Valstybės ir savivaldybių administravimas (valstybės ir savivaldybių valdymo)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

pagrindinis fakulteto tikslas - Pasirengimas bakalaurai ekonomikos ir valdymo įmonių ir organizacijų, valstybinių institucijų ir vietos savivaldos, laikantis valstybinių švietimo standartų, licencijos numeris 0000827 serijos 90L01 reg reikalavimų. Taškų 0770 birželio 18, 2013 ir sertifikatas valstybinė akreditavimo serijos BB numeris 000.932 (registracijos numeris 0922 iš 25.04.2011 mieste)

Profesinės veiklos absolventų plotas

Ekonomikos, finansų, marketingo, gamybos ir ekonominiai ir analizės paslaugos įvairiose pramonės šakose, srityse ir nuosavybės formų; komerciniai bankai, vertybinių popierių biržos, draudimo ir investicinių bendrovių, konsultacinių firmų, valdžios institucijos ir vietos valdžios, siekiant užtikrinti veiksmingą valdymą organizavimo, kontrolės sistemų organizavimą, gerinant valdymą laikantis socialinės ir ekonominės raidos tendencijas, užtikrinti veiksmingą valdymą organizacijoje, dalyvavimas organizacijos ir iš valstybės ir savivaldybių valdymo sistemų veikimas, pagerinti valdymą laikantis socialinės-ekonominės plėtros tendencijas. Objektai profesinės veiklos - įvairių organizacijų ir valstybės ir savivaldybių valdymo sistemos padalinys, ekonominio, politinio, organizacinio ir visuomeninio gyvenimo procesus, funkcionavimo ir plėtros valstybės ir jos regionų ir savivaldybių subjektų problemas.

kryptis "Valstybės ir savivaldybių valdymas" įgyvendinami mokymo fakulteto dėl šių profilių:

 • administracija
 • Valstybės ir savivaldybių tarnyba
 • Regioninis valdymas
 • savivaldybės valdyba
 • Valstybės ir savivaldybių finansai

Išlaidos mokymui: dieninės - 35 000 rublių per semestrą; darbo laiko forma - 28 000 rublių per semestrą, ne visą darbo dieną forma - 21 000 rublių per semestrą.

Tarp disciplinų kad studijų studentams studijuoti "valstybės ir savivaldybių valdymo" kryptį, reikėtų pažymėti profesionalias dviračių tokias disciplinas kaip valdymo teorija; pagrindai valstybės ir savivaldybių valdymo; Valstybės ir savivaldybių tarnyba; administracinė teisė; civilinė teisė; konstitucinė teisė; prognozavimas ir planavimas; žmogiškųjų išteklių valdymo sistemą.

Įėjimas testas

Įdarbinimas studentams fakulteto atliekamas pagal priėmimo į aukštąsias mokyklas apie egzaminų rezultatus taisykles:

 • matematika
 • Rusų kalba
 • Socialinis ugdymas

Pareiškėjai, kurie gavo vidurinį profesinį išsilavinimą (HRE), pirminiai profesiniai (NVO) ir antrinis (pilnas) bendrojo lavinimo iki sausio 1, 2009 gali perduoti stojamąjį egzaminą disciplinų: matematikos, rusų kalbos, socialinių mokslų (atsižvelgiant į vidurinio ugdymo profilyje atveju - testas "matematika" tik disciplinos).

Formos ir terminai mokymo

Dėl antrinės visiškai švietimo pagrindu:

 • ne visą darbo dieną (vakare) švietimo forma - 5 metai;
 • neakivaizdinės studijos - 5 metai.

Dėl antrinės pagrindu (profiliuota):

 • ne visą darbo dieną (vakare) švietimo forma - 4 metai;
 • neakivaizdinės studijos - 4 metai.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

?????????? ???????????? ???????? (???) - ??????????? ??????????????? ??????????, ??????????? ??????????? ????????? ???????, ??????????????? ? ??????????????? ????????????????? ???????????. ?????????, ... Skaityti daugiau

?????????? ???????????? ???????? (???) - ??????????? ??????????????? ??????????, ??????????? ??????????? ????????? ???????, ??????????????? ? ??????????????? ????????????????? ???????????. ?????????, ?? ????????? ??????? ??????, ?? ?????????? ?? ?????/????????? ????? ???????????? ???????????? ??????? ???? ???????? ?????. Students who do not speak Russian will be provided with a one year introductory course in the Russian language prior to enrolling in the degree courses/programs. Skaityti mažiau