Verslo administravimo bakalauras tarptautiniame versle (bba)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras tarptautiniame versle (bba)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Švietimo ir profesiniai tikslai

Tarptautinio verslo laipsnio programa (DIB), kaip mes ją vadiname, buvo sukurta taip, kad atitiktų tarptautiniu mastu orientuotų mažų ir vidutinių įmonių reikalavimus ir būtų vykdoma tik anglų kalba. Programa skirta tiek Suomijos, tiek užsienio studentams, norintiems ieškoti įdomių karjeros naujoviško tarptautinio verslo, pardavimo ir rinkodaros, vadovavimo ar verslumo srityse.

Akcentuojant sąveiką daugiakultūrėje mokymosi aplinkoje, skatinančią iniciatyvą, sąveiką ir inovacijas, augs absolventų sugebėjimas įvertinti nacionalinių, organizacinių ir profesinių kultūrų skirtumus.

Mokydamiesi dalyvaudami paskaitos ir diskusijos, darydami grupinius darbus, rengdami prezentacijas, dalyvaudami įvairiuose projektuose ir atvejų studijose bei lankydamiesi kompanijose. Daugelis kursų yra pristatomi bendradarbiaujant su užsienio šalių universitetų dėstytojais. Glaudus bendradarbiavimas su profesiniu gyvenimu leidžia praktiškai pritaikyti teoriją, kurią išmokote paskaitose. Praktinis mokymas, kuris yra įtrauktas į studijas, leidžia dirbti Suomijoje ir užsienyje netgi dirbant jūsų studijų metu.

Tyrimo turinys

Tarptautinio verslo studijų programa orientuota į įvairius įgūdžius, reikalingus novatoriškam tarptautiniam verslui, suteikiantį studentams galimybę dirbti tarptautinėje aplinkoje. Jūs sužinosite, kaip parengti tarptautinius pardavimo ir rinkodaros planus ir kaip jas įgyvendinti, koordinuoti ir kontroliuoti. Žinios, kaip kurti, plėtoti ir išlaikyti pelningus santykius su klientais, padidins jūsų vertę darbo rinkoje.

Programa taip pat apima tarptautinės rinkodaros valdymą, kuris leidžia atlikti analizes, tarptautinių rinkų tyrimus ir suformuluoti į rinką patekusius strategijos. IT, žmogiškųjų išteklių valdymo, vadybos ir apskaitos kursai yra svarbi studijų programos dalis ir pagilins jūsų supratimą apie įmonių administravimą. Absolventai taiko metodiką, pagrįstą paklausa ir į vartotoją orientuota inovacija, kuri leidžia dirbti projekto užduotyje, orientuojantis į iniciatyvą ir vystymąsi.

3,5 metų studijas sudaro pagrindinės studijos, profesinės studijos, praktinis mokymas, laisvo pasirinkimo studijos ir bakalauro darbas. Mokymosi aplinka taip pat apima e-mokymosi elementus. Tyrimai apima pardavimo ir rinkodaros kursus, tarptautinį verslą, derybinius įgūdžius, verslumą, valdymą, kalbas ir skaičiavimus. Praktiniai mokymai vyksta trečiųjų metų rudens semestre Suomijoje ar užsienyje tarptautinio verslo srityje.

Studento specialiuosius poreikius galima atsižvelgti jų asmeniniame studijų plane.

Internacionalizacija

Studentai yra raginami dalyvauti studentų mainų vienoje iš partnerių institucijų, taip pat atlikti praktinį mokymą užsienyje.

Studentai taip pat turės galimybę kreiptis į "Double Degree" programą partnerių universitete. Dvigubo laipsnio programoje mokiniai dalį savo studijų praleidžia partnerių institute ir gaus aukštųjų mokyklų diplomą, kai baigsite Oulu UAS.

Įvairios galimybės "Oamk" LAB

Oamk LAB yra unikali mokymo ir plėtros programa, skirta Oulu UAS studentams. Mokymasis grindžiamas studijomis ir darbais tarpdisciplininiuose projektuose, skirtuose produktų, paslaugų ir naujų įmonių kūrimui. Tyrimai skirti tretiesiems arba ketvirtiems studentams ir turėti atskirą paraiškų teikimo laikotarpį. Yra trys LAB variantai:

"Oulu Game LAB" - daugiausia dėmesio skiriama daugiadalykių komandų kūrimui, siekiant sukurti prototipus, produktus ir tuomet pradėtus veiksmus, skirtus pasaulinei žaidimų pramonei.

"DevLAB" - 2016 m. Pavasario akcentai yra sveikatos / gerovės, energetikos ir aplinkos pramonė, o 2016 m. Rudenį - ekologiškas tvarumas ir gamtiniai ištekliai.

"EduLAB" - orientuota į pasaulinę švietimo technologijų pramonę.

Kvalifikacija

Po baigimo studentas turės bakalauro laipsnį verslo administravimo (BBA), Tradenomi amk suomių kalba. Šis laipsnis suteikia kvalifikaciją kreiptis dėl darbo vietų ir pareigybių, kai reikia akademinio laipsnio. Bakalauro laipsnis taip pat leidžia absolventams tęsti magistro studijas.

Karjeros galimybės

Programa leidžia universalus karjeros galimybes tiek Suomijoje ir tarptautiniu mastu. Paprastai absolventai pareikšti savo karjeros tokiose srityse, kaip tarptautinių pardavimų ir rinkodaros, klientų aptarnavimo, pardavimų ir biuro užduotis, personalo administravimo, finansų, marketingo kūrimo ir įgyvendinimo ar tarptautinės prekybos, importo ir eksporto. Jūsų vardas gali būti vienas iš šių:

  • Account Manager
  • Rinkodaros vadybininkai ir pagalba
  • Rinkodara koordinatorius
  • Klientų aptarnavimas agentas
  • Pardavimų vadybininkas ir derybininkas
  • Pirkimo vadybininkas
  • Verslininkas
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 20, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Contact school
Duration
Trukmė
42 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
8,000 EUR
8000 EUR už mokslo metus
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
Application period: 9-24 Jan.
Locations
Suomija - Oulu
Pradžia : Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Application period: 9-24 Jan.
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Contact school
Suomija - Oulu
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Application period: 9-24 Jan.
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

Oulu UAS offers good opportunities for business life

My day at Oulu UAS: International business