Verslo administravimo bakalauras (EBBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

EBU vykdoma verslo administravimo bakalauro studijų programa suteikia brandiems studentams, turintiems bent 7 metų darbo patirtį, išsamias žinias apie verslo koncepcijas, teorijas ir modelius.

Programa orientuota į jų pritaikymą realaus pasaulio problemoms, apimančioms apčiuopiamą sąveiką ir mokymąsi. Laikydamiesi šio požiūrio, studentai išmoksta susieti verslo idėjas su platesne globalia visuomene, pasirengdami aiškiam karjeros keliui verslo srityje. Jiems suteikiamas tvirtas pasirengimas tęsti verslo administravimo ar susijusių sričių studijas.

Europos Komisija teikia rekomendacijas aukštojo mokslo įstaigoms, kaip suteikti kreditų už mokymosi rezultatus, įgytus ne pagal formalųjį mokymosi kontekstą per darbo patirtį. Pripažinimas automatiškai vykdomas ECTS kreditų suteikimu EBBA programoje.

Campus Luxembourg Wiltz miestelis

Studentai bus pakviesti dalyvauti universiteto miestelio savaitės renginiuose ir seminaruose, kai tik jie baigs studijas, tačiau taip pat leidžiama ir skatinama dalyvauti daugiau nei vienoje universiteto mieste. Universiteto savaitės metu studentai baigs egzaminus, aplankys įmones ir svarbias pramonės šakas, bendraus ir užmegzti ryšius.

Liuksemburgas yra ne tik finansų centras, bet ir daugiakultūris miestas ir daugelio Europos institucijų būstinė. Tarp tradicijos ir modernumo. Galėsite mėgautis įvairiais gamtos parkų kraštovaizdžiais, viduramžių pilimis ir daugybe pėsčiųjų ar kalnų dviračių takų visame regione. Jus sveikina Liuksemburgas ir Wiltz pilis.

Studentai, baigę šį bakalaurą, siekia karjeros:

 • Konsultantas
 • Finansų vadybininkas
 • Marketingo vadybininkas
 • Operacijų vadybininkas
 • Sveikatos priežiūros administratorius
 • Informacinių sistemų vadybininkas

EBBA verslo administravimo programos mokymosi rezultatai

EBU mokymosi tikslai yra skirti sustiprinti studentų mokymąsi šiose srityse: komunikacijos, etinių samprotavimų, analitinių įgūdžių, informacinių technologijų, pasaulinės perspektyvos, kritinio mąstymo ir sinergijos supratimo. Baigę EBBA programą, absolventai:

 • Parodykite profesionalumą, savimonę ir lyderystę
 • Supraskite inovacijų problemas ir dilemas, su kuriomis dažnai susiduria įmonės
 • Taikyti žinias ir įgūdžius verslo problemoms spręsti
 • Suprasti naujovių sampratą ir tendencijas bei tai, kaip IT gali pagerinti organizacijos veiklą
 • Parodykite globalią perspektyvą ir supratimą apie tai, kaip kultūriniai skirtumai veikia verslą
 • Turėkite įgūdžių, reikalingų integruoti įvairių disciplinų koncepcijas, kad būtų galima nustatyti ir plėtoti verslo strategijas
 • Turėkite įgūdžių, reikalingų efektyviam darbui ir vadovavimui komandos aplinkoje
 • Gerai išmanykite ir įvertinkite etiško sprendimų priėmimo svarbą127050_image1-2.jpeg
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

European Business University of Luxembourg is dedicated to achieving and sustaining a tradition of academic excellence by ensuring it is at the forefront of evolving innovation. EBU strives to become ... Skaityti daugiau

European Business University of Luxembourg is dedicated to achieving and sustaining a tradition of academic excellence by ensuring it is at the forefront of evolving innovation. EBU strives to become of the benchmark of world-class quality education by drawing on the talents of an actively supported team of internationally recognized staff and faculty of women and men from transcultural backgrounds. Skaityti mažiau