Read the Official Description

Verslo administravimo bakalauras (Hons) žmogiškųjų išteklių valdymas

Graduate Management Admission Test arba BBA (pagyrimu) ir žmogiškųjų išteklių valdymas siekiama suteikti studentams su plataus masto universitetinį išsilavinimą, kad bus apmokyti savo analitines mintis, plėtoti savo kritišką požiūrį ir pateikti juos su praktinio mokymo žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, taip pat paskatinti juos imtis visą vaizdą švietimas ir tobulėjimas ..

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams pasinaudoti bendrojo lavinimo kursuose aukos, kaip jie vykdo verslo išsilavinimą su žmogiškųjų išteklių valdymo specializacija. Taigi, studentai šioje programoje bus reikalaujama mokytis bendrojo lavinimo, verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo kursus asortimentą pasiekti subalansuotą laisvųjų menų ir verslo išsilavinimą. Tai atitinka UIC misijos teikti savo studentams su holistinio ugdymo, rengia juos visą gyvenimą. Bendrieji verslo kursai suteikia tikslesnį kurso šioje atsižvelgiant į žinių ir įgūdžių tikimasi iš šiandienos verslo ir verslo lyderių. Žmogiškųjų išteklių valdymo kursai yra skirti suteikti net daugiau dėmesio švietimui pagrindinių specializacijos.

BBAMHR101

Gyvenimo

Tai dieninių programa, todėl į verslo administravimo bakalauras (Hons) laipsnis žmogiškųjų išteklių valdymas. Studentai privalo baigti 132 vienetų pagal ugdymo turinio struktūros taip:

BBAmhrCurriculumStructure

Be tenkinti 6-vieneto reikalavimą pagrindinių pasirenkamuosius kursus, studentai yra skatinami naudotis savo laisvą pasirenkamuosius vienetų imtis kai kurių pagrindinių pasirenkant pagal jų interesus įvairiose srityse specializacijos ateityje.

Esminių pasirenkamuosius kursus prieinamumas kiekvieną semestrą yra taikomos nedidelių pakeitimų ir patikslinimų.

Bendrojo lavinimo Core ir paskirstymo kursai

Pagal bendrąjį išsilavinimą, studentai privalo įvykdyti abi bendrojo lavinimo Core reikalavimus ir bendrojo lavinimo platinimo reikalavimų.

Nemokama Pasirenkamieji dalykai

24 vienetai laisvai pasirenkamus gali būti naudojamas studentų (a) praleisti semestrą užsienyje; (B) imasi nepilnametis arba (c) imtis daugiau GE / Lietuvių / kitus svarbius kursus.

Visa Asmuo Švietimas patirtinio mokymosi (WPEX) Moduliai

Visi studentai privalo baigti 4 vienetų WPEX modulius.

* Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į http://uic.edu.hk/en/ar/staff/undergraduate-handbook/21088-undergraduate-handbook-2016-2017-for-2016-admission

Karjeros galimybės

Žmogiškųjų išteklių valdymas bus toliau vaidinti strateginį vaidmenį Kinijos ekonominį vystymąsi. Šis vaidmuo taps dar sudėtingesnė į Kiniją, kaip jis juda vertės grandinę savo ekonominei plėtrai. Kinijos tęsinys sėkmė konkuruojant su kitais besivystančiose rinkose pritraukti tiesiogines užsienio investicijas, priklausys ne tik nuo jos sugebėjimo gaminti daugiau inžinierių ir mokslininkų, bet ir nuo to, ar ji gali būti gaunama pakankamai profesionalūs vadybininkai, ypač žmogiškųjų išteklių specialistams vadovauti ir motyvuoti darbuotojus, kad atitiktų pramonės poreikius.

Yra Kinijoje tendencija įmonėms priskirti žmogiškųjų išteklių valdymo funkcijas daugiausia personalo administracines teritorijas, pavyzdžiui, teisinę atitiktį, įrašai priežiūra ir išdavimo personalo politiką. Daugiau modernių žmogiškųjų išteklių valdymas programoje siūlomų UIC siekiama pašalinti šį mąstymą nuo absolventų ir pakeisti jį su verslo strateginio Atsižvelgiant žmogiškųjų išteklių. Taigi, žmogiškųjų išteklių valdymo profesionalų yra strateginis partneris organizacijos ir žmogiškųjų išteklių veikla ir programos organizuojamos remti tai organizacijos tikslų ir uždavinių pasiekimas.

Kinijos atsiradimas ir didinant reikšmę pasaulinėje arenoje pakels žmogiškųjų išteklių valdymo įgūdžių ir praktikos paklausą, be tarptautinių numatymo ir kompetencijos anglų kalba. Ši tendencija lems stiprios ir augančios darbo rinkos, palaikoma vietinių ir užsienio tarptautinių kompanijų, absolventai iš MHR programą.

Daugiau studija

Absolventai taip pat skatinamos siekti savo magistrantūros studijas Honkongas ar užsienyje. Programos mokymo atitinka tarptautinius standartus. Be to, naudojant tarptautines ir populiarių vadovėlių mūsų kursus ir atlikti anglų kalba paskaitas padėti studentams įgyti pranašumą toliau tęsti studijas.

BBAMHR102
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rgp 2019
Duration
4 metų
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
End Date
Application deadline

Rgp 2019

Location
Application deadline
End Date