Valdymo departamento USC dėmesys skiriamas tokioms sritims kaip verslumo, strateginiu valdymu, žmogiškųjų išteklių, verslo komunikacijos, verslo etikos ir organizacinio elgesio. Departamentas siūlo didžiųjų žmogiškųjų išteklių ir verslumo bei platų kursų srityse, pradedant nuo strateginio valdymo verslo komunikacijos. Norėdami paremti mūsų ugdymo misiją, Vadybos katedros labai priklauso nuo Faber centras verslumą, Riegel ir Emory Žmogiškųjų išteklių centras, centras vykdomųjų eilės ir Verslo komunikacijos centras. Šie centrai dirba remti mokslinių tyrimų veiklą, plėtoti ryšius tarp USC ir verslo bendruomenės, ir statyti kompetencijas ir įgūdžius tarp abiejų pirmosios ir antrosios pakopos studentams. Studentai Darla Moore School of Business, kurie nori pagrindinis vadovybė gali pasirinkti iš koncentracijos Žmogiškųjų išteklių srityje ar koncentracijos verslumą. Šie didžiųjų yra skirtos padėti studentams plėtoti kompetencijas ir įgūdžius, susijusius visoje įvairių organizacinių vaidmenų, taip pat vaidmenis specialiai dalyvauja žmogiškųjų išteklių ar verslumą.

Klasė profilis: Absolventams rasti pozicijas visoje organizacinių struktūrų tiek bendrojo valdymo ir konkrečių funkcinių sričių.

Programa: Valdymas dėmesys skiriamas organizacijos-jų dizaino, funkcijos ir valdymas, elgesį organizacijose, ir kaip jie pasikeitė. Tokie sritys verslumą, politiką ir strategiją, žmogiškųjų išteklių valdymą ir bendravimą. Integruoti temos apima vadovavimo, pokyčių valdymo ir įvairovę, etikos elgesį, komandinį darbą bei koordinuoti ir suderinti funkcinių sričių.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of South Carolina »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date