Verslo administravimo bakalauras (pagyrimu) kultūros, kūrybiškumo ir valdymo

United International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras (pagyrimu) kultūros, kūrybiškumo ir valdymo

United International College

Verslo administravimo bakalauras (su pagyrimu) kultūros, kūrybiškumo ir valdymo

Pagrindinis tikslas iš Verslo administravimo bakalauras (su pagyrimu) kultūros, kūrybiškumo ir valdymo studijų programa yra aprūpinti studentus su tvirtu principų verslo valdymo ir paruošti juos ateities karjeros meno ir dizaino srityse per kultūros pramonės šakose. Absolventai yra stipri galimybę įgyti darbo su privačių ir valstybinių bendrovių Honkonge, Kinijoje, ar užsienyje, o taip pat daugelyje vyriausybės departamentų. Jie gali būti naudojami kultūros įmonėse, turizmo organizacijų, pramogų įmonių, paveldas grupėms, konsultavimo įmonių, privačių ir viešųjų korporacijų ir vyriausybinių agentūrų.

Tiksliau, programos tikslai yra šie:

 • Gilinti mokinių žinias apie vis visuotinio pobūdžio kultūros vadybos per meno ir kūrybos kontekste ir pagal šiuolaikinių socialinių, politinių, ir ekonominių aplinkose;
 • Norėdami sukurti studentams "išsamių žinių verslo etikos ir geros Corporate valdymą;
 • Išmokyti studentus su informacinių technologijų įgūdžių, reikalingų šiandienos verslo pasaulyje;
 • Mokyti studentus žodžiu ir raštu bendravimo technikas, tiek kinų ir anglų kalbomis, ir tarpasmeninių įgūdžių, kurie yra būtini siekiant veiksmingai valdyti;
 • Ugdyti mokinių gebėjimą tarpasmeniniuose, bendravimo ir pristatymo įgūdžiai;
 • Stiprinti mokinių supratimą apie pagrindinių principų valdymą su ypatingą dėmesį skiriant kultūros pramonės žinias;
 • Perteikti studentams pagrindinis žinias, susijusias su pagrindinių studijų srityse kultūros ir kūrybinių industrijų;
 • Norėdami sukurti mokinių žinias apie kultūros pramonės rinkų ir pagrindinių ingredientų verslo administravimo;
 • Padėti studentams mokytis pagrindinė politikos, plėtros ir valdymo sprendimų priėmimą, taip pat kapitalo investicinius sprendimus; ir
 • Mokyti studentus dėl kultūros pramonės programos ar organizacijos vertinimo plėtros arba atkūrimo
BBAccm101

Gyvenimo

BBA (Hons) kultūros, kūrybingumo ir valdymas yra ketverių metų dieninės studijų programa. Be pagrindinio drausmės kursus, studentai privalo imtis remti disciplinomis, bendrojo lavinimo (GE) Kursai ir visą asmenį Švietimas patirtinio mokymosi moduliai (WPEX) jų pačių pasirinkimas. Baigiamajame metų tyrimo, studentai turi priimti atskirus galutinius metų projektus, kuriuose jie gali įgyti išsamių žinių, pagrindinių mokslinių tyrimų metodus ir mokymo rašymo darbų.

Studentai privalo baigti 132 vienetų per ugdymo turinio struktūros taip:

BBAccmCurriculumStructure

Be atitinka 12-vieneto reikalavimą pagrindinių pasirenkamuosius kursus, studentai yra skatinami naudotis savo laisvą pasirenkamuosius vienetų imtis daugiau pagrindinių pasirenkant pagal jų interesus įvairiose srityse specializacijos ateityje.

Esminių pasirenkamuosius kursus prieinamumas kiekvieną semestrą yra taikomos nedidelių pakeitimų ir patikslinimų, priklausomai nuo personalo prieinamumo.

Bendrojo lavinimo programa

Visi studentai turi užpildyti 48 vienetų bendrojo lavinimo (GE) Kursai įvykdyti baigimo reikalavimai. GE programa susideda iš: (a) 32 vienetai GE Core (GEC) Kursai, (b) 12 vienetų GE pasiskirstymas (GED) kursus ir (c) 4 vienetai visą asmenį, švietimo patirtinio mokymosi moduliai (WPEX).

Nemokama Pasirenkamieji dalykai

24 vienetai laisvai pasirenkamus gali būti naudojamas studentų (a) praleisti semestrą užsienyje; (B) imasi nepilnametis arba (c) imtis daugiau kursų siūlomų skyrių ir mokymo vienetai.

* Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į http://uic.edu.hk/en/ar/staff/undergraduate-handbook/21088-undergraduate-handbook-2016-2017-for-2016-admission

Karjeros galimybės

CCM absolventai buvo įdarbintas įmonių žiniasklaidoje, turizmo, reklamos ir komercinių įvairiuose sektoriuose ir tose vietose, pradedant nuo projekto vadovų, pardavimų vadovams, kad padėjėjų kūrybinių industrijų organizacijų, kurios specializuojasi rinkodaros, žiniasklaidos, parodos, kelionės, kaip taip pat skatinti. Jie taip pat galėtų dirbti Renginių asistentas, valdymo stažuotojų, aukštąjį išsilavinimą turintis stažuotojas padėjėjo muziejaus kuratorius, viešųjų ryšių ir rinkodaros asistentas koordinatorius, ir pan.

Po universiteto baigimo, CCM studentai gali tęsti studijas magistrantūros programose Honkongas, Makao, žemyninės Kinijos ir užsienio, pavyzdžiui, JAV, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje ar kitose Europos šalyse. Kai kurie iš turimų programos apima: marketingo tyrimai, projektavimas, vizualiųjų menų kultūrą, verslo administravimo, tarptautinio verslo, turizmo vadybos, miesto planavimo ir administravimo, kultūrinio paveldo ir tvarų vystymąsi, taip pat kinų studijas ar kalbas.

Daugiau studija

Absolventai taip pat skatinamos siekti savo magistrantūros studijas Honkongas ar užsienyje. Programos mokymo atitinka tarptautinius standartus. Be to, naudojant tarptautines ir populiarių vadovėlių mūsų kursus ir atlikti anglų kalba paskaitas padėti studentams įgyti pranašumą toliau tęsti studijas.

BBAccm102
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Kinija - Zhuhai, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla