Verslo administravimo bakalauras ir vadovavimas komandai

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mokymasis, verslas kartu

„ TAMK Proakatemia“ programoje jūs TAMK naudingą tašką pasauliniam komandos verslumui ir lyderystei bendruomenėje, paremtoje pažangiu Suomijos komandos mokymosi ir instruktavimo modeliu.

Išmoksite vertingų realių verslumo ir lyderystės įgūdžių, projektų valdymo, instruktavimo, bendravimo įgūdžių, sistemų mąstymo, paslaugų projektavimo, skaitmeninio verslo įgūdžių ir, svarbiausia, kaip valdyti ir plėtoti sėkmingą, tvarų ir atsakingą verslą.

Mūsų komandos lyderystės ideologija prasideda pašalinant „dėstytojus“ ir į savo koučingo modelį įtraukiant tikrai suomišką koncepciją. Studijos Proakatemijoje vyksta dirbant komandos įmonėje kartu su kitais komandos verslininkais. Studentai steigia realias įmones, kuriose mokosi komandinio darbo, rinkodaros ir vadybos įgūdžių derindami teoriją ir praktiką. Treneriai tai palengvina vadovaudamiesi naujomis mokymosi naujovėmis ir keldami tikslus pagal pagrindinę programą.

Jei idėjos išaugs sparnais ir skris studijų programos metu, bendradarbiaujanti modelio įmonė gali išaugti į sėkmingą verslą tuo metu, kai prekybos studentai taps aukštos kvalifikacijos specialistais. Baigę studijas, galbūt jau sukūrėte savo karjerą.

Tyrimo tikslai

Verslumo ir komandos lyderystės studijų programoje įgysite verslumo ir lyderystės kompetencijų kurdami ir plėtodami savo komandos įmonės verslo veiklą. TAMK Proakatemia“ siūlo unikalią mokymosi aplinką, kurioje galite išsiugdyti įvairius realaus verslo ir komandinio darbo įgūdžius bei sužinoti apie savo, kaip komandos nario ir verslininko, stipriąsias ir silpnąsias puses. Bendradarbiavimas su įmonėmis ir „Proakatemia“ vietiniais bei tarptautiniais tinklais padeda kurti savo verslo tinklus jau studijų metu ir padeda pereiti į darbinį gyvenimą.

Studijų metu lavinsite kompetencijas tose srityse, kurios šiuo metu yra svarbios, o gebėjimas išmokti naujų dalykų bus naudingas visą gyvenimą. Baigę „Proakatemia“ absolventą, turėsite įvairių įgūdžių ir kompetencijų kurdami savo, kaip verslininko, verslą ar prisiimdami reiklų specialisto vaidmenį esamoje organizacijoje.

Daugiau apie mokymo kalbą

Studijų programos kalba yra anglų, tačiau visi joje išsiugdys suomių kalbos įgūdžius ir įgis kompetencijos, reikalingos veikti Suomijos verslo aplinkoje. Studijų tikslas - ugdyti gebėjimą dirbti dvikalbiai ir bendradarbiauti tarpkultūriškai. Šios galimybės kuriamos atsižvelgiant į komandos įmonės poreikius. Su kiekvienu studentu sudaromas asmeninis kalbos, bendravimo ir tarpkultūrinių studijų planas, leidžiantis išmokti šių įgūdžių atliekant įvairius kursinius darbus, savarankiškai ir mokantis vieniems iš kitų.

Tyrimo turinys

Proakatemijoje mokymosi aplinka yra pagrįsta komandos įmone, kurią pradėsite kartu su kitais studentais. Jūs sudarysite mokymosi sutartį, kuria vadovausitės savo studijomis, projektais ir seminarais siekdami savo mokymosi tikslų. Jūs taip pat parengsite skaitymo planą, kuriame galėsite pasirinkti profesinę literatūrą, atitinkančią jūsų tikslus. Verslininkui reikalingos žinios ir įgūdžiai yra nuolat keičiami, ir jūs turėsite galimybę įgyti aktualiausių naujausių kompetencijų. Proakatemijoje galite išmokti dalykų, apie kuriuos dar net nežinome.

Bendrosios „Proakatemia“ studijų temos apima lyderystę ir valdymą, pardavimus ir rinkodarą, įmonių finansus, komandinį darbą, kūrybinius produktus ir verslo modelius. Studijų metu įgysite žinių apie rinką ir savo verslo supratimą. Būdami komandos įmonės nariu, lavinsite svarbius meta įgūdžius, tokius kaip vizijos gebėjimas, drąsa, bendradarbiavimo ir bendravimo įgūdžiai, emocinis intelektas ir praktiniai vadovavimo įgūdžiai.

Proakatemijoje mokymasis vyksta kartu su savo komanda ir kitomis komandomis. Komandos mokymuisi reikalingas tvirtas įsipareigojimas ir buvimas. Aktyvus dalyvavimas komandos veikloje yra būtina sąlyga norint pasiekti gerų rezultatų.

Studijų struktūra

• Pagrindinės ir profesinės studijos (150 ECTS kreditų)
• laisvai pasirenkamos studijos (15 ECTS kreditų),
• Tarptautinis praktinis mokymas (30 ECTS kreditų)
• Bakalauro darbas (15 ECTS kreditų)

Baigiamasis projektas

Bakalauro darbo (15 ECTS kreditų) tikslas yra sujungti teorines žinias su praktiniais įgūdžiais ir tokiu būdu pateikti aktualius sprendimus organizacijos poreikiams tenkinti. Darbas parašytas remiantis mokslinio pranešimo praktika ir akcentuojant praktinius esamų problemų sprendimus atitinkamoje organizacijoje. Tai gali būti planavimo ar plėtros užduotis, tyrimai, produktas arba vadovas, padarytas įmonei, vietos valdžios skyriui ar kitoms organizacijoms. Idealiu atveju studentai turėtų rasti praktinį baigiamojo darbo pavyzdį praktinio mokymo metu. Bakalauro darbo rašymas užtruks nuo keturių iki šešių mėnesių, atsižvelgiant į temą ir sunkumo lygį.

Internacionalizacija

Būdami TAMK studentai, turite galimybę dalį savo studijų baigti užsienyje viename iš TAMK partnerių universitetų, iš kurių turime daugiau nei 300 daugiau nei 50 šalių.

Karjeros galimybės

Verslumo ir komandos lyderystės bakalauras paruošia studentus, reikalaujančius darbo vietų įvairiose srityse, tokiose kaip rinkodara, pardavimai, eksporto ir importo operacijos, finansų valdymas, produktų valdymas ir santykiai su klientais. TAMK bakalaurai taip pat dirba tiekimo grandinės valdymo, projektų valdymo srityse ir yra konsultantai ar verslininkai. Net pradinio lygio vadovų pareigos yra pasiekiamos mūsų sėkmingiausiems absolventams.

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Studijų programa yra kuriama kartu su vietinėmis įmonėmis ir TAMK BBA programos absolventais.

Būdami TAMK studentais, jūs turite galimybę prisiregistruodami dalyvauti studijose taip pat iš Tamperės universiteto studijų programos, norėdami įtraukti į savo laipsnį pagal savo studijų planą. Naudodamiesi šiomis tarpinstitucinėmis studijomis ir bendrais projektais, galite sukurti individualizuotą studijų paketą, turintį išsamesnių žinių ir įgūdžių. Kaip TAMK studentas, nacionalinis studijų portalas, kurį teikia Suomijos taikomųjų mokslų universitetai, taip pat yra atviras.

Antrosios pakopos studijų galimybės

BBA baigę studijas, galėsite pretenduoti į magistrantūros programą Suomijoje ar užsienyje.

TAMK Verslo ir paslaugų mokykla taip pat vykdo tolesnes studijas tarptautiniu mastu konkurencingoje, anglų kalbos TAMK Tarptautinio verslo vadybos magistro studijų programoje ir Švietimo lyderystės magistro studijų programoje. Norėdami kreiptis dėl Taikomųjų mokslų universiteto magistrantūros programos, turite turėti dvejų metų darbo patirtį šioje srityje po BBA baigimo.

Mokestis už mokslą

Už laipsnį mokamas 9 800 EUR mokestis už mokslo metus ne ES / EEE studentams. Kartu su paraiška kandidatai privalo pateikti atitinkamus dokumentus.

Stipendijos

  • ANTROJO BIRDO stipendija: Jei priimtas studentas patvirtina paskirtą studijų vietą per 7 dienas nuo rezultatų paskelbimo, jų pirmakursių mokestis už mokslą sumažinamas 50%.
  • Akademinių apdovanojimų stipendija: Studijos, baigtos kiekvienų metų pabaigoje, kartu su pakankamai dideliu GPA suteikia studentams 25–50% nuolaidą nuo kitų metų studijų mokesčio.
  • Akademinės kompetencijos stipendija: Baigę studijas studentai gali gauti reikšmingas akademinės kompetencijos stipendijas. Šias stipendijas reglamentuoja TAMK R
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to the most popular university of applied sciences in Finland! TAMK has a good reputation among students; its fields of study are interesting and its graduates are in demand on the job market. ... Skaityti daugiau

Welcome to the most popular university of applied sciences in Finland! TAMK has a good reputation among students; its fields of study are interesting and its graduates are in demand on the job market. TAMK is also highly respected in all sectors of working life - both as a successful educator of bright new professionals, and as a valued partner in many forms of collaboration. Skaityti mažiau