Verslo administravimo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo bakalauras

Kodėl turėtumėte studijuoti BBA ne ECMIT?

  • Iki 60 kreditų, gautų iš po MOHESR pripažinta institucijų priimti perkelti.
<li>Auk&scaron;tos kvalifikacijos tarptautin&#279; fakultetas su doktorant&#363;ros laipsni&#371;</li>
<li>&#302;perkamos mokestis u&#382; moksl&#261;, mok&#279;tini nuo 6 iki 12 dalimis per mokslo metus.</li>
<li>Visas TOEFL mokymas</li>
<li>Lanksti klas&#279; planavimas: ryte ir vakare</li>
<li>Karjera Kelias Karj&auml;&auml;rin&otilde;ustamine ir pagalba ie&scaron;kant darbo.</li>

Amerikos Stilius 124 kreditų mokymo peržiūri ir ŪM pirmaujančių tarptautinių ekspertų patvirtintas.

Galimybė uždirbti dviem laipsniais per 124 kredito valandos studijų:

Pirmieji 2 - metų studijos, sudarytos iš 61 kredito valandos uždirbti jums Koledžas versle (ASB) ir užbaigus likusiems 2 metai 63 kredito valandos studijų esate apdovanotas visiškai BBA laipsnį.

2 + 2 "BBA Programos struktūra

Programos tikslas

BBA mokymo programa yra skirta išmokyti studentus su plataus poveikio visiems verslo administravimo aspektus, o daugiausia dėmesio skiriama konkrečių koncentracijos srityse perspektyviausių karjeros versle, pramonėje, o taip pat valstybiniame sektoriuje. Programa suteikia jums su verslo, vadybos ir vadovavimo įgūdžių, reikalingų patenkinti 21-ojo amžiaus verslo pasaulyje poreikius ir siekti MBA ar kitas studijas versle. Įvairiausių kursų (kuri siūloma programoje) ketina supažindinti studentus su reikiamos patirties ir žinių bendrojo lavinimo, verslo funkcinių sričių verslo pasirenkant.

"Aš pasirinkau ECMIT, nes jie siūlo vakarinius užsiėmimus, kad galėčiau lankyti po mano darbu. Po mano asocijuotos programos I jau prisijungė savo BBA programą dėl jų puikios dėstytojų ir prieinamą mokesčių. "


alya SHAMS

"Kaip aš dirbu ginkluotosiose pajėgose, aukštesnįjį išsilavinimą, buvo sunku man dalyvauti, nes mano ilgas valandas muito ir pamainomis. Bet ECMIT lankstus grafikas buvo naudingas ir patogus fakulteto darbuotojai padėjo man pasiekti savo svajonę būdama koledžo absolventas. Baigęs mano bendradarbis IT, aš dabar studijuoja mano bakalauriniame! Ačiū, ECMIT ".
Tareq SHAREEF - Ras Al Khaimah

"Aš prisijungė prie BBA programą baigęs ECMIT įkūrimo programa. Jaučiu, kad ši parengė manęs Aukštesniųjų studijų verslo, ir sėkmės."
ABDULLAH Darwish

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Emirates College for Management & Information Technology (ECMIT) is a 4 year institution of higher education which was originally established and licensed by the UAE Ministry of Education in 1 ... Skaityti daugiau

The Emirates College for Management &amp; Information Technology (ECMIT) is a 4 year institution of higher education which was originally established and licensed by the UAE Ministry of Education in 1998 as Emirates Center for Management and Information Technology. Skaityti mažiau