Read the Official Description

Verslo administravimo bakalauras

Verslo administravimo bakalauras yra skirta parengti studentus už verslo ir susijusiose srityse karjerą. Laipsnis siekiama suteikti studentams su plataus masto verslo mokymo, kad būtų atsižvelgiama į įgūdžių, reikalingų dirbti kaip profesionalus dinamiškoje globalioje verslo aplinkoje. Programa integruoja tikėjimą ir krikščioniškąsias vertybes, kurios leis studentams išmokti svarbių įgūdžių valdytojams reikia išgyventi ir sėkmingai šiandienos rinkoje.

Sėkmingai baigtu kurso studijos Verslo administravimo bakalauras, absolventas bus įgijęs žinių, įgūdžių ir gebėjimų, kad būtų galima:

I priedą. Pademonstruoti žodžiu ir raštu bendravimo įgūdžius įvairiose verslo situacijose II. Pademonstruoti mokėtų žinias ir įgūdžius pagrindinių technologijų priemones ir sąvokas naudoti su verslu susijusios praktika III. Eksponuoti etikos ir strateginio vadovavimo ir socialinę atsakomybę versle ir susijusios praktikos IV. Taikyti kritiškas ir kūrybiškas mąstymo įgūdžius sprendžiant verslo problemas, naudojant kiekybinius ir kokybinius analizės v. Taikyti žinias, įgūdžius ir Kristaus kaip požiūrį į funkcinių sričių verslo VI. Puoselėkite pasaulio verslo praktikos su vietinės svarbos ir sumani daugiakultūrėje ir įvairovės supratimo

Priėmimo reikalavimas

Kandidatas turi atitikti vieną iš šių minimalių reikalavimų, prieš traukiant į programą: Arba 1. Būti KCSE laikiklį (arba lygiavertį egzaminą) sertifikatą su minimaliu suvestiniame C + ir C minimumas tiek matematikos ir anglų / Kiswahili arba 2. Būkite KACE pažymėjimo turėtojas su dviejų pagrindinių važiavimų ir ne kredito perdavimą Matematikos Jei mažiausiai KCE arba 3. Diplomas atitinkamų disciplinų verslo srityje iš institucijos universiteto senato pripažinta drauge su CUE. arba 4. Būkite jokiai kitai kvalifikacijai Universiteto Senatas pritarė lygiaverčiais kuri nors iš aukščiau savininkas.

Pristatymo būdas

 • Programa priima sinchroninio režimą pristatymo kur dėstytojas ir studentai turėtų būti fiziškai kartu tam tikroje vietoje tam tikru laiku.
 • Toks kontaktas tarp dėstytojų ir visam programos studentams. Studentai bus reikalaujama susitikti akis į akį su dėstytoju ar vadovui.
 • Už kiekvieną kontaktą valandą, studentas tikimasi įdėti į dvi valandas po paruošimo metu.
 • Norint tai pasiekti, dėstymo metodikos bus įtraukti atvejų tyrimai, biblioteka tyrimus, diskusijos, vadovėliai ir pristatymus.
 • Programa yra pristatomas kurso vienetų (vienas kursas yra nurodyta kaip vienas vienetas) su 60 kursų iš viso iš viso iki 180 valandų.
 • Užsiėmimai paprastai vyksta pagrindinėje AIU anketa Campus Karen darbo dienomis. Kiekvienas kursas yra skirtas trijų valandų akis į akį metu su dėstytoju per savaitę dešimt savaičių.

mokestis struktūra

 • Studijų už semestrą 50,400
 • Admin Mokesčiai 13,525
 • Viso už semestrą 63,925
 • Iš viso per metus 191,775
 • Viso už programos 767, 100

Kaip kreiptis

Galite kreiptis internetu, paspaudę internetinę paraiškos arba Download paraiškos formos prašymą formą galite siųsti savo prašymą Viešųjų ryšių arba įtraukti arba galite daugiau sužinoti paskambinę mums.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Gegužė 2019
Rgp 2019
Duration
4 metų
Full-time
Price
767,100 KES
Viso už programą
Deadline
By locations
By date
Start Date
Gegužė 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
End Date
Application deadline

Gegužė 2019

Location
Application deadline
End Date

Rgp 2019

Location
Application deadline
End Date