Verslo administravimo bakalauras (Hons) e-verslo valdymo ir informacinių sistemų

United International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras (Hons) e-verslo valdymo ir informacinių sistemų

United International College

Verslo administravimo bakalauras (Hons) e-verslo valdymo ir informacinių sistemų

Programos tikslai yra suteikti studentams su garso aukštąjį išsilavinimą, kad bus ne tik mokyti savo protus, ugdyti savo kritišką požiūrį ir suteikti jiems praktinės profesinės orientacijos, bet ir skatinti juos imtis visą gyvenimą vaizdas švietimo ir savarankiškai plėtra.

Bendrieji švietimo programos tikslai yra suteikti galimybę studentams gauti naudos iš plataus masto švietimo, kaip jie vykdo verslo išsilavinimą su e-verslo valdymo ir informacinių sistemų specializacijos. Taigi, studentai bus reikalaujama mokytis bendrojo lavinimo, verslo ir e-verslo ir informacinių sistemų kursai asortimentą pasiekti subalansuotą laisvųjų menų ir verslo išsilavinimą. Tai atitinka UIC misijos teikti savo studentams su visa asmens išsilavinimą, ruošia juos visą gyvenimą. Verslo kursai sutelkti dėmesį į žinių ir įgūdžių tikimasi iš šiandienos verslo ir verslo lyderių. E-verslo valdymo ir informacinių sistemų kursai suteikia tikslesnį išsilavinimą pagrindinis specializacijos.

Gyvenimo

Tai dieninių programa, todėl į verslo administravimo bakalauras (Hons) laipsnis E-verslas ir informacinės sistemos. Studentai privalo baigti 132 vienetų pagal ugdymo turinio struktūros taip:

BBAebCurriculumStructure

Be atitinka 6-vienetų reikalavimą pagrindinių pasirenkamuosius kursus, studentai yra skatinami naudotis savo laisvą pasirenkamuosius vienetų imtis kai kurių pagrindinių pasirenkant pagal jų interesus įvairiose srityse specializacijos ateityje.

Esminių pasirenkamuosius kursus auka kiekvieną semestrą yra taikomos nedidelių pakeitimų ir patikslinimų, priklausomai nuo personalo prieinamumo.

Bendrojo lavinimo Core ir paskirstymo kursai

Pagal bendrąjį išsilavinimą, studentai privalo įvykdyti abi bendrojo lavinimo Core reikalavimus ir bendrojo lavinimo platinimo reikalavimų.

Nemokama Pasirenkamieji dalykai

Į 15 vienetai laisvai pasirenkamus gali būti naudojamas studentų (a) praleisti semestrą užsienyje; (B) imasi nepilnametis arba (c) imtis daugiau GE / Lietuvių / kitus svarbius kursus.

Visa Asmuo Švietimas patirtinio mokymosi (WPEX) Moduliai

Visi studentai privalo baigti 4 vienetų WPEX modulius.

* Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į http://uic.edu.hk/en/ar/staff/undergraduate-handbook/21088-undergraduate-handbook-2016-2017-for-2016-admission

Karjeros galimybės

Karjeros perspektyvos Absolventai

Platus priėmimas ir integracija informacinių sistemų į modernias verslo ir sparti elektroninių prekyviečių suteikė turtingą įvairių tiesioginių galimybių įsidarbinti absolventams Ebis programe tiek Greater China regiono ir globalioje rinkoje. Šia programa siekiama jaunikis absolventus su abiem materialaus įgūdžių teorijos ir praktikos ir perleidžiamųjų savybes ir mokymosi visą gyvenimą nuostatų, kad užtikrintų nuolatinį sėkmingą jų karjeros į pozicijas, pavyzdžiui, verslo CIOs, konsultavimo partneriais ir elektroninio verslo savininkams ir vadovams.

Absolventams Ebis programos, užimtumo galimybių gausu, kaip antai: a) sistemos analitikai, IT koordinatoriai IT auditoriai
b) verslo analitikai ir konsultantai
c) elektroninio verslo analitikai ir elektroninio verslo vadovai
d) projekto vadovai
e) socialinės žiniasklaidos ir elektroninio marketingo specialistai
f) instruktoriai ar mokytojai IT Be to, absolventai Ebis programos taip pat gali vykdyti magistrantūros studijas susijusių disciplinų, pavyzdžiui, informacinių sistemų, inžinerijos, rinkodaros, valdymo, e-komercija, komunikacijos ir žiniasklaidos tyrimai ir tt

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla