Verslo administravimo bakalauras Apskaita

Delta State University, College of Business

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras Apskaita

Delta State University, College of Business

Bachelor of Business Administration in Accounting

"Delta State" apskaitos programa yra visiškai akredituojama kolegialių verslo mokyklų ir programų asociacija. Praktikų grupės periodiškai peržiūri mokymo programas, siekdami užtikrinti, kad mūsų absolventai būtų nuolat atnaujinami pagal naujausias apskaitos tendencijas ir technologijas.

Studijų programa

BBA laipsnį apskaitos reikalauja iš viso 128 semestro valandas. Laipsnis reikalauja 27 valandų apskaitos kursų ir 9 valandų Kompiuterinių informacinių sistemų kursus, kurie grindžiami 44 valandų bendrojo lavinimo ir 33 valandų verslo kursus.

Baigę apskaitos laipsnį, absolventai gali dalyvauti tarptautiniu mastu pripažintame sertifikuoto valdymo apskaitos specialisto (CMA) ir sertifikuoto vidaus auditoriaus (CIA) egzaminuose. Abu egzaminai yra skirti pradinio lygio egzaminams vadovybės apskaitoje ir vidaus audito profesijose. Daugelis DSU bakalauro studijų programos absolventų nusprendžia tęsti apskaitos studijas, įstoti į magistro laipsnį baigiančią programą ir siekti profesinės paskirties sertifikuoto viešojo buhalterio (CPA).

Jaunesniųjų metų pabaigoje studentas įvedamas į integruotą profesinę programą ir gali gauti tiek BBA, tiek MBA laipsnius supaprastintoje programoje. Ankstesniais metais gali būti priimami du aukštojo mokslo kursai, skirti magistro laipsniui.

Apskaitos ir NVS (dvigubas pagrindas)

Kompiuterių ir technologijų įgūdžiai buhalteriams tapo svarbesni. Taigi, DSU mokymo programoje atsispindi didesnis dėmesys kompiuteriams ir informacinėms sistemoms. Studentas gali atlikti pagrindines buhalterinės apskaitos ir kompiuterinės informacijos sistemas (dvigubą pagrindą), rūpestingai planuojant. Absolventai su šiuo dvigubu pagrindu yra labai tinkami darbo rinkoje

Karjeros galimybės

Verslo administravimo bakalauras (BBA), turintis "Delta State" buhalterinės apskaitos specialybę, suteikia visam pasauliui geros karjeros galimybes.

  • CPA įmonės partneris arba savininkas
  • Vyriausiasis vykdomasis pareigūnas
  • Valdytojas
  • Personalo buhalteris
  • Profesorius arba dekanas
  • Vyriausybės agentūros darbuotojas
  • Teisės mokyklos atvykimas tapti darbuotoju
  • Profesinės apskaitos magistras (MPAC) laipsnį, siekdamas toliau tobulinti profesinę veiklą, gali parengti studentus lyderio pozicijoms origanizations visame pasaulyje.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Cleveland, Mississippi
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Cleveland, Mississippi
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla