Verslo administravimo bakalauras (apdovanojimai) rinkodaroje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kalbant apie Verslo administravimo bakalauras Rinkodara, Ji yra specialiai sukurta siekiant aprūpinti be stiprios žinių rinkodaros ir vadybos, ir jų taikymo realiame verslo aplinkos studentus su buhalterinės apskaitos, finansų, kompiuterijos, kiekybinės analizės, anglų ir ekonomika pagrindai. Siūlomos kursai yra specialiai sudaryta gaminti puikius specialistus, kurie išmano marketingo valdymo ir sugeba atneš puikias idėjas, ypač Malaizijos verslo aplinkoje. Siūlomos kursai yra specialiai planuota suteikti studentams su stipriu teorinių ir praktinių žinių rinkodaros, kol jie gali verstis su faktine pasaulio prekybos sektoriuose arba eiti su savo tyrimais gauti magistro laipsnį Marketingo ar kitų MBA programas.

Karjeros perspektyvas

Absolventai Verslo administravimo bakalauras Rinkodara programos turės platų karjeros galimybes, rinkodaros specialistų, pavyzdžiui, lauko:

  • Skelbimai direktorius
  • Pardavimų vadybininkas
  • Marketingo komunikacijos direktorius
  • Rinkodara vykdomasis
  • Skatinimas vykdomasis
  • ACADEMICS

Absolventų su gerais rezultatais, gali kreiptis tęsti studijas gauti magistro laipsnį verslo administravimo.

Akademinė patarimai

Kiekvienas studentas bus priskiriamas Aukštesnysis konsultantą, kuris padėtų studentui jo / jos akademinių studijų. Tai apima patarimus dėl plano tyrimo, pavyzdžiui, kursų atrankos ateinantį semestrą, taip pat studento akademinės Perfomance. Paskirti Kolegijos patarėjai yra prieinami per mokslo metus konsultacijų ir patarimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

?Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) is a unique institution, providing both academic programmes within our two campuses, Putrajaya Campus and Muadzam Shah Campus??.? Our programmes are focused on Eng ... Skaityti daugiau

?Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) is a unique institution, providing both academic programmes within our two campuses, Putrajaya Campus and Muadzam Shah Campus??.? Our programmes are focused on Engineering, Information Technology, Business Management and related areas. ??UNITEN not only prepare its graduates to become knowledgeable and competent p????rofessionals, but also t?o develop them as well-rounded individuals with broad intellectual outlook.? ?? Skaityti mažiau
Šahas Alamas , Džordžo miestelis + 1 Daugiau Mažiau