Verslo Administravimo Bakalauras - Verslo Valdymo

Centria University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo Administravimo Bakalauras - Verslo Valdymo

Centria University of Applied Sciences

  • Kvalifikacija: Verslo administravimo bakalauras - Ilgis & trukmė: 3,5 metų, 210 kreditų, dieninės studijos - Vietos: 25 - Campus: Talonpojankatu 2, Kokkola - Studentų atranka: Visi reikalavimus atitinkantys kandidatai bus kviečiami į nacionalinę egzaminą atsižvelgiant vieta per savaites 43-15. Atrankos remiasi aukštąją tyrimo sertifikate, ir egzaminą arba tik egzaminą.

Centria anketa BBA laipsnis suteikia įgūdžius ir patirtį didelėje kūno verslo srityse ir programa yra orientuota į dvi pagrindines temas; verslumą ir internacionalizacija. Studentai galės pradėti, valdyti ir prižiūrėti savo įmonėms ar plėtoti savo profesijas toliau bet vietos ar tarptautinėje kompanijoje, nei Suomijoje ar užsienyje. Studentai įgyja gebėjimus dirbti pardavimų, rinkodaros, apskaitos, valdymo, remiantis profesijų. Jie sugeba prisitaikyti ir valdyti pokyčius darbo gyvenimo aplinkoje. Jūsų studijos Centria: BBA tyrimai pradėti Centria nustačius tvirtą pagrindą dėl verslo pagrindai - verslo planavimo, rinkodaros, apskaitos, ekonomikos, vadybos, tarpkultūrinės kompetencijos ir, žinoma kalbomis. Įgysite įgūdžių pagrindinių verslo srityse.

Per 2 semestro savo antrus metus, galite nustatyti studijuoti keitimo laikotarpio universitete užsienyje. Galite rinktis iš daugiau nei 20 verslo universitetų visame pasaulyje ir kreiptis dėl geriausiųjų kad tiktų jums geriausia. Arba, jei norite priimti jį toliau, jūs turite galimybę dalyvauti dvigubo laipsnio programą, bent vieną iš mūsų konkrečių universitetų partnerių arba Prancūzijoje, Kinijoje ir Kamerūno - trumpai tariant, jums bus išleisti vieną pilną akademinį studijuoti užsienyje universitete ir gauti verslo laipsnį iš savo universitete Be pavaizduoto gausite iš Centria po baigimo. Per savo 3 metų, grįžus iš savo mainų laikotarpiui, jums bus mokytis profesinės veiklos kursus Centria, pavyzdžiui, CRM, verslo teisės, tarptautinės rinkodaros, ERP, tarptautinės ekonomikos, organizacinio vystymosi ir pasaulio verslo studijos - tiesiog paminėti keletą. Jūs baigti programą gamina profesionalią disertaciją palaiko vieną iš mūsų kvalifikuotų ir patyrusių vadovų. Kai studijos baigiamos, likusi dalis yra darbo vietą realioje įmonėje - arba suomių arba užsienyje, vėl priklausomai nuo jūsų pačių interesų ir motyvacijos. Nepamirškite, kad jūs turite pilną galimybę daryti darbo vietą taip pat savo studijų metu, pavyzdžiui, per periodinių pertraukas - esame lankstūs. Mes galime sujungti kelias darbo laikotarpius savo studijas su savo darbo patirtimi, kad jūs įgijo prieš jūsų BBA programos studijų Centria UAS metu!

Jūsų ateities BBA absolventai gali kreiptis dėl praktinių ir valdymo pozicijas. Jie gali būti pasamdytas profesinių pavadinimai, tokie kaip: eksporto ir importo vadybininkas, pardavimų atstovas, rinkodaros vadovas, raktų buhalteris, biuro vadybininkas, projektų vadybininkas, tiekimo vadybininkas, generalinis direktorius, finansų vadybininkas, žmogiškųjų išteklių vadybininkas ir verslininkas.

Mes bendradarbiaujame su Anttila, Halpa-Halli, Minimani, KPO, Citymarket, Boliden Kokkola Oy Best-Hall Oy, Art-Print, Keski-Pohjanmaan Kirjapaino Oyj Decatour Electronics, Häggblom Oy, Nordea, Manpower, Baltijos Jachtos, Beneveo , HUR Oy Vidurio Pohjanma ligoninė centras, Kokola sporto šlovės, Kärkkäinen, Eila Helen CB Miestas Kokola, Kokola Turizmas, Miestas Kokkola, Kosek.

Apie plotas: Aplink Centria, yra daugiau tarptautinių kompanijų nei bet kurioje kitoje srityje Suomijoje. Pavyzdžiui, valtis pramonė visame pasaulyje žinomas dėl pasaulinės klasės jachtų, kurie čia pastatė. Net Rolls Royce "gaminame Kokkola! Atsižvelgiant į tai, kad BBA programos metu Centria dėmesys verslumo ir tarptautinio verslo. Per studijų studentai nagrinėja verslo įmonių augimą nuo verslo koncepcijos sukurti visu pajėgumu veikiančią bendrovė tarptautinėje rinkoje. Centria yra įsikūręs vakarinėje Suomijos pakrantėje. Campus yra įsikūręs vos kelios minutės pėsčiomis nuo jūros. Campus yra apsuptas nuostabios gamtos, kuri siūlo daug galimybių veiklos lauke.

Magistrantūros studijos: Kokola universiteto konsorciumas Chydenius siūlo įvairias bakalauro lygio verslo studijas Vaasa Open University. Tai galima tiesiogiai kreiptis į Vaasa universiteto magistrantūros programa verslo studijų baigusi bakalauro laipsnį taikomųjų mokslų universitete.

Po trijų metų darbo patirtį galite tęsti mokytis ir taikyti Centria MBA programą.

Mokestis už mokslą: Rudens 2016 suvartojimas yra paskutinis šansas studentams už Europos ekonominės erdvės (ŽŪES) studijuoti Suomijoje, be mokesčio už mokslą. Taikant 2016 metų rugsėjį ir pradedant savo studijas Centria 2017 sausio mėn studentai turės mokėti jokių mokslą studijas Centria.

Dėl jų prašymo išduoti vizą, studentai turi pateikti įrodymų dėl savo gyvenimo išlaidas, kelionės išlaidas bei kitas išlaidas, jų studijų metu. Iš gyvenimo Suomijoje kaina yra vidutiniškai panašūs į kitų Europos šalių. Iš esmės, išlaidas, pavyzdžiui, nuomos, maisto ir asmens išlaidas, jums reikės maždaug 560 eurų per mėnesį, tai yra 12 x 560 = 6 720 eurų už vienerius metus. Centria UAS nenumato jokios finansinės pagalbos studentams.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 28, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
7 semestrus
Dieninės
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
Application online: www.studyinfo.fi
Locations
Suomija - Kokkola
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Application online: www.studyinfo.fi
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Suomija - Kokkola
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Application online: www.studyinfo.fi
Pabaigos data Susisiekti su mokykla