Verslo administravimo bakalauras viešbučių ir kurortų valdymo srityje su École hôtelière de Lausanne

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dusit Thani College yra vienintelė Tailando švietimo įstaiga, siūlanti tarptautiniu mastu akredituotą universitetinio lygio mokymą svetingumo pramonėje. Nuo 2012 m. Dusit Thani College pasiūlė tarptautinį bakalauro laipsnį, išimtinai sertifikuotą geriausios pasaulyje svetingumo valdymo institucijos „Ecole hôtelière de Lausanne“ (EHL). Verslo administravimo bakalauras (viešbučių ir kurortų valdymas) yra skirtas suteikti jauniems viešbučių savininkams įgūdžių ir žinių, reikalingų norint tapti svetingumo pramonės lyderiu ir tęsti karjerą tarptautiniu lygiu. Programa skirta įtraukti jaunus specialistus į svetingumo aplinką, naudojant realius, versle pagrįstus iššūkius.

Akreditacija

Yra tikrasis THE-ICE turizmo, svetingumo ir kulinarinio meno mokymo programų standartų narys.

131934_4289ok.jpg

Informacija apie programą

Ši programa, be studentų paruošimo vadovaujančioms ir vadovaujančioms pareigoms energingoje ir augančioje nacionalinėje ir tarptautinėje svetingumo pramonėje, kuria įgūdžius, reikalingus pradedant ir plėtojant su verslu susijusias paslaugas. Atsižvelgiant į akademinį griežtumą, tarptautinis viešbučių ir kurortų vadybos bakalauro laipsnis nustato svetingumo vadybos mokymo etaloną. Per aštuonis skirtingus semestrus studentai pakaitomis keis klasių studijas ir realią pramonės patirtį, kad gautų įvairiapusę ir išsamią akademinę patirtį, įgydami reikalingų žinių, kaupdami profesinius įgūdžius ir ugdydami tikrą svetingumo mąstyseną. Sertifikuota visame pasaulyje garsios „Ecole Hôtelière de Lausanne“ programos atitinka tarptautinius standartus. „Ecole“ toliau tobulino ir vadovavo mūsų instruktoriams ir dažnai stebi mokymo programos ir kursų kokybę. Studentai turi galimybę sekti dalį studijų „Ecole hôtelière de Lousanne“ Šveicarijoje.

I metai: Svetingumo operacijos

Kaupkite bendrąsias profesines žinias ir įgūdžius, įskaitant kulinarijos, maisto ir gėrimų bei apgyvendinimo operacijas. Tapk laisvai tajų svetingumo menu.

Dinaminis mokymasis apima teorijos klasių derinimą, mūsų patyrusių instruktorių demonstraciją ir aktyvų operatyvinių užduočių pritaikymą skirtingose mūsų kolegijos patalpose ir įvairiuose Dusit Princess viešbučio, esančio greta kolegijos, skyriuose.

Kursai apima kulinarinius menus, maisto ir gėrimų patiekalus, vyno mokslą, operaciją biure, namų ruošą ir viešbučių nuosavybės dizainą / priežiūrą.

Bendravimo įgūdžiai ugdomi per šiuos pirmuosius metus per kalbų kursus (tajų, anglų ir kitomis kalbomis), taip pat per kursus, kuriuose studentai susiduria su geriausia bendravimo praktika ir mokomi jos, įskaitant intensyvų kompiuterinių technologijų kursą.

Be to, studentai bus supažindinti su pagrindinėmis „Dusit“ vertybėmis ir pradės ugdyti savo socialinių manierų, orientacijos į tarnybą, gyvenimo planavimo, visuomenės dvasios ir profesinės etikos jausmą.

II metai: Svetingumo valdymo priemonės

Neakivaizdiniais programos metais pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinėms valdymo teorijoms, koncepcijoms ir įrankiams. Verslo administravimo kursai apima rinkodarą, apskaitą, ekonomiką, žmogiškųjų išteklių valdymą ir organizavimą bei vadybą, suteikdami studentams galimybę mąstyti ir pritaikyti šias disciplinas daugiadalykiais būdais.

Be šių pagrindinių kursų, studentai imsis tolesnių intensyvių kalbų užsiėmimų, supras teisės principų supratimą ir įgis reikiamų įgūdžių statistikos metodus naudoti profesiniame kontekste.

Antri metai apima penkis mėnesius trunkančius prižiūrimus pratybas prabangiame viešbutyje ar kurorte, daugiausia dėmesio skiriant svetingumo pramonės operaciniams padaliniams: namų ruošai, biurui, restoranui, barui ir virtuvei. Studentai turi galimybę pritaikyti per pirmuosius metus įgytus įgūdžius realiame kontekste, taip pat išmokti dirbti komandoje, kaip spręsti problemas ir kaip elgtis bei atlikti drausmingai. Studentus prižiūrės viešbučio profesionalai, taip pat Dusit Thani College instruktoriai. Studentai apmąstys mokymosi patirtį šios srities mokymo metu per pranešimą ir pristatymą.

131933_28051ok.jpg

III metai: Svetingumo operacijų valdymas

Trečiaisiais metais studentai paspartins savo profesinį ir vadybinį mokymąsi derindami ir integruodami tai, ką iki šiol studijavo ir praktikavo.

Kursų grupėje jie studijuoja svetingumo operacijų valdymą. Dalykai, tokie kaip valgiaraščių planavimas, maisto ir gėrimų kontrolė, restoranų ir apgyvendinimo valdymas, taip pat viešbučių informacinės technologijos, yra dėstomi taikomu būdu, o tai reiškia, kad studentai išmoks naudoti šių kursų turinį kasdieniniame gyvenime. operatyvaus vadovo pareigas svetingumo versle. Ši kursų grupė bus paremta priežiūros ir valdymo įgūdžių ugdymo programa.

Be to, studentai sutelks dėmesį į pagrindinių verslo administravimo disciplinų taikymą svetingumo pramonėje. Studentai įgis žinių ir įgūdžių, tokių kaip viešbučių apskaita, viešbučių rinkodara, pardavimai, pajamų valdymas ir viešbučių verslo teisė. Ši grupė bus remiama projektų valdymo ir tyrimų metodikos kursų, daugiausia kaip pasirengimas paskutiniams programos metams.

Studentai pasirenka nemokamą pasirenkamąjį kursą, kad papildytų savo studijas ir pomėgius.

IV metai: Svetingumo verslumas ir strategija

Vyresniųjų metų dėmesys skiriamas pačioms pažangiausioms verslo koncepcijoms ir strategijoms šioje srityje. Studentai lavins savo lyderystės kompetencijas, taip pat verslumo įgūdžius, kurie leis jiems pradėti, plėtoti ir sėkmingai vadovauti savo verslui. Tokie kursai kaip rizikos ir finansų valdymas, šiuolaikiniai pasaulio reikalai, verslo etika ir socialinė atsakomybė užtikrins studentams atsakingą ir tvarų požiūrį į globalų verslą.

Tailande ar užsienyje aukštos kokybės svetingumo įmonėje vyks antrieji penkių mėnesių prižiūrimi praktiniai mokymai. Sutelktas į priežiūrą ir administravimą, mokymai leis studentams realioje darbo vietoje panaudoti savo priežiūros ir vadybos įgūdžius, taip pat savo verslo kompetencijas.

Studentai išmoks veikti verslo kontekste: klausytis, bendrauti, greitai suprasti ir veikti, kartu priimdami ir laikydamiesi įmonės taisyklių bei vertybių. Norint sėkmingai baigti, reikia pateikti ataskaitą, kurioje būtų išdėstyta mokymosi patirtis, taip pat pristatymą apie šią patirtį. Paskutiniai metai baigiami senjorų projektu, kurio metu studentai dirba vieni arba grupėje spręsdami realų verslo iššūkį, naudodamiesi visais programos metu įgytais įgūdžiais ir žiniomis.

Studentus prižiūrės ir prižiūrės Dusit Thani College dalykų ekspertai. Jie pristatys ekspertų komitetą.

131935_2549ok.jpg

Gyvenimo struktūra

Kreditų skaičius: 137

Bendrojo ugdymo kursai: 32 kreditai

 • Gamta ir matematika: 6 kreditai
 • Kalbos studijos: 12 kreditų
 • Humanitariniai mokslai: 7 kreditai
 • Socialiniai mokslai: 7 kreditai

Profesiniai kursai: 87 kreditai

 • Pagrindiniai kursai: 33 kreditai
 • Pagrindiniai būtini kursai: 54 kreditai

Laisvai pasirenkami dalykai: 6 kreditai

Prižiūrimas lauko mokymas: 12 kreditų

Kodėl Dusit Thani College

Pasiruoškite vadovaujančioms ir vadovaujančioms pareigoms energingoje ir augančioje nacionalinėje ir tarptautinėje svetingumo pramonėje. Baigę šią programą, jūsų perspektyvos apima karjeros vaidmenį svetingumo pramonėje, įskaitant biuro vadybininką, ryšių su svečiais vadybininką, vykdomąjį namų tvarkytoją, pardavimų vadybininką, restoranų vadybininką, maisto ir gėrimų direktorių bei generalinį direktorių. Taip pat būsite pasirengę pradėti ir plėtoti savo verslą svetingumo ar paslaugų sektoriuose. Turėdamas akademinį griežtumą, mūsų tarptautinis viešbučių ir kurortų vadybos bakalauro laipsnis nustato svetingumo vadybos mokymo etaloną.

Programa, veikianti pagal visame pasaulyje garsaus „Ecole Hôtelière de Lausanne“ akademinį pažymėjimą, yra tarptautinio lygio. „Ecole“ dirba kartu su mūsų instruktoriais ir dažnai stebi mokymo programos ir kursų kokybę. Programa suteikia jums galimybę sekti dalį studijų „Ecole Hôtelière de Lousanne“ Šveicarijoje.

Karjeros galimybės

Tarptautinių standartų įgijimas viešbučių viešbutyje yra raktas į pozicijas įvairiuose svetingumo pramonės departamentuose, įskaitant restoranus, viešbučius ir kurortus, MICE, oro linijas ir kruizines linijas.

Karjeros galimybės

 • Viešbučių ir kurortų generalinis direktorius arba vykdomųjų komitetų narys
 • Pardavimai ir rinkodara: pardavimų ir rinkodaros koordinatorius, vykdomasis direktorius, vadovas arba direktorius
 • Žmogiškieji ištekliai arba svetingumo paslaugų teikėjo korporacija
 • Valdymo stažuotojas
 • Kambarių skyrius: „Front Office“ vadovas, pajamų vadovas
 • Maistas ir gėrimai: restorano vadovas arba maisto ir gėrimų direktorius
 • Svetingumo verslininkai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Dusit Thani College is a private educational institute specializing in hospitality training. It forms part of the Dusit Group, one of the best-regarded five-star hotels' groups in Thailand.

Dusit Thani College is a private educational institute specializing in hospitality training. It forms part of the Dusit Group, one of the best-regarded five-star hotels' groups in Thailand. Skaityti mažiau