai:

1 žingsnis

Kreipkitės į programą internete adresu www.universityadmissions.se (anglų kalba) arba www.antagning.se (švedų kalba). Čia reikia pateikti dokumentus, patvirtinančius jūsų tinkamumą bakalauro studijoms.

Taikomi šie programų kodai ir terminai:

Prašome paraišką programos kodu LNU-F1501 pateikti iki 2018 m. Sausio 15 d.

2 žingsnis

Pateikite savo portfelį Linnaeus University (LNU).

Terminai, iki kurių LNU turi gauti portfelius, yra 2018 m. Sausio 31 d.

Priėmimas į programą

Jei atitiksite tinkamumo kriterijus, jūsų paraiška bus priimta ir įvertinta pagal jūsų portfelį. Portfelių vertinimą atlieka atrankos komitetas, kurį sudaro fakulteto nariai, išorės ekspertai ir dabartiniai BFA studentai. Portfelis laikomas visuma, o portfelis vertinamas pagal šiuos kriterijus:

 • Meno kokybė
 • Vizualizavimo įgūdžiai
 • Kūrybiškas požiūris

Universitetas neatskleis priežasčių, dėl kurių buvo priimtas ar atmestas bet koks individualus prašymas. Patvirtinti studentai bus informuoti per www.universityadmissions.se arba www.antagning.se .

Programos kontrolinis sąrašas

 • Aš pateikiau paraišką per antagning.se arba universityadmissions.se
 • Aš parengiau savo portfelį pagal pateiktas gaires.
 • Aš įtraukiau ketinimų protokolą į savo portfelį.
 • Aš įkėliau savo portfelį į href = "drexel.lnu.se/portfolio ir įsitikinęs, kad visi mano failai yra įtraukti, ir kad aš pateikiau rašytą mano įkeltų failų aprašymą.

Ar turite kokių nors klausimų?

Jei turite klausimų dėl prašymo ar leidimo, nedvejodami kreipkitės el. Paštu Priėmimo tarnybai: admission@lnu.se

Jei turite klausimų apie aplanką ar kitų klausimų apie programą, nedvejodami kreipkitės el. Paštu programos koordinatoriui: cassandra.troyan@lnu.se

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Skaityti mažiau
Växjö , Kalmaras + 1 Daugiau Mažiau