Verslo administravimo bakalauras (Hons) Finansai

United International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras (Hons) Finansai

United International College

Verslo administravimo bakalauras (Hons) Finansai

Šia programa siekiama suteikti studentams su garso aukštąjį išsilavinimą, kad bus ne tik mokyti savo mintis, kurti savo kritišką požiūrį ir pateikti juos su praktinio profesinio orientavimo, bet ir paskatinti juos imtis visą vaizdą švietimo ir saviugdai.

Bendrieji švietimo programos tikslai yra suteikti galimybę studentams gauti naudos iš plataus masto švietimo, kaip jie vykdo verslo išsilavinimą su Finansai specializacijos ir plėtoti savo problemų sprendimo, sprendimų priėmimo, ir naujoviškų mąstymo įgūdžius dirbti nekilnojamojo -life iššūkiai. Taigi, studentai bus reikalaujama mokytis bendrojo lavinimo, verslo ir finansų kursus asortimentą pasiekti subalansuotą laisvųjų menų ir verslo išsilavinimą. Tai atitinka UIC misijos teikti savo studentams su visa asmens išsilavinimą, ruošia juos visą gyvenimą. Verslo kursai orientuota teikti žinių ir įgūdžių, kad yra tikimasi iš šiandienos verslo ir verslo lyderių. Finansai kursai suteikia specializacijos pagrindinis.

BachelorFinance101

Gyvenimo

Tai dieninių programa, todėl į verslo administravimo bakalauras (Hons) Finansai laipsnį. Studentai privalo baigti 132 vienetų pagal ugdymo turinio struktūros taip:

BBAFCurriculumStructure

Be tenkinti 9-vieneto reikalavimą pagrindinių pasirenkamuosius kursus, studentai yra skatinami naudotis savo laisvą pasirenkamuosius vienetų imtis daugiau pagrindinių pasirenkant pagal jų interesus įvairiose srityse specializacijos ateityje.

Esminių pasirenkamuosius kursus auka kiekvieną semestrą yra taikomos nedidelių pakeitimų ir patikslinimų, priklausomai nuo personalo prieinamumo.

Bendrojo lavinimo Core ir paskirstymo kursai

Pagal bendrąjį išsilavinimą, studentai privalo įvykdyti abi bendrojo lavinimo Core reikalavimus ir bendrojo lavinimo platinimo reikalavimų.

Nemokama Pasirenkamieji dalykai

24 vienetai laisvai pasirenkamus gali būti naudojamas studentų (a) praleisti semestrą užsienyje; (B) imasi nepilnametis arba (c) imtis daugiau GE / Lietuvių / kitus svarbius kursus.

Visa Asmuo Švietimas patirtinio mokymosi (WPEX) Moduliai

Visi studentai privalo baigti 4 vienetų WPEX modulius.

* Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į http://uic.edu.hk/en/ar/staff/undergraduate-handbook/21088-undergraduate-handbook-2016-2017-for-2016-admission

Karjeros galimybės

Siekiant patenkinti nuolatinį poreikį finansų specialistai iš Kinijos, programa siūlo kursus, apimančius platų spektrą sričių, įskaitant Corporate Finance, investicijų valdymas, ateities ir Funkcijos rinkų, tarptautinės Finansai, finansinę riziką, valdymo, finansų prognozavimas, banko ir kredito, Taikomosios ekonometrijos, ir Finansų rinkos Kinijoje. Absolventai yra gerai pasirengusios siekti prisidėdami tyrimų magistrantūros laipsnių ar karjeros srityse, susijusiose su bankininkystės, finansų valdymo, finansinių tyrimų, ar finansinė analizė. Jie bus gerai pasiruošę dirbti privačių ir valstybinių organizacijų žemyninėje Kinijoje ir Honkonge, ar firmų kitose šalyse, pavyzdžiui, finansų įstaigų, investicinių įmonių, konsultacinių įmonių, CPA įmonių ir kt.

Šios nuorodos teikia informaciją absolventai įgyja įvairių pasaulio pripažintų profesinės kvalifikacijos pažymėjimus bei sertifikatus.

Daugiau studija

Absolventai taip pat skatinamos siekti savo magistrantūros studijas Honkongas ar užsienyje. Programos mokymo atitinka tarptautinius standartus. Be to, naudojant tarptautines ir populiarių vadovėlių mūsų kursus ir atlikti anglų kalba paskaitas padėti studentams įgyti pranašumą toliau tęsti studijas.

BBAF101
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla