85217_Business3.jpg

Verslo administravimo bakalauro programa (anglų kalba) siekiama skatinti administratorių, kuris žino apie mažų, vidutinių, nacionalinių ar tarptautinių korporacijų, veikiančių Gruzijoje, Kaukaze ar Juodosios jūros regione, vadybą, rinkodarą, finansus ir apskaitą. Administratorius turės žinių ir įgūdžių, kad galėtų tinkamai valdyti gamybos, paslaugų, statybos ir prekių apyvartos procesus, atsižvelgiant į pasaulio verslo iššūkius ir plėtros tempą.

Kiekvienas asmuo, siekiantis dalyvauti verslo veikloje, turi įvertinti savo ūkio subjekto, įmonės, šalies pranašumus ir trūkumus, palyginti su konkurentais. Apibendrinant procesus verslo srityje, žmogus galvoja apie tai, kaip įgyti pranašumą versle ir įgyti įmonės, individo ir šalies pergalę konkurencinėje aplinkoje. Atitinkamai dabartine programa siekiama sukurti naujausių žinių, verslo įgūdžių dėka studentams tokią „privalumų atsargą“, kuri padėtų išlaikyti ilgalaikį konkurencingumą darbo rinkoje ir leistų darbdavių įmonei veiksmingai ir racionaliai suteikti jam verslo išteklius: žemę, darbuotojus, kapitalą ir fenomenalus verslumo gebėjimus verslo aplinkoje.

Pastaraisiais metais Gruzijos verslo gyvenime, kuris supranta vietinę, regioninę ir pasaulinę rinką, regionų ir pasaulio procesų dinamikos ir plėtros aspektus, jie gali turėti mažų ir vidutinio lygio vadovų verslo srityje svarbą. teigiamai įtakoja sudėtingus verslo klausimus, taikydami žinias ir įgūdžius.

Programos tikslas - ne tik skatinti verslo, vadybos, finansų, Gruzijos, regiono ir pasaulio verslo apskaitos specialistą, bet ir kurti bei plėtoti tam tikrą tipą - klasikinis verslininkas, kuris žino daug verslumo įgūdžių, žinių ir lankstumo. verslui.

85221_Business1.jpg

Studijų metodika

Studijų proceso valdymas yra skirtas taikyti metodikas, kurios praktinio bakalauro programos įgyvendinimo dėka užtikrina atitinkamas bakalauro laipsnio / kvalifikacijos žinias, įgūdžius ir gebėjimus.

Akademinės veiklos metu taikomi šie mokymo metodai:

Žodinis metodas - paaiškinimas, klausimas ir temos nagrinėjimas; diskusijos-diskusijos; pristatymas;

Rašytinis metodas (nurodo užduoties / prezentacijos parengimą, praktinį mokymą, namų pristatymus);

Informacinių technologijų taikymas (reiškia, kad reikia tirti ir apdoroti informaciją, atlikti praktines užduotis, susijusias su specialybe, rengti iliustracinę medžiagą ataskaitoms / pristatymams ir tt);

Kombinuoti metodai:

Paskaitose - klausymas ir pastabų;

Darbas grupėmis:

Verbalinis metodas - (reiškia, kad reikia atsižvelgti į temas, susijusias su mokoma medžiaga, debatus / diskusijas, taip pat pristatymą. Rašto metodas (tai reiškia užduoties / pristatymo parengimą, namų darbus praktiniam mokymui, grupių pristatymus).

85224_Business2.jpg

Užimtumo sritis

Užbaigus privalomas teorines žinias ir bendras praktinei veiklai reikalingas kompetencijas, verslo administravimo bakalauras, baigęs bakalauro studijų programą, turės šiuos gebėjimus:

  • Dalyvauti kuriant naują verslo subjektą ir efektyviai taikyti žinias ir įgūdžius, įgytus studijuojant savarankiškai. Sukurti vietinę įmonę, orientuotą į nacionalinius tikslus ir samdyti kitus asmenis. Studentas bus motyvuotas įtraukti savo verslą į trečiąjį ir ketvirtąjį studijų metus, kurie baigs savarankišką verslo veiklą po studijų pabaigos.
  • Tapti tarptautinių ir tarptautinių kompanijų darbuotojais siekiant įgyti profesinę patirtį valdymo, rinkodaros, finansų valdymo ir apskaitos srityse, įgyti profesionalų įvaizdį ir reputaciją;
  • Tapti regioninės verslo įmonės darbuotojais ir dalyvauti kiekvienoje savo veiklos srityje. Taikyti savo anglų verslo išsilavinimą ir įgūdžius, norint išplėsti minėtos regioninės bendrovės veiklą tarptautinėje rinkoje.
  • Įsidarbinkite Gruzijos vietinėse įmonėse, ypač įmonėse, turinčiose eksporto potencialą, kur užsienio rinkų įsiskverbimas yra gyvybiškai svarbus ir taiko anglų kalba įgytas žinias valdymo, rinkodaros, finansų ir apskaitos srityse.
  • Įsidarbinkite valstybėje įsteigtose įmonėse, skatinančiose eksportą, užimtumą, ekonominį vystymąsi, mažosioms įmonėms, taip pat mokslinių tyrimų institutams ir agentūroms, kuriose didelė paklausa yra anglų kalbos verslo specialistams.
  • Tapkite dirbančiais valstybinėse organizacijose, įvairiose ministerijose, kuriose taip pat yra didelės paklausos specialistams ekonomikoje ir versle.

85222_Business4.JPG

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

CIU Welcome Party

CIU