Oficialus aprašymas

SUSIJUSI SU BANGALORIU UNIVERSITETU

BBA (administravimo bakalauras) programa pabrėžia komunikacijos plėtrą, kiekybinį mąstymą ir verslo analizės įgūdžius. Kursas aprūpinamas tinkamomis verslo ir vadybos žiniomis ir įgūdžiais. Kurso metu studentai įgyja žinių apie verslo praktiką ir procesus, supranta ekonomikos vaidmenį pasaulio rinkoje ir įgyja supratimą apie pasaulines verslo problemas. Būdama viena iš geriausių BBA koledžų Bangalore Indijoje, ši programa leidžia studentams specializuotis vienoje iš sričių, įskaitant tarptautinį verslą, finansų, kompiuterių informacines sistemas ar apskaitą. Kursas apima:

 1. Ekonomika
 2. Projektų valdymas
 3. Verslumo pagrindai
 4. Verslo teorija
 5. E-verslas
 6. Verslo teisė ir etika

BBA (ADMINISTRACIJOS BAKALAURAS) KURSO APRAŠYMAS

Verslo administravimo bakalauras (BBA) praturtina žinios principus, puikiai tinka karjerai verslo pasaulyje. Kursas padeda ateities verslo ir vadybos karjeros tikslams. BBA kursas leidžia kandidatams įsitraukti į valdymo sritį. Studentai mokosi įvairiais veiksmingo verslo valdymo aspektais. Kursas skirtas išmokyti studentus veiksmingai valdyti švietimą. Kursas skirtas komunikacijos įgūdžiams, kurie padeda verslumui. Pasibaigus kursui, studentai ugdo lyderio savybes, sprendimų priėmimo įgūdžius ir gerus bendravimo įgūdžius. Sėkmingi šio kurso absolventai gali rinktis įvairias darbo vietas iš tokių sričių kaip finansų, rinkodaros, pardavimų, valdymo, vyriausybės ir švietimo. BBA programos siūlo vadovavimo mokymą, kad studentai galėtų sėkmingai dirbti bet kokioje organizacijoje. Kursų metodika apima praktinės patirties rengimą, atliekant atvejų tyrimus, projektus, pristatymus, pramonės vizitus ir sąveiką su pramonės specialistais. Kursas skirtas organizaciniam darbui atlikti ir išmokti taikyti teorines koncepcijas realaus verslo situacijose. Programa apima intensyvią pramonės stažuotę, keletą gyvų pramonės projektų, globalių panardinimo programų, realaus gyvenimo situacijų apžvalgų ir praktinės patirties verslo pasaulyje. Taigi, mes esame viena iš geriausių BBA koledžų Bangalore, Indijoje.

PRISIJUNGIMAS Į TOP BEST BBA KOLEGIJA BANGALORE

 • Tinkamumas: 10 2 Bet koks srautas
 • Trukmė: 3 metai

BBA (BAKALAURAS ADMINISTRACIJOS) KURSO KARJERŲ PERSPEKTYVOS

BBA absolventai mokosi įgūdžių, kurie padės jiems vykdyti įvairias valdymo ir administravimo funkcijas bendrovei. Po kurso absolventai gali pasirinkti aukštąjį išsilavinimą arba ieškoti darbo įvairiuose sektoriuose. Darbdaviai gali ieškoti verslo administravimo absolventų įvairioms pozicijoms įvairiose srityse. Studentai gali siekti magistro laipsnio su specializacija vadybos studijų, žmogiškųjų išteklių plėtros valdymo, finansinio planavimo ir turto valdymo srityje. Pozicijos gali apimti:

 1. formavimo apsaugos pareigūnas
 2. nuostolio prevencijos valdytojas
 3. operacijų vadybininkas
 4. Sąnaudų apskaičiavimo priemonė
 5. Pardavimų vadybininkas

BBA kursas atveria darbo vietų spektrą akademinių institutų, reklamos, bankininkystės, užsienio valiutos, viešbučių valdymo, konsultacijų, gamybos pramonės, IT ir ITES srityse bei įvairiose valstybės tarnybose. Absolventai yra samdomi tokiuose gebėjimuose kaip Business Development Executive, finansų analitikas, duomenų analitikas, projekto vadovas (IT), rinkodaros vadybininkas, žmogiškųjų išteklių (HR) vadovas, SAP konsultantas, operacijų komandos vadovas,

MOKĖTOJO MOKĖJIMO METODAS 3 METŲ BBAF

 • 3 metai Bendra suma: Rs.1,80,000 / -
 • Vienkartinė suma: 1, 53 000, -
 • Pirminis įmoka 30 000 rublių / -
JEI ĮRENGINIAI:
 • 1-oji pusmetis: išankstinis mokėjimas (30 000 Rs) 25 000 Rs = 5 500 000 Rs.
 • 2 semestras: 25 000 kv. / -
 • 3 semestras: 25 000 Lt / -
 • 4 semestras: 25 000 kv. / -
 • 5 semestras: 25 000 kv. / -
 • 6 semestras: 25 000 kv. / -

PASTABA:

1) KURSO MOKESČIAI ĮSKAITANT KURSO MATERIALUS, PROJEKTAI, KURIEMS PRISTATYTA 100% PALAIKYMO PAGALBA.
2) UŽSIENIO STUDENTAMS TAIKOMI ŠIŲ MOKESČIŲ STRUKTŪRA.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Liepa 2019
Duration
3 metų
Price
180,000 INR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date