Verslo administravimo bakalauras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

西安电子科技大学 bakalauro verslo administravimo anglų kalba

profesionalus profilis

西安电子科技大学 Ekonomikos ir vadybos išsilavinimą pradėjo 1980 metais, po 30 metų statybos ir plėtros, ekonomikos ir vadybos visoje dviejų disciplinų, su gana stipriu mokymo jėga, esamą personalą 80% su daktaro ir magistro laipsnį. Master of Business Administration Shaanxi provincija (MBA) mokyklos 西安电子科技大学 mokymo kiekis taip pat yra įsikūrusios šioje kolegijoje. Nuo 2008 m College siūlo magistro anglų mokymo programas. Be kalbos kursus, projekto Visi kursai yra dėstomi anglų kalba. Disertacija anglų kalba su atsakovu, taip pat baigtas.

profesionalus tikslas

Profesinis siekiama mokyti tiek gebėjimus ir vientisumą, tvirtą profesinį pagrindą, gerą tyrimus ir praktiką, su stiprus jausmas profesionalumo, atsakomybės ir bendradarbiavimo dvasią ir skatinti draugiškus mainus ir bendradarbiavimą tarp Kinijos ir jos priimančiosios šalies, pagrindinis sistemos valdymo teorija ir metodas, galintis pramonės ir komercinių įmonių, finansų įstaigų, aukšto lygio personalo valdymo mokslinių tyrimų institutų ir vyriausybės departamentų.

pagrindiniai kursai

Mikroekonomika, makroekonomika, matematika, teorija pinigų ir bankininkystės, finansų, operacijų tyrimų, finansų valdymas, tarptautinė prekyba, tarptautinė komercinė teisė, finansų ir Tarptautinių atsiskaitymų, logistikos ir tiekimo grandinės valdymo, interneto rinkodaros, kinų, kinų kultūrą.

Mokymas ir mokslą

Šis tyrimas laikas laipsnis programa 4 metų mokslą 17.000 juanių / metus (8500 juanių / semestrą).

tinkamumas

1. 18-25 metų amžiaus, fizinės sveikatos, fizinę sveikatą, laikantis valstybės paskelbė "užsienio užsienio studentai sveikatos tikrinimo standartus", kad aukštosios mokyklos Kinijos piliečių, turinčių galiojantį užsienio pasą ekvivalentą;

2. Pasirinkite anglų studentus mokyti profesionalus, jų Anglų lygis turi pasiekti tarptautinį standartą IELTS 6.0 arba TOEFL 80 taškų arba jiems lygiaverčiai Anglų klasės lygio reikalavimus.

taikymo medžiagos

  1. " 西安电子科技大学 , skirtas užsienio studentams paraiškos forma"
  2. Aukščiausia diplomas (notaro kopija). Išskyrus anglų kalba, turi būti pridėtas notaro kinų arba anglų kalbą. Studentai privalo pateikti patys mokosi mokykloje, kad mokyklos išduotą
  3. Mokymosi nuorašai. išskyrus tekstas anglų kalba turi būti pridėtas notaro kinų arba anglų kalbą
  4. Kopijuoti galiojantį pasą (galioja dvejus metus ar daugiau).
  5. , Įdėkite į HSK rezultatą ataskaitos kopiją buvo pridėtas prie paraiškos medžiagų
  6. "Užsienietis Fizinis tyrimas"
  7. Ekspertizės mokestis: 800 juanių (pinigų, pašto pinigų perlaidos arba banko pavedimu).

pripažinti

Audituotas medžiaga, pasak pareiškėjo padėtis ir profesinius reikalavimus, imtis įėjimas dviem būdais:

  • Nuspręsti, ar pripažinti, interviu;
  • Interviu plius testas raštu nuspręsti, ar pripažinti.

Bendrieji susitarimai dėl interviu birželio pradžioje, konkretus būdas, laikas, vieta, informuoja pareiškėją pirmosios instancijos pareiškinių medžiagų (telefonu arba elektroniniu paštu) tiesiai iš priėmimo biure.

Pareiškėjai išsamios paraiškos medžiagos, kvalifikuoti egzaminą, Jūs galite registruotis. Priėmimo tarnyba bus išleisti priėmimo praneša būti priimami studentai.

Kontaktinė informacija

西安电子科技大学 Tarptautinė Išsilavinimas Priėmimo skyriaus

Adresas: Xi'an, Shaanxi Province, Kinija Taibai Kelių 2 西安电子科技大学 Priėmimo biuras Tarptautinės Švietimo

Pašto Kodas: 710.071, Kinija

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Xidian University,under the jurisdiction of the Ministry of Education, dedicates primarily to the electronics and information education and research, with an integration of a wide range of academic su ... Skaityti daugiau

Xidian University,under the jurisdiction of the Ministry of Education, dedicates primarily to the electronics and information education and research, with an integration of a wide range of academic subjects covering engineering, science, management, economy, arts and social sciences. Skaityti mažiau