Global galimybės generuoja paklausą valdytojams, kurie yra kompetentingos tarptautinės verslo praktikos ir strategijas. Tačiau vis daugiau įmonių tapo žinoma, kad rinka apima visą pasaulį. Nors tarptautinis verslo turi įvairių savybių, bendrų su vidaus verslo, ji taip pat yra kitoks ir būdais.

Tarptautinio verslo reikšmė bus toliau plėstis, nes daugiau įmonių užsiimti tarptautiniu tiekimą įsigyti išteklius ir komponentus. Šiandien kompanijos žiūrite visą pasaulį kaip potencialios rinkos, didinti paklausą tarptautinėse verslo specialistams teikti aukštos kokybės produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Tarptautinio verslo operacijas ateityje bus vienas iš nuolatinio augimo, kaip papildomi kompanijos perkelti į šią rinką.

Atsižvelgiant į didėjantį imperatyvus tarptautinio verslo, būtina JAE verslo mokyklų absolventai turi būti pasirengę konkuruoti ir daryti verslą tarptautiniu mastu. Tarptautinio verslo BBA rengia studentų karjeros valdymo už vis labiau konkurencinga ir tarpusavyje tarptautinio verslo rinkose. Ji pabrėžia, esmines žinias, įgūdžius ir valdymo metodus būtina, vykdant tarptautinius verslo operacijas vis besikeičiančioje globalioje rinkoje.

  • Siūlome išsilavinimą, grindžiamą Kanados mokymo programą, suteikdamas mums tarptautiniu mastu pripažintą kokybės ir patikimumo.
  • Kaip vartai į Kanados aukštojo mokslo, siūlome puikias galimybes studentams, norintiems studijuoti ar tyrimai Kanadoje.
  • Visi mūsų programos yra akredituotos JAE ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų (MOHESR).
  • Turime patogią miesto centro vieta su šiuolaikiniais akademinių ir pramogų.
  • Siūlome lanksčias tvarkaraščius - vakare ir savaitgaliais klasėms yra prieinama bakalauro ir magistro programas.
  • Mes turime tikrai daugiakultūrėje mokymosi aplinką, su studentais iš 100 tautybių.
  • Studentų vizos teikiama visą darbo dieną studentams.

Pradėti Datos

Rudenį, pavasarį ir vasarą Daugiau informacijos apie programas ir mokesčių maloniai užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų International Study Experts »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date