Verslo administravimo bakalauras (Hons) Taikomoji ekonomika

United International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras (Hons) Taikomoji ekonomika

United International College

Verslo administravimo bakalauras (Hons) Taikomoji ekonomika

Šia programa siekiama suteikti studentams su garso aukštąjį išsilavinimą, kad bus ne tik mokyti savo protus, ugdyti savo kritišką požiūrį ir suteikti jiems praktinės profesinės orientacijos, bet ir skatinti juos imtis visą gyvenimą vaizdas švietimo ir saviugdai ,

Bendrieji švietimo programos tikslai yra suteikti galimybę studentams gauti naudos iš plataus masto švietimo, kaip jie vykdo verslo išsilavinimą su taikomosios ekonomikos specializacija, ir plėtoti savo problemų sprendimo, sprendimų priėmimo, ir novatorišką mąstymą įgūdžiai dirbti realaus gyvenimo iššūkius. Taigi, studentai bus reikalaujama mokytis bendrojo lavinimo, verslo ir finansų kursus asortimentą pasiekti subalansuotą laisvųjų menų ir verslo išsilavinimą. Tai atitinka UIC misijos teikti savo studentams su visa asmens išsilavinimą, ruošia juos visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir pasaulio pilietybę. Verslo kursai orientuota teikti žinių ir įgūdžių, kad yra tikimasi iš šiandienos verslo ir verslo lyderių. Taikomoji ekonomika kursai suteikia dėmesio dėl didelių speciallism.

BBAAE101

Gyvenimo

Tai dieninių programa, todėl į verslo administravimo bakalauras (Hons) laipsnis Taikomoji ekonomika. Studentai privalo baigti 132 vienetų pagal ugdymo turinio struktūros taip:

BBAAECurriculumStructure

Be atitinka 12-vieneto reikalavimą pagrindinių pasirenkamuosius kursus, studentai yra skatinami naudotis savo laisvą pasirenkamuosius vienetų imtis daugiau pagrindinių pasirenkant pagal jų interesus įvairiose srityse specializacijos ateityje.

Esminių pasirenkamuosius kursus auka kiekvieną semestrą yra taikomos nedidelių pakeitimų ir patikslinimų, priklausomai nuo personalo prieinamumo.

Bendrojo lavinimo Core ir paskirstymo kursai

Pagal bendrąjį išsilavinimą, studentai privalo įvykdyti abi bendrojo lavinimo Core reikalavimus ir bendrojo lavinimo platinimo reikalavimų.

Nemokama Pasirenkamieji dalykai

24 vienetai laisvai pasirenkamus gali būti naudojamas studentų (a) praleisti semestrą užsienyje; (B) imasi nepilnametis arba (c) imtis daugiau GE / Lietuvių / kitus svarbius kursus.

Visa Asmuo Švietimas patirtinio mokymosi (WPEX) Moduliai

Visi studentai privalo baigti 4 vienetų WPEX modulius.

* Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į http://uic.edu.hk/en/ar/staff/undergraduate-handbook/21088-undergraduate-handbook-2016-2017-for-2016-admission

Karjeros galimybės

Taikomoji ekonomika (AE) naudoja ekonominę teoriją ir analitinius metodus, spręsti praktinius klausimus verslo, pramonės, finansų ir valdžios asortimentą. Daugelis universitetų siūlo bakalauro ir magistro laipsnių, taikomosios ekonomikos, kurie gali sukelti įvairių karjeros galimybių, kurios reikalauja analizės ir problemų sprendimo įgūdžius spręsti kasdieninius verslo problemas. Galimybės ekonomistų svyruoti nuo pozicijas verslo sektoriuje, pavyzdžiui, bankų, draudimo, investicijų ir ryšių įmonių, į tuos, akademinių institucijų, vyriausybinių agentūrų, prekybos asociacijas ir konsultavimo organizacijų.

BBA laipsnis AE bus labai naudinga studentams įsidarbinti taikomieji ekonomistų ir būsimai profesinei karjerai. AE programa pristato bakalauro klases, kurios gamina labai darbingas absolventus, ir kad ši programa buvo sukurta su darbdavių poreikius omenyje (ir su projektavimo įėjimo ir atsiliepimų iš tų, kurie dirba / yra dirba mūsų absolventai).

Absolventai, pagrindinis AE ne UIC potencialiai gali nusileisti pradinio lygio pareigas, pavyzdžiui, verslo analitikas, rinkos analitikas, žmogiškųjų išteklių specialistas, draudimo draudikai ir tiekimo grandinės vadovas. Taikoma ekonomika laipsnis gali sąlygoti vietos, valstybės ar federalinės vyriausybės agentūrų karjerą. Studentai su diplomus taikomosios ekonomikos dažnai siekti karjeros, kaip verslo ar valdžios ekonomistai, kurie rinkti ir analizuoti duomenis apie ekonominių sąlygų ir patarti politikams. Taikoma ekonomika fonas taip pat gali sukelti karjerą kaip buhalteris, finansų analitikas, ar valdymo konsultantas. Pasak tyrimų UIC absolventai, jie dirba įmonėse, įskaitant: Deloitte, CGB bankas, Dowin Asset Management Co., Glanz, Comvoy, Prudential, Global Sources, "China Mobile" ir TCL.

Ekonomistai turi puikias darbo perspektyvas. Kai kurios darbo tipų, UIC absolventų pavyzdžiai:

 • Vietos valdžios ir ekonominės plėtros agentūros pareigūnai
 • Pareigūnai reguliavimo agentūrų
 • Commercial / verslo analitikai dėl tarptautinių bendrovių ir didelėms organizacijoms
 • Ekonominiai padėjėjų vyriausybės departamentams ar agentūroms
 • Akademiniai pranešimų, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų padėjėjų universitetų ir mokslinių tyrimų institutų
 • Vadovaujančias pareigas labdaros organizacijų
 • Valdymo ir privilegijuotų apskaitininkų
 • Analitikai ir finansiniai patarėjai
 • Verslo ir įmonių valdymo specialistai

Daugiau studija

 • Absolventai taip pat skatinamos siekti savo magistrantūros studijas Honkongas ar užsienyje. Programos mokymo atitinka tarptautinius standartus. Be to, naudojant tarptautines ir populiarių vadovėlių mūsų kursus ir atlikti anglų kalba paskaitas padėti studentams įgyti pranašumą toliau tęsti studijas.
BBAAE102
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla