Verslo administravimo bakalauras - BBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Verslo administravimo bakalauras yra programa, skirta suteikti plačias žinias apie įmonės funkcines sritis ir jų tarpusavio ryšį. Laipsnis taip pat ugdo studento praktinius vadybos įgūdžius, bendravimo įgūdžius ir verslo sprendimų priėmimo gebėjimus. Daugelis mūsų kursų apima mokymus ir praktinę patirtį, pavyzdžiui, atvejų analizę, pristatymus, stažuotes, įmonių vizitus ir bendravimą su pramonės ekspertais.

119471_49660058_2086427418120061_8674376402113396736_o.jpg

Specializacijos / didžiosios įmonės

Mūsų bakalauro programa leidžia jums pasirinkti specializaciją trečiaisiais metais. Siūlomų specializacijų spektras pateiktas žemiau:

 • Global Management
 • Tarptautinis rinkodaros valdymas
 • Verslumas
 • Viešbučių vadyba
 • Logistikos valdymas
 • Apskaita
 • Finansai
 • Ankstyvojo ugdymo valdymas

Programos pabaigos ir pradžios laikas

Verslo administravimo bakalauras yra 3 metų programa. Yra keletas galimybių pradėti programą per mokslo metus. Nusiųskite el. Laišką adresu info@ssm.swiss ir sužinokite, kada bus kitas suvartojimas. Egzaminai vyksta kiekvieną mėnesį. Užsiėmimai vyksta tris kartus per savaitę, kiekvienas užsiėmimas trunka iki trijų valandų. Jokie užsiėmimai nevyksta per mokyklą ar valstybines šventes.

119473_02.jpg

Organizacijos ir akreditacijos suteikimas

Pasibaigus trejiems metams, bakalauro laipsnį suteiks Skopjės turizmo ir vadybos universitetas (UMTS). UMTS yra Makedonijos švietimo ministerijos visiškai akredituota laipsnį suteikianti institucija. Laipsnio pažymėjimas ir akademiniai nuorašai bus patvirtinti Švietimo ministerijos antspaudu.

Šveicarijos vadybos mokykla

 • SSM yra UNESCO / Tarptautinės universitetų asociacijos patvirtinta mokykla
 • SSM yra akredituotas per IACBE JAV
 • SSM yra kokybės sertifikuota aukštojo mokslo įstaiga, sertifikuota Šveicarijos federalinės vyriausybės per „EduQua“
 • SSM yra JAV veteranų reikalų departamento akredituota įstaiga

119472_46707195_2019413841488086_5226798993903714304_o.jpg

Įėjimo kriterijai

Studentai, norintys įstoti į verslo administravimo bakalauro programą, turi būti įgiję vidurinį išsilavinimą:

 • Šveicarijos brandos, vokiečių „Abitur“, prancūzų atestato pažymėjimas, „A“ lygio anglų kalba arba italų „Liceo“.
 • Tarptautinis bakalaureatas, JAV aukštosios mokyklos diplomas arba lygiavertis dokumentas
 • Anglų kalba TOEFL iBT lygiu 80 arba IELTS min. 6 juostos. Jei anglų kalba yra jūsų gimtoji kalba, jums netaikomas TOEFL testas.

Progresija

Turėdami bakalauro laipsnį, galėsite įstoti į bet kurią universitetų siūlomą magistro programą. Jūs taip pat turėsite teisę patekti į mūsų verslo administravimo magistrantūros programą be stojamojo egzamino, kuri tikrai pakeis jūsų gyvenimą.

Atsiliepimai

"Aš esu dirbantis žmogus ir įstojau į SSM kaip suaugęs studentas, nes norėjau užsiimti verslo administracija. SSM teikia tokius mokymus, kokių man reikia. Užsiėmimai vyksta mažomis grupėmis šeimos atmosferoje, kur studentai ir dėstytojai bendrauja su Turiu padėkoti dėstytojams už dėmesį, skiriamą kiekvienam iš mūsų klasėje. Tai padėjo sukurti pasitikėjimą savimi. Tikiuosi tęsti savo profesinį tobulėjimą SSM. "

Jazzi F. G
SSM DBA studentas


"BA (Hons) programa Šveicarijos vadybos mokykloje yra puiki. Dėstytojai perduoda visas reikalingas žinias ir dalijasi patirtimi, kurios reikia norint sėkmingai dirbti konkurencinėje aplinkoje. Jei sunkiai mokotės klasėje, o laisvalaikiu Jūs nuolatos kreipiatės dėl įdomių darbų, jums nebus sunku susirasti darbą. Studijų metu man buvo pasiūlytos dvi pareigos. Aš nusprendžiau priimti naują iššūkį JK. Nepaisant pasikeitusios šalies, aš ir toliau studijuoju Šveicarijos mokykloje. Valdymas, Roma per nuotolinį mokymąsi. Aš rekomenduočiau bakalauro laipsnį (SS).

Ricardo Gotthilfas
SSM bakalauras


"Aš nuvykau į Šveicarijos vadybos mokyklą Romoje, siekdamas dvigubo bakalauro laipsnio programos, ir esu tikras, kad džiaugiuosi, kad tai padariau! Klasių dydis buvo puikus, mokytojai paslaugūs ir įsidarbinau dar prieš baigdamas mokslus. Dabar esu karjera, kurią myliu ir negalėčiau būti laimingesnė “.

Joanas Chemironas
Pasaulinės maisto programos HRM konsultantas - SSM absolventas


"Kaip studentas, ilgą laiką studijavęs Amerikoje, pastebėjau, kad yra daugybė studentų, kurie jau gali padaryti tai, ką jau darau. SSM man suteikia tą papildomą žingsnį į priekį mano gyvenime ir mano karjeroje, ko aš negalėjau paprašyti. niekur kitur!"

Masaharu Kakumoto
SSM BA (Hons) studentas


Prašymą ar bet kokius klausimus, kuriuos turite, pateikite šiuo el. Pašto adresu: info@ssm.swiss

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Skaityti daugiau

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Skaityti mažiau