Verslo administravimo bakalauras (Hons) Apskaita

United International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras (Hons) Apskaita

United International College

Verslo administravimo bakalauras (Hons) Apskaita

Bendrieji tikslai Verslo administravimo bakalauras (su pagyrimu) Apskaita Programa yra išmokyti studentus su išsamią ir nuodugnią žinių skirtingais rakursais apskaitos ir paruošti juos profesijų apskaitos ir finansų valdymo, taip pat bendro verslo administravimo.

Bendrieji švietimo programos tikslai yra suteikti galimybę studentams gauti naudos iš plataus masto švietimo, kaip jie vykdo verslo išsilavinimą su apskaitos specializaciją ir plėtoti savo problemų sprendimo, sprendimų priėmimo, ir naujoviškų mąstymo įgūdžius dirbti nekilnojamojo -life iššūkiai. Taigi, studentai bus reikalaujama mokytis bendrojo lavinimo, verslo ir rinkodaros kursus asortimentą pasiekti subalansuotą laisvųjų menų ir verslo išsilavinimą. Tai atitinka UIC misijos teikti savo studentams su visa asmens išsilavinimą, ruošia juos visą gyvenimą. Ši programa yra verslo kursai sutelkti dėmesį į besivystančių mokinių funkcinė žinias ir įgūdžius, kurie yra tikimasi iš šiandienos verslo ir verslo lyderių, o profesionalūs apskaitos kursai suteikia dėmesio dėl didelių specialybę.

BBAacc102

Gyvenimo

Tai dieninių programa, todėl į verslo administravimo bakalauras (Hons) Apskaita laipsnį. Studentai privalo baigti 132 vienetų pagal ugdymo turinio struktūros taip:

BBAaccCurriculumStructure

Be atitinka 6-vienetų reikalavimą pagrindinių pasirenkamuosius kursus, studentai yra skatinami naudotis savo laisvą pasirenkamuosius vienetų imtis kai kurių pagrindinių pasirenkant pagal jų interesus įvairiose srityse specializacijos ateityje.

Esminių pasirenkamuosius kursus auka kiekvieną semestrą yra taikomos nedidelių pakeitimų ir patikslinimų, priklausomai nuo personalo prieinamumo.

Bendrojo lavinimo Core ir paskirstymo kursai

Pagal bendrąjį išsilavinimą, studentai privalo įvykdyti abi bendrojo lavinimo Core reikalavimus ir bendrojo lavinimo platinimo reikalavimų.

Nemokama Pasirenkamieji dalykai

Į 15 vienetai laisvai pasirenkamus gali būti naudojamas studentų (a) praleisti semestrą užsienyje; (B) imasi nepilnametis arba (c) imtis daugiau GE / Lietuvių / kitus svarbius kursus.

Visa Asmuo Švietimas patirtinio mokymosi (WPEX) Moduliai

Visi studentai privalo baigti 4 vienetų WPEX modulius.

* Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į http://uic.edu.hk/en/ar/staff/undergraduate-handbook/21088-undergraduate-handbook-2016-2017-for-2016-admission

Profesinis pripažinimas

UIC BBA (Hons) Apskaita programa buvo pirmasis apskaitos programa žemyninėje Kinijoje akredituota Honkongo atestuotų valstybės apskaitininkų (HKICPA). Be to, programa taip pat akredituota pagal CPA Australija. Tai yra, UIC apskaitos programa absolventų patenkinti tiek HKICPA ir CPA Australija įėjimo reikalavimus. Šie absolventai taip pat gali gauti sėdėti už Kinijos instituto atestuotų valstybės apskaitininkų egzaminą.

Nuo Profesinis pripažinimas yra vertingas apskaitos studentų, svarbu UIC patenkinti akreditavimo reikalavimus HKICPA ir CPA Australijoje. Šios profesinės organizacijos turi specialias mokymo programas ir kompetencijos reikalavimus, kad CPA kandidatai turi gerai išmanyti finansinės apskaitos, valdymo apskaitos, finansų, audito ir užtikrinimo, verslo ir įmonių teisė, mokesčiai, ir informacinių sistemų projektavimo ir plėtros. Kad studentai būtų geriau paruošti savo profesinės apskaitos karjeros ir patenkinti HKICPA kvalifikacijos programą (QP) tyrimas priėmimo reikalavimus, studentai apskaitos programa turi baigti 24 kreditus didžiuosiuose reikalaujama kursai ir 6 kreditai didžiuosiuose pasirenkamuosius kursus, kurie apima plataus spektro buhalterinės apskaitos susijusius dalykus.

Karjeros galimybės

Apskaita yra komercinio pasaulio akmuo, todėl gali būti taikomas daugelyje aspektų verslo arenose. Tradiciniai apskaitos profesijų apima sritis, verslo apskaitos, audito, mokesčių konsultavimas, ir valdymo apskaitos praktika. Iš IT ir finansinių paslaugų sektorių augimas pastaraisiais dešimtmečiais sulaukė apskaitos profesijų prie naujų apskaitos susijusių sferų, pavyzdžiui, informacinės sistemos plėtra, finansinės analizės, vidaus kontrolės peržiūros ir rizikos valdymo, finansų konsultavimo paslaugas, management consulting praktikos, ir net madinga nauja profesija teismo buhalterinės apskaitos (tyrimo auditai naudojant tiek tradicinių ir IT aktyvuota metodus). Apskaitos žinios "butinybe" verslo karjeros plėtros specialistų.

Daugiau studija

Absolventai taip pat skatinamos siekti savo magistrantūros studijas Honkongas ar užsienyje. Programos mokymo atitinka tarptautinius standartus. Be to, naudojant tarptautines ir populiarių vadovėlių mūsų kursus ir atlikti anglų kalba paskaitas padėti studentams įgyti pranašumą toliau tęsti studijas.

BBAaccounting101
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla