Verslo administravimo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

The American Business School of Paris buvo įkurta 1985 m. Prancūzijoje, priklausanti IGS grupei. Mokykla siūlo bakalauro ir magistro studijų programas, kurių dėstymas pagal amerikietišką švietimo sistemą yra anglų kalba (lanksti grafika, leidžianti užsiimti papildoma mokymo veikla ir darbo patirtimi ne visą darbo dieną). ABSParis sveikina studentus iš 80 šalių ir turi daugiau kaip 95 partnerystės su universitetais visame pasaulyje. Tai buvo pirmoji tarpkultūrinė mokykla Prancūzijoje, kurią sukūrė žurnalas "l'Etudiant" dėl unikalaus ir įvairesnės daugiakultūrės mokymosi aplinkos.

Amerikos BBA

Nuo 2004 m The American Business School of Paris BBA yra akredituota Tarptautinės asamblėjos kolektyvinio verslo švietimo Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Prancūzijos diplomas

The American Business School of Paris BBA Diplomais), kurią pripažino RNCP (Prancūzijos nacionalinis profesionalių sertifikatų katalogas) kaip "International Manager", I niveau I, arrêté du 8 déc. 2017, JO 21 déc. 2017 m. Kodas NSF 310 312 313 - lygus Prancūzijos magistro laipsniui.

Priėmimas

The American Business School of Paris BBA The American Business School of Paris priima aukštųjų mokyklų absolventus ir perduoda studentus (iš seserų universitetų ar kitų) į 2, 3 ir 4 metų BBA iš viso pasaulio.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The program admits: French high school graduates and students who want to follow an international curriculum, International

The program admits: French high school graduates and students who want to follow an international curriculum, International Skaityti mažiau