Verslo administravimo bakalauras - Tarptautinė apskaita

Tag-UCB siūlo bakalauro laipsnį verslo administravimo - BBA, su koncentracijos Tarptautinės apskaitos, logistikos, vadybos, žmogiškųjų išteklių valdymo, rinkodaros, e-verslo ir verslininkystės, Bankininkystė ir finansai, ir Islamo bankininkystės ir finansų.

Tarptautinė apskaita siūlo plačias kursus apskaitos kartu su kursų Ekonomikos ir verslo administravimo. Ši koncentracija suteikia absolventas garso ugdymo pamatas apskaitos karjeros ar antrosios pakopos universitetines studijas. Tarptautinė apskaita laipsnį suteikiančias studentus su į daugelį dalykų įvairovė, įskaitant visus apskaitos aspektus žiniomis, ypač teisės aktus pagal Tarptautinius apskaitos standartus (TAS) ir JAV visuotinai pripažintus apskaitos principus (GAAP). Ji taip pat suteikia absolventams su švietimo pamatų iki pažangą per visą jų karjerą ir profesinį gyvenimą.

Tarptautinė perspektyva

buvo konsultuotasi keletą tarptautinių gairių skaičius prieš baigiant programos rengimo. Tai užtikrina, kad mokymosi rezultatai Tag-UCB programų laikantis tarptautinių gairių, leidžiančių studentams įgyti reikiamą tarptautinę žinių ir numatomus gebėjimus.

Be to, indėlis į programų dizainas buvo pateikta ekspertų, turinčių didelę patirtį bakalauro studijų valdymo ir apskaitos. Tarptautinė perspektyva mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų veiklą žiūrima labai rimtai.

Tuo Tag-UCB:

  • Anglų kalba yra formali mokymo kalba visų dėstomų kursų programas.
  • Knygos ir nuorodos yra parinkti iš tarptautinių leidyklų agentūrų būti mokomi mūsų studentams. Tarptautiniai atvejų tyrimai ir etikos dilemos taip pat pateikiami ir per oficialius klasių aptarė stiprinti mokinių gebėjimą susidoroti su tarptautinio verslo klausimais.
  • Aktyviai dalyvauja tarptautinių švietimo veiklą per pasirašant bendradarbiavimo sutartis su gerbiamų akademinių verslo mokyklų. Tai palengvina abipusį pripažinimą, ir pristato tarptautinių funkcijas į programas per kooperatinės dalijantis patirtimi, dėstytojų ir studentų.
  • Fakulteto nariai yra skatinami dalyvauti tarptautinėse konferencijose, kuriose finansinė parama teikiama siekiant palengvinti tyrimus, susijusius su verslo temomis. jie yra suinteresuoti atlikti taikomuosius mokslinius tyrimus, kur daug dokumentai yra skelbiami tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniuose žurnaluose.
  • Ypatingas dėmesys yra skiriamas nustatant ir įgyvendinant strateginius įrankius tam, kad padaryti tarptautinius standartus pagrindinį ramstį programas, manyti, valdymo vaidmenis pripažintų tarptautinių ir regioninių įmonių galimybės padidėjo.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Talal Abu-Ghazaleh University College of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
8 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date