Verslo administravimo bakalauras

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

„ Hult International Business School jūs padarysite daugiau, nei išmoksite pagrindus versle ir uždirbsite laipsnį. Išmoksite pamatyti pasaulį kitaip.

„ Hult metu būsite pasinerti į globalią aplinką ir kiekviena nagrinėjama tema bus nagrinėjama globaliu požiūriu, pradedant rinkodara ir baigiant teise, baigiant karjeros planavimu. Per visą savo bakalauro patirtį, jums bus iššūkis mąstyti kūrybiškai, būti išradingiems ir dirbti kartu su kolegomis mūsų tarptautinėje ir bendradarbiavimo mokymosi aplinkoje.

Kas daro Hult unikaliu

Bakalauro programa „ Hult International Business School nepanaši į bet kurį kitą bakalauro laipsnį.

Subūręs žmones, kultūras ir novatoriškas idėjas iš viso pasaulio, „ Hult suteikia unikalią globalią ir transformacinę švietimo patirtį.

Multikultūrinė perspektyva

„ Hult “ tarptautinėje ir bendradarbiaujančioje mokymosi aplinkoje jūs pasinaudosite įvairia bendraamžių patirtimi ir patirtimi bei išmoksite pamatyti pasaulį per tikrai globalų objektyvą.

Prisijunkite prie daugiau nei 130 tautybių klasiokų, kalbėdami daugiau nei 80 kalbų, nes sužinosite apie pasaulį ir kaip dirbti įvairiose kultūrose.

Hult's London undergraduate campus" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/12/122751_web-S9_025.jpg" alt="Students at Hult's London undergraduate campus" />

Akreditacija

Hult “ pripažįsta trys prestižiškiausios tarptautinės akreditavimo organizacijos, atsakingos už verslo mokslą: asociacija „Advanced Collegiate Business Schools“ (AACSB International), magistrų asociacija (AMBA) ir EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistema). Mes esame pirmoji verslo mokykla JAV, gavusi šią trigubą akreditaciją, kurią turi tik 1% viso pasaulio verslo mokyklų.

Mokymo planas

Susikurkite savo pagrindą (verslas / ne tik verslas): sukurkite būtinų žinių bazę, pažangiausius įgūdžius ir augimo mąstyseną per privalomus kursus, kurie sudaro jūsų programos pagrindą.

Pasirinkite savo kelią: Nors pagrindinė programa suteikia jums būtiniausių žinių ir įgūdžių sėkmingai bet kokioje verslo aplinkoje, jūsų pasirinkta specializacija suteikia pranašumo tose srityse, kurias labiausiai domitės siekdami baigę studijas.

Išmokimo iššūkis: pritaikykite teoriją praktikoje realaus pasaulio verslo scenarijuose.

Stažuotės: pritaikykite savo žinias, sustiprinkite savo įgūdžius ir padidinkite savo galimybes įsidarbinti atliekant stažuotes.

Capstone: Pasibaigus jūsų laipsniui, galutinis capstone projektas sujungia viską, ko jūs išmokote per visą savo laipsnį. Pasirinkite tarp stažuotės, rašytinio darbo, realaus verslo ar socialinio iššūkio arba sukurkite startupą naudodamiesi mūsų vidinio inkubatoriaus „ Hult Founders Lab“ pagalba.

Priėmimo sąlygos

Mes priimame internetines paraiškas mūsų svetainėje arba per bendrąją paraišką.

Hult “ ieško studentų, kurie padarys įtaką ne tik versle, bet ir pasaulyje - ir tai ne visada gali būti įvertinta testų balais. Atsižvelgdamas į tai, „ Hult laikosi visapusiško požiūrio į visos su kiekviena paraiška pateiktos informacijos peržiūrą.

Tinkami kandidatai privalo pateikti:

  • Savo akademinių pasiekimų įrodymas, įskaitant oficialius mokyklos nuorašus
  • Anglų kalbos žinių įrodymas, ty TOEFL / IELTS (jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba)
  • SAT / ACT balai (neprivaloma)
  • Viena akademinė nuoroda
  • Asmeninis pareiškimas kaip esė (400–500 žodžių) arba vaizdo įrašas (2–5 min.)
  • 75 USD paraiškos mokestis

Finansavimas

Hult tinkamiems studentams siūlo ir nuopelnus, ir poreikiais pagrįstas stipendijas. Mes taip pat galime padėti patarti dėl finansinės pagalbos programų jūsų gimtojoje šalyje.

Studijos 2020-2021 metams

  • Londonas: 32 500 svarų sterlingų per metus
  • San Franciskas: 49 100 USD per metus
  • Bostonas: 49 100 USD per metus

Hult International Business School pasilieka teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo keisti siūlomus kursus, reikalavimus baigimui, vietą, programos mokesčius ir apgyvendinimą. Įsitikinkite, kad perskaitėte ir supratote mūsų taisykles ir nuostatas, su kuriomis jūsų bus paprašyta sutikti pateikiant paraišką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Skaityti daugiau

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Skaityti mažiau
Londonas , Kembridžas , San Franciskas , Dubajus , Šanchajus , Londonas , Niujorkas + 6 Daugiau Mažiau