Apžvalga

Verslo fakultetas yra įsipareigojęs teikti studentams aukštos kokybės integruotą verslo mokymą individualizuotoje mokymosi aplinkoje. Ji yra sukurta siekiant suteikti plačią, tarpfunkcinį verslo švietimą, reikalingą verslo, vyriausybės ir ne pelno organizacijų vadovams. Fakulteto personalizuota mokymosi aplinka suteikia galimybes plačiai bendrauti tarp studentų, dėstytojų ir praktikų.

Verslo fakultetas turi išskirtinę vietą provincijos švietimo sistemoje. Būdama vienintelė universiteto verslo mokykla, ji yra įsipareigojusi intelektualiai vadovauti ir kompetencijai kurti naujas žinias ir perduoti šias žinias savo studentams ir visuomenei. Siekiant pritraukti, tobulinti ir išlaikyti studentus, dėstytojus ir darbuotojus, fakultetas pripažįsta, kad turi išlaikyti intelektualiai stimuliuojančią aplinką.

Fakultetas savo studentus laiko ne klientais, o kaip partneriais kuriant aukštos kokybės verslo mokymą. Tikimasi, kad absolventai įgis kompetenciją integruoti pagrindines funkcines verslo disciplinas; etinis, socialinis, istorinis ir pasaulinis supratimas; kritinis mąstymas ir problemų sprendimas; kiekybinė analizė; bendravimo įgūdžiai ir vadovavimas; komandinis darbas, taip pat asmeninė iniciatyva; technologinis pritaikymas versle; ir naudoti verslo tyrimus įrodymais pagrįstos praktikos palaikymui.

Verslo fakulteto studijų programa yra skirta įgyvendinti šią misiją ir suteikti švietimo plotis ir gylis, reikalingas verslo lyderiams.

Specializacijos

Apskaita

Specializacija apskaitos srityje skirta verslo studentams, norintiems baigti diplomuotą profesionalų buhalterių (CPA) paskyrimą.

Verslumas

Kursai ir patirtis, susiję su specializacija versle, suteikia studentams žinių ir patirtinio mokymosi, siekiant pradėti verslą arba valdyti įmonę.

Studentai išnagrinės įvairias verslo rūšis, įskaitant verslo, socialinę ir inovacinę veiklą esamose organizacijose. Pagrindiniai studentų mokymosi rezultatai bus įgyti žinių, pasitikėjimo, įgūdžių ir praktikos tiek verslumo, tiek verslumo iniciatyvose. Jie analizuos mąstyti, užduoti klausimus, tirti rinką, spręsti problemas, pradėti naują verslą, pradėti naujus produktus / paslaugas / idėjas ir plėtoti kitus verslumo įgūdžius.

Finansai

Finansinių išteklių valdymas yra labai svarbus tiek privačių, tiek visuomeninių organizacijų sėkmei ir tvarumui. Finansų koncepcijų, kokybinių ir kiekybinių problemų sprendimo įgūdžių ir racionalios sprendimų priėmimo praktikos supratimas yra svarbūs finansavimo specializacijos kursų mokymosi rezultatai.

Finansų specializacijos kursai skiriami tiek įmonių finansams, tiek asmeniniams finansams, siekiant parengti studentą karjerai ar tolesniam su finansavimu susijusiam išsilavinimui.

Tarptautinis verslas

Tarptautinės galimybės šiandieniniame pasaulyje yra didelės. Sunku užsiimti verslu tarptautiniu mastu.

Tarptautinės verslo specializacija apima keturis verslo kursus, kuriuose apžvelgiamos šios galimybės ir iššūkiai bei penki pasirenkami dalykai, kuriuos galima pasirinkti iš didelio daugiadalykio kursų, kurie gali praturtinti studento supratimą apie pasaulį už mūsų sienų. Specializacija taip pat apima tarptautinį valiutos kursą arba tarptautinį darbo terminą.

Rinkodara

Verslo vadybos bakalauro laipsnis specializuojasi rinkodaroje, skirtas supažindinti studentus su pagrindine rinkodaros funkcija verslo spektro srityje ir toliau tobulinti studentų teorinį ir praktinį supratimą apie visą rinkodaros veiklą. Be pagrindinės verslo mokymo programos, studentai, siekianti rinkodaros specializacijos, imsis kursų, skirtų rinkodaros komunikacijoms, prekės ženklo valdymui, rinkos tyrimams, vartotojų elgesiui, asmeniniam pardavimui ir pardavimui bei tarptautinei rinkodarai.

Rinkodaros specialistai yra skirti padėti parengti studentus pradinio lygio pareigoms tiek mažose, tiek didelėse organizacijose, pradedant nuo sąskaitų tvarkytojų iki rinkodaros koordinatorių iki prekės ženklo valdytojų ir dar daugiau.

Organizacinis valdymas

Organizacijų vadovavimas ir valdymas gali skatinti ar pakenkti organizaciniam veiksmingumui, organizacijos narių gerovei ir kitų suinteresuotųjų šalių rezultatams. Su valdymu susiję kursai, tokie kaip organizacinis elgesys, žmogiškųjų išteklių valdymas, vadovavimo ir valdymo įgūdžiai yra svarbūs pagrindinės BBA programos komponentai.

Organizacinio valdymo specializacija leidžia studentams gilintis į plačią, tarpdisciplininę vadybos ir organizacinių studijų sritį, derinant papildomus vadybos kursus su atitinkamais socialinių mokslų ir laisvųjų menų kursais. Svarbūs klausimai, susiję su organizacijomis, taip pat su socialiniais ir elgsenos tyrimų metodais, yra funkcijos, skirtos padėti studentams pasinaudoti įrodymais pagrįstu požiūriu į valdymą. Ši specializacija skatina rūpestingų, etinių ir produktyvių narių, vadybininkų ir organizacijų vadovų plėtrą.

Turizmas ir svetingumas

Verslo administravimo bakalauro laipsnis turizmo ir svetingumo specializacija skirtas tiems studentams, kurie planuoja dirbti turizmo ir svetingumo industrijoje kaip vadybininkai ar verslininkai.

Turizmo ir svetingumo specializacija apima keturis reikalingus kursus, skirtus konkrečiai turizmo ir svetingumo pramonei bei penkiems pasirenkant dalykus, kuriuos galima pasirinkti iš didelių daugiadalykių kursų, kurie gali praturtinti studentų supratimą apie tarptautinį verslą ir tarptautines tautas. .

Studijų programos perėjimas

Verslo fakultetas pakeitė BBA laipsnio reikalavimus nuo 2014 m. Rugsėjo mėn. Svarbiausi pakeitimai buvo šie:

  • Naujajame mokymo programoje buvo pridėtos keturios naujos specializacijos: finansų, rinkodaros, organizacinio valdymo ir turizmo srityse
  • Būtini BBA kursai buvo pakeisti, o keli kursų numeriai buvo pakeisti, kad atitiktų naujos mokymo programos grafiką.

Naujoji mokymo programa taikoma visiems studentams, kurie pradėjo programą 2014 m. Rugsėjo mėn., Ir visiems studentams, kurie pradeda programą po šios datos. Tačiau studentai, kurie pradėjo savo BBA laipsnį iki 2014 m. Rugsėjo mėn., Taip pat gali pasinaudoti šiais pakeitimais.

Apdovanojimai

Garbės verslo administravimo koncentracija suteikia BBA studentams galimybę siekti aukštesniųjų studijų versle. Tai yra prieinama studentams su stipriu akademiniu pagrindu, kurie ketina tęsti studijas versle antrosios pakopos studijų pakopoje arba studentams, kurie ketina siekti karjeros, kai mokslinių tyrimų patirtis bus vertinga.

Priėmimas

Norėdami dalyvauti "Honours" programoje, studentai privalo turėti minimalų vidutinį 75% visų ankstesnių kursų. Mokyklos leidimas reikalingas ir priklauso nuo to, ar studentas suranda fakulteto vadovą. Studentai, norintys dalyvauti "Apdovanojimų" programoje, turėtų siekti įstojimo kuo anksčiau, ne vėliau kaip trečiųjų metų pabaigoje.

Reikalavimai kursui

Iš viso 126 semestro valandų kredito reikia BBA apdovanojimai. Be reguliarios BBA reikalavimų, garbės studentai privalo užpildyti garbės daktaro disertaciją 510 (šešios semestro valandos). Šis darbas paprastai bus baigtas per semestrą po "Business Research 4950". Trijų fakulteto narių komitetas, įskaitant vadovą, peržiūrės apdovanojimų disertaciją. Vertinimo procese taip pat bus įtrauktas komiteto atliekamas žodinis egzaminas. Turi būti išlaikytas minimalus 75% vidurkis, kad liktų apdovanojimų programoje.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Prince Edward Island

Peržiūrėti 7 daugiau kursų University of Prince Edward Island »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 17, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Price
7,500 CAD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date