Verslo administravimo bakalauras turizmo vadybos (ITMA)

Dhurakij Pundit University's International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras turizmo vadybos (ITMA)

Dhurakij Pundit University's International College

Verslo administravimo bakalauras turizmo vadybos (ITMA)

Mes šiuo metu priiminėti paraiškas dėl semestro 1/2013. Stipendijos yra prieinami.


APŽVALGA programos tikslai ir uždaviniai

Eventhough tajų turizmo pramonė buvo paveikta pastaraisiais metais daugelio problemų, įskaitant politinių neramumų ir stichinių nelaimių, turizmas ir toliau būti tvirta ir didžioji dalis Tailando ekonomikai. Iš tiesų, o ne žiūrėti šiuos neigiamus sąlygas obstaclesthey gali būti vertinamas kaip tiems, kurie nori dirbti šiame sektoriuje dalyvauti atstatymą ir restorationof turizmo pramonę Tailando galimybe. Be to, ASEAN ekonominės bendrijos (AEC) susidarymas 2015 m createmore potencialą forthe turizmo pramonės regione klestėti ir tapti patrauklesnė užsienio lankytojų.

Atsižvelgiant į dabartinę padėtį ir po universiteto filosofijos "Žinių taikymas praktikoje", ITMA mokymo programa yra skirta pirmiausia supažindinti studentus su teorijų, susijusių su turizmo ir svetingumo valdymo ir tada suteikti praktinį mokymą su tiek klasėje veiklą ir "out-of -klase hands-on patirties. Tai simetriški kombinaciją žinių ir praktinės patirties, be abejo, rengia mūsų absolventai sėkmingai savo tikslų.


 
KAS YRA UNIKALI apie mūsų programą?

Vietos ir tarptautiniu mastu patyrę dėstytojai

Programa, kuri yra tarpdisciplininis, suteikia studentams su įvairių sričių dalykų, įskaitant verslo, finansų, mokslo ir technologijų, kalbų, etikos ir moralės ir turizmo vadyba. Kiekvienas kursas yra mokomi vietoje patyrusių dėstytojų ir pramonės specialistų, taip pat dėstytojų iš įvairių šalių.


Realaus gyvenimo atvejų tyrimai

Be to, per Tailandas kontekste kaip viena sėkmingiausiai tourismindustry orientuotas Pietryčių Azijos šalių, studentai turės poveikio kelių konkrečių atvejų tyrimus, susijusius su turizmo iš skirtingų lygių, pradedant nuo atskirų verslo savininkų vyriausybių susijusių organizacijų.


Mainų programos

Mainų programa siūlo studentams, kurie nori įgyti naujų perspektyvų tarptautiniu viename iš mūsų partnerių Užsienyje universitetų ir institutų, tokių kaip TKT verslo mokyklos Prancūzijoje, Šveicarijoje kolegija svetingumo vadybos (SHML) Šveicarijoje, Linnaeus universitetas Švedijoje Andželas universitetas fondas (AUF), Filipinai ir daug daugiau.


Šiuolaikiniai mokymo metodai

Mokymo metodai yra įvairūs ir orientuota į studentą orientuoto apimanti diskusijų, smegenų šturmo, individualaus ir grupinio darbo. Praktika yra pageidaujama studentams programą, siekiant supažindinti juos su realiu darbo vietą ateityje, juos apmokyti mūsų mokymo viešbutis, DPU vieta, taip pat klasės projektus ir veiklą. Paskutinis semestras visi studentai privalo dalyvauti kooperatyvo programa, kuri studentams rinkti realią darbo patirtį pagal glaudžiai orientavimo priežiūros institucijų. Tai padidins pasitikėjimą ir įgūdžius studentams, siekiant patenkinti turizmo ir svetingumo pramonės reikalavimus.


Socialiai, studentai bus susitikti su draugais ir mokytojų iš įvairių šalių. Tai stiprina kultūrinius ir akademinius stipriąsias ir tai taip pat sujungianti studentus ir dėstytojus, kaip vieno bloko, International College šeima.


 
Kokios studijuoja Į programą?


Ši programa yra atvira bet kuriam suinteresuotam asmeniui, kuris norėtų sukurti arba padidinti įgūdžius turizmo valdymo ir darbo tokiose srityse kaip turistinių firmų, kelionių agentūrų, viešbučių ir apgyvendinimo pramonės, aviabilietai businessor net būti į lauką profesorius turizmo vadybos. Nesvarbu, koks jūsų fonas yra, jei esate pasiruošęs mokytis ir tyrinėti skirtingas kultūras ir požiūrius, o lankytini vietovės paslaugų bendraminčių ir paciento asmenį, kviečiame būti dalis mūsų šeimos.


 
KUR mūsų absolventai rasti darbą?


Mes didžiuojamės galėdami pasigirti, kad dauguma mūsų absolventų programos galėjome gauti darbą, kai jų galutiniai rūšių buvo paskelbta! Pavyzdžiai kai jų nauji darbdaviai yra Agoda.com, Intercontinental Hotel, Siam Niramitr, karalius Galia ir daug kelionių companiesthroughout karalystę. Kai absolventai atidaryti savo verslą, o kiti eiti į tęsti savo studijas inrecognized Aukštųjų mokyklų, įskaitant Dhurakij Pundit universiteto Tarptautinio mokyklos ir Mahidol universitete. Mes tikime, kad šie pasiekimai būtų įkvėpti jums būti toks sėkmingas, kaip jais.SEMESTRAS

1 semestras: rugpjūtis-gruodis

2 semestras: sausis-gegužė

Vasara: birželis-rugpjūtis

Bakalauro Programos Priėmė: DPUIC priima prašymo priimti ištisus metus; Tačiau atvykstančių studentų, gali prasidėti tik savo studijas per semestrą 1 arba 2 semestras.
 

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Birželis 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Tailandas - Bangkok
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Birželis 2019
Tailandas - Bangkok
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla