Verslo administravimo bakalauras Apskaita

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bachelor of Business Administration in Accounting

"Delta State" apskaitos programa yra visiškai akredituojama kolegialių verslo mokyklų ir programų asociacija. Praktikų grupės periodiškai peržiūri mokymo programas, siekdami užtikrinti, kad mūsų absolventai būtų nuolat atnaujinami pagal naujausias apskaitos tendencijas ir technologijas.

Studijų programa

BBA laipsnį apskaitos reikalauja iš viso 128 semestro valandas. Laipsnis reikalauja 27 valandų apskaitos kursų ir 9 valandų Kompiuterinių informacinių sistemų kursus, kurie grindžiami 44 valandų bendrojo lavinimo ir 33 valandų verslo kursus.

Baigę apskaitos laipsnį, absolventai gali dalyvauti tarptautiniu mastu pripažintame sertifikuoto valdymo apskaitos specialisto (CMA) ir sertifikuoto vidaus auditoriaus (CIA) egzaminuose. Abu egzaminai yra skirti pradinio lygio egzaminams vadovybės apskaitoje ir vidaus audito profesijose. Daugelis DSU bakalauro studijų programos absolventų nusprendžia tęsti apskaitos studijas, įstoti į magistro laipsnį baigiančią programą ir siekti profesinės paskirties sertifikuoto viešojo buhalterio (CPA).

Jaunesniųjų metų pabaigoje studentas įvedamas į integruotą profesinę programą ir gali gauti tiek BBA, tiek MBA laipsnius supaprastintoje programoje. Ankstesniais metais gali būti priimami du aukštojo mokslo kursai, skirti magistro laipsniui.

Apskaitos ir NVS (dvigubas pagrindas)

Kompiuterių ir technologijų įgūdžiai buhalteriams tapo svarbesni. Taigi, DSU mokymo programoje atsispindi didesnis dėmesys kompiuteriams ir informacinėms sistemoms. Studentas gali atlikti pagrindines buhalterinės apskaitos ir kompiuterinės informacijos sistemas (dvigubą pagrindą), rūpestingai planuojant. Absolventai su šiuo dvigubu pagrindu yra labai tinkami darbo rinkoje

Karjeros galimybės

Verslo administravimo bakalauras (BBA), turintis "Delta State" buhalterinės apskaitos specialybę, suteikia visam pasauliui geros karjeros galimybes.

  • CPA įmonės partneris arba savininkas
  • Vyriausiasis vykdomasis pareigūnas
  • Valdytojas
  • Personalo buhalteris
  • Profesorius arba dekanas
  • Vyriausybės agentūros darbuotojas
  • Teisės mokyklos atvykimas tapti darbuotoju
  • Profesinės apskaitos magistras (MPAC) laipsnį, siekdamas toliau tobulinti profesinę veiklą, gali parengti studentus lyderio pozicijoms origanizations visame pasaulyje.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

Delta valstybinio universiteto, kolegijos Verslo &nbsp Delta valstybinio universiteto Žinoma aukos verslo nuo 1925 metų įstaigos atidarė savo pirmąją eilinės sesijos. Žinoma aukos buvo organizuoja ... Skaityti daugiau

Delta valstybinio universiteto, kolegijos Verslo &nbsp Delta valstybinio universiteto Žinoma aukos verslo nuo 1925 metų įstaigos atidarė savo pirmąją eilinės sesijos. Žinoma aukos buvo organizuojamas kartu departamentų linijas 1928 m. buvo suformuota, kai komercijos departamentas. Katedros pavadinimas pakeistas keletą kartų, atspindintis kiekvieno pakeitimo, plečiant taikymo sritį, aukas ir tikslai. JAV komercijos departamentas buvo pervadintas Verslo Švietimo skyriaus 1944 m.; pasikeitė verslo departamento 1948 m. pervadintas į Verslo ir ekonomikos skyriaus 1958 m., 1969 m., pavadinimas buvo pakeistas į verslo mokykloje ir 1999 m., pavadinimas buvo pakeistas į verslo kolegija.&nbsp Kolegijos studijų programų, kurias siūlo verslo administravimo bakalauro laipsnį su didžiųjų apskaitos, kompiuterinių informacinių sistemų, finansų, bendrųjų verslo, draudimo ir nekilnojamojo turto valdymo, rinkodaros, biuro administravimo, mokslo bakalauras Švietimas laipsnį su pagrindinių verslo švietimo tiems, kurie tampa mokytojų ir komercinės aviacijos bakalauro laipsnį su didžiųjų aviacijos valdymo ir skrydžių operacijų. Visos studijų programos nacionaliniu lygiu akredituota. &nbsp&nbsp Misija &nbsp Parengti studentų iššūkis švietimo galimybes rinkoje. &nbsp&nbsp Vizija &nbsp Tarnyba prie bendruomenės, mūsų profesija, ir universiteto koledžo 's misija yra gyvybiškai svarbus aspektas.Puoselėti bendradarbiavimo santykius su verslo ir pramonės, paslaugų organizacijoms ir kitoms institucijoms, kolegijos išliks dinamiška ir jos veikla, susijusi. Skaityti mažiau