Verslo administravimo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasirengti sudėtinga Karjera Verslas CRANDALL anketa verslo mokykla

Studijavimas verslo administravimo rengia jums karjeros pasirinkimo turtus. Tuo CRANDALL anketa verslo mokykla, verslo studentai turi galimybę sutelkti savo verslo studijas apskaitos, rinkodaros ar verslo vadybos. Per programą jūs išmoksite bendrauti aiškiai, analizuoti organizacinius klausimus, išspręsti verslo problemas ir nustatyti geriausią verslo praktiką.

Verslo šiandien yra neįtikėtinai sudėtinga. Įrankiai ir įgūdžių jūs gaunate ne CRANDALL anketa verslo mokykla įrengs jums pavyks reikliausių karjeros ar siekti verslo administravimo magistro.

Speciali programa Svarbiausi verslo administravimo

CRANDALL verslo mokykla taip pat siūlo BBA kooperatyvas išsilavinimą, kad per on-the-darbo patirtis, suteikia studentams su galimybe įdėti mokymosi praktikoje kuriant svarbias karjeros kūrimo tinklo ryšius. Co-op "studentai pakaitinių studijų semestrai su trimis darbo-prasme, per kurį jie uždirbti pinigus. Mūsų verslo mokykla, mokiniai nuolat konkuruoti atvejų konkursuose. Neseniai CRANDALL studentai patenka į trejetuką regioninėje verslininko konkursas ir nuvyko į nacionalinę konkurencijos. Crandall dažnai rengia atvejų konkursus miesteliu. Studentai iš visoje Rytų Kanadoje konkuruoti.

Užpildykite verslo praktiką dėl kredito, jei norite. Pastarieji stažuotės įtraukė tokius veiksmus, kaip užbaigti organizacinę struktūrą ir įgyvendinimą ir darbo HR departamento politikos srityje. Prisijunkite prie verslo visuomenėje, aktyviai miesteliu organizaciją, kuri apima ir socialinę veiklą ir paramą grupės labdaros projektus.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2014

Apie mokyklą

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs.

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs. Skaityti mažiau