Verslo administravimo BBA: vadyba

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

 • Trukmė (metai): 4
 • Kvalifikacija suteikiama: verslo administravimo bakalauras
 • Kvalifikacijos lygis: bakalauro laipsnis (1-asis ciklas)
 • Instrukcijos kalba: anglų (pirmas ir antrasis kursai siūlomi ir graikų kalba)
 • Studijų forma: dieninės ar neakivaizdinės studijos
 • Mažiausias ECTS kreditas: 240

Programos profilis

 1. Gaukite patirties verslo administravimo ir vienos iš šių koncentracijų: Energijos naftos ir dujų valdymas; Verslumas ir naujovės; Finansai ir ekonomika; Žmogiškųjų išteklių valdymas; Informacinės sistemos ir socialinės žiniasklaidos priemonės; Valdymas; Rinkodaros komunikacijos; Viešasis administravimas; ir nekilnojamasis turtas.
 2. Parodyti žinias apie verslo procesus ir gebėjimą vertinti pramonės patrauklumą, nustatyti riziką ir verslo galimybes pasaulinėje aplinkoje.
 3. Pasirinkite ir taikykite tinkamas kiekybines ar kokybines metodikas, skirtas analizuoti problemas ir panaudoti šiuolaikines technologines ir analitines priemones, reikalingas sprendimų priėmimui organizacijose palaikyti.
 4. Plėtoti vadovavimo ir organizacinius gebėjimus informuoti apie viziją, įkvepiant darbuotojus ir skatinant naujoves bei pokyčius.
 5. Nustatyti ir įvertinti etines problemas ir pateikti pagrįstus sprendimus praktinėms situacijoms.
 6. Parodyti bendravimo įgūdžius ir ugdyti komandinio darbo įgūdžius.
 7. Plėtoti valdymo disciplinos supratimą, akcentuojant istorines, politines, kultūrines ir institucines jėgas, formuojančias šiuolaikinį verslą.
 8. Gauk sistemingą supratimą apie valdymo problemas ir koncepcines priemones, skirtas analizuoti ir vertinti valdymo klausimus.
 9. Gaukite įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų sprendimų priėmimo galimybėms plėtoti.

Karjeros galimybės

Verslumas, finansų valdymas, teisinių įmonių valdymas, tarptautinio verslo vadyba, apskaitos vienetų valdymas, vadybos informacinės sistemos, rinkodaros sektoriaus valdymas, operacijų valdymas, nekilnojamojo turto valdymas, tiekimo grandinių vienetų valdymas, turizmo sektoriaus valdymas, personalo vadyba.

Prieiga prie tolesnių studijų

Pasibaigus studijoms, studentai gali tiesiogiai susipažinti su tolesnėmis magistro studijomis (MBA, magistrantūra, magistrantūra, MRes, MPhil ir PhD).

Vertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, vidutinės trukmės terminus, projektus ir dalyvavimą klasėse.

Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Baigimo reikalavimai

Studentas turi užpildyti 240 ECTS ir visus programos reikalavimus.

Reikalingas minimalus bendrasis taškų vidurkis (CPA) 2,0. Taigi, nors "D-" yra PASS lygis, norint pasiekti 2,0 CPA, reikalingas vidutinis "C" laipsnis.

Mokymosi rezultatai

Generalinis (verslas)

Iki programos pabaigos absolventai galės:

 1. Tvarkykite su organizacine aplinka susijusius klausimus ir taikykite konceptualius principus, metodus ir priemones sprendžiant su verslu susijusias problemas.
 2. Nustatyti vis sudėtingesnį pasaulinio verslo ir ekonomikos pobūdį bei jo įtaką organizacijos valdymui ir augimui.
 3. Racionalizuokite verslo procesus ir procedūras, kad išspręstumėte iššūkius ir puikiai veiktų intensyviai konkurencijai.
 4. Priimkite etikos principą valdant įmonių praktiką, kad išspręstume ir sustiprintume valdžios institucijų ir tarptautinių forumų spaudimą.
 5. Kritiškai vertina surinktus duomenis, analizuoja ir interpretuoja rezultatus, kad priimtų pagrįstus sprendimus.
 6. Nustatykite ir naudokite tinkamus tyrimo ir verslo modeliavimo įrankius.
 7. Naudokite įgūdžius, reikalingus deryboms ir konfliktų sprendimui, siekiant atkurti pridėtinės vertės bendradarbiavimą

Valdymas

 1. Taikykite keturias valdymo funkcijas, kad racionalizuotumėte verslo procesus
 2. Nustatykite iššūkius ir galimybes apsaugoti - padidinkite konkurencinį pranašumą
 3. Plėtoti kompetencijas siekiant optimalaus sprendimų priėmimo

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2018

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau