Verslo administravimo bakalauras - BBA (Hons)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Su verslo administravimo bakalauras, ypač daug dėmesio skiriama žinių ir analizės įgūdžių, reikalingų versle, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniam valdymui ir pasaulinėms problemoms. Remiantis pagrindinėmis žiniomis apie verslo problemas, programa siekiama sustiprinti studento asmeninį tobulėjimą, darbo komandoje ir pristatymo įgūdžius. Mes tikime, kad tikrasis valdymo pagrindas yra patirtis. Mes supažindinsime jus su vadybos teorijomis ir įmonių atvejų tyrimais bei suteiksime galimybę dirbti sprendžiant konkrečias vadybos problemas. Organizacijos turi konkuruoti pasaulinėje rinkoje ir vykdyti savo veiklą tarpvalstybiniu mastu ir kultūromis.

Kodėl verta studijuoti verslo administravimo bakalaurą Heriot-Watt universiteto Dubajaus mieste?

  • Aukštos kokybės britų studijų programa.
  • Įgykite atitinkamą laipsnį, atitinkantį pramonės poreikius.
  • Ugdykite ir tobulinkite savo įgūdžius.
  • Toliau karjeros perspektyvos.

Kurso turinys

Pirmi metai

Studentai lankys įvadinius keturių pagrindinių apskaitos ir finansų, ekonomikos ir vadybos temų kursus. Be to, studentai imsis verslo įgūdžių ir kritinio rašymo.

Antri metai

Pagrindinės vadybos sritys yra giliau nagrinėjamos rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo, operacijų valdymo, komercinės teisės ir organizacinės elgsenos kursuose. Juos papildo kiekybiniai metodai, taip pat apskaitos ir finansų galimybės.

Treti metai

Augant studentų žinioms ir įgūdžiams, dėmesys pereinamas prie tarptautinių problemų per strateginio valdymo, projektų valdymo ir inovacijų vadybos studijas. Taip pat yra papildomų studijų rinkodaros ir apskaitos bei finansų srityse.

Ketvirtieji metai

Studentai plėtoja savo interesus toliau, pasirinkdami su verslu susijusią disertaciją, paremtą tarptautinių ir šiuolaikinių klausimų studijomis atitinkamose rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir vadybos srityse.

Karjera

Studijuodami BBA galite tikėtis karjeros galimybių šiose srityse: žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara, socialinis verslumas, mažmeninės prekybos valdymas, viešojo sektoriaus administravimas, reklamos valdymas, skaitmeninė rinkodara, projektų valdymas ir sutarčių valdymas.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau