Verslo administravimo bakalauro laipsnis su magistro laipsniu kompiuterinėse informacinėse sistemose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterinių informacinių sistemų didžioji dalis apima organizacijos informacijos tyrimą ir analizę bei informacijos rinkimo ir apdorojimo sistemos, naudojant kompiuterius, projektavimą. Studentai daug dėmesio skirs kompiuteriui, informatikai ir kitoms informacinėms sistemoms.

Pittsburg State University siūlo Kompiuterių informacinės sistemos programos studentams dvi atskiras sritis: informacijos užtikrinimą ir kompiuterių saugumą bei sistemų projektavimą.

Informacijos užtikrinimas ir kompiuterių saugumas

Informacijos užtikrinimas ir kompiuterių saugumas yra susiję su didėjančiu poreikiu pasirūpinti informacijos, kuri yra saugoma ir tvarkoma kompiuterinėmis sistemomis ir perduodama naudojant šiuolaikinius ryšių tinklus, apsauga.

Programos pagrindas prasideda suprantant informacijos vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje, technologines informacijos saugojimo, perdavimo ir generavimo priemones bei užtikrinant, kad informacija bus tiksli, konfidenciali ir prieinama, svarbą.

Sistemos projektavimo akcentavimas

Sistemos projektavimo programa Pittsburg State University remiasi verslo administravimo bakalauro studijų programa, kad būtų užtikrintas aplinkos supratimas apie informacijos vaidmenį įmonėje ir derinama su Informacinių sistemų programa, kuri suteikia tvirtą technologinį pagrindą, kuris paruošia studentą karjerai. kompiuterių programavimo, sistemų projektavimo ir analizės, duomenų bazių programavimo ir administravimo bei informacinių technologijų palaikymo srityse.

Coding

Karjeros galimybės

Programos absolventai yra kvalifikuoti atlikti daugelį vaidmenų, įskaitant:

 • Pramonės programuotojas
 • Informacinių technologijų palaikymo specialistai
 • Programuotojas
 • Kompiuterių sistemos analitikas
 • Kompiuterinės informacijos sistemos valdytojas
 • Kompiuterinės informacinės sistemos operatorius
 • Duomenų bazės administratorius
 • Tinklo ir kompiuterinės sistemos administratorius
 • Ir daug daugiau

Paraiška

Jei neatitinkate nė vieno garantuoto reikalavimo, vis tiek esate raginami kreiptis. Jūsų paraiška bus peržiūrėta atskirai.

 • Kai pradedate savo prašymą dėl priėmimo į Pittsburg State University , atkreipkite dėmesį į šias internetinės paraiškos ypatybes:
 • Internetinė programa sukurta tam, kad galėtumėte progresuoti taip, kaip leidžia jūsų tvarkaraštis. Mes raginame jus užbaigti procesą per vieną posėdį, tačiau jei tai neįmanoma, galite išeiti išsaugoję bet kurį skyrių ir grįžti vėliau, kad užbaigtumėte likusią dalį.
 • Jei turite klausimų apie programos skyrių, spustelėkite šalia elemento. Langelyje pasirodys papildoma informacija apie konkretų daiktą.
 • Kiekviena programos skiltis pateikiama kairėje ekrano pusėje. Kiekvieno ekrano apačioje esantis mygtukas Tęsti išsaugos tame skyriuje užpildytą informaciją ir pateks į kitą skyrių.
 • Kai skyrius bus užpildytas, šalia to skyriaus pasirodys a. Vis dar galite pridėti papildomos informacijos užpildytame skyriuje.
 • Jūsų paraiška dėl priėmimo negali būti pateikta, kol nebus užpildytos visos skiltys.
 • Prieš apdorojant jūsų paraišką, reikia sumokėti paraiškos mokestį.
 • Jei kandidatuosite kaip pirmakursis į laipsnį, įsitikinkite, kad turite savo vidurinės mokyklos nuorašo kopiją ar kitą savo vidurinės mokyklos kursinių darbų sąrašą, įskaitant GPA ir kurso pažymius. Negalėsite tiksliai užpildyti savo paraiškos, jei ši informacija nebus lengvai prieinama. Kandidatai turi nurodyti kursus, pažymius, kreditus ir testų balus, kurie bus naudojami Priėmimo įstaigoje priimant pirminius priėmimo sprendimus. Pateikus prašymą, patvirtinti reikės oficialių nuorašų ir testų balų.
 • Paraiška dėl priėmimo ir stipendijų turi būti užpildyta ir pateikta kartu su visais reikiamais nuorašais ir papildomais dokumentais iki vasario 1 d. (Arba gruodžio 15 d. Perkeliantiems studentams, pradedantiems pavasario semestrą), kad galėtų pretenduoti į priėmimo stipendijas. Priėmimo stipendijos bus skiriamos priklausomai nuo finansavimo. (Savarankiškai pateikta informacija nepriimama stipendijų tikslais).

Kaina

Jums reikiamos kainos. Norimas lankstumas. Mūsų fiksuoto dydžio studijų programa leidžia dieninio bakalauro studentams (priimtiems ne mažiau kaip 12 kreditų valandų) ir doktorantams (įstojusiems į 9 ar daugiau kreditų valandų) mokėti vienodą studijų kainą, neatsižvelgiant į bendrą kreditų skaičių. Norite ištirti ne jūsų pagrindinę temą ar lankyti papildomus kursus, kurie padėtų paspartinti jūsų baigimo datą? Mūsų vienodo dydžio įmokos dėka tai galite padaryti nemokėdami papildomo mokesčio. Nesvarbu, ar jūs einate 10, ar 20 valandų, mokate tą patį tarifą.

Valstybinis mokslas ir išlaidos už semestrą (2019–2020 mokslo metai)

Studijos (vienodo dydžio, įskaitant miestelio mokesčius) 3669 USD
+ Knygos ir reikmenys (apskaičiuota) 500 USD
+ Gyvenamoji salė (apytiksliai) 3 998 USD
Visas semestras (apskaičiuota)
Iš viso akademiniais metais * (apskaičiuota)
8 167 USD
16 334 USD

Nevalstybinis mokslas ir išlaidos už semestrą (2019–2020 mokslo metai)

Studijos (vienodo dydžio, įskaitant miestelio mokesčius) 9 341 USD
+ Knygos ir reikmenys (apskaičiuota) 500 USD
+ Gyvenamoji salė (apytiksliai) 3 998 USD

Visas semestras (apskaičiuota)
Iš viso akademiniais metais * (apskaičiuota)

13 839 USD
27 678 USD

Tarptautinis studentų mokslas ir išlaidos už semestrą (2019-2020 mokslo metai)

Studijos (vienodo dydžio, įskaitant miestelio mokesčius) 18 682 USD
+ Ligos / nelaimingų atsitikimų draudimas - 12 mėnesių draudimas (būtina) 1 772 USD
+ Knygos ir reikmenys (apskaičiuota) 1000 USD
+ Pragyvenimo išlaidos (apskaičiuotos) 7 996 USD
+ Orientacija ir atitikimas SEVIS 80 USD
Iš viso akademiniais metais * (apskaičiuota) 29 530 USD


Stipendijos ir finansinė parama

Pitto valstija siūlo savo studentams daug stipendijų ir finansinės paramos galimybių. Mes suprantame, kad būdamas studentas, tu turi sutelkti dėmesį į klasę, o ne į dokumentus. Mūsų studentų finansinės paramos biuro specialistai yra čia, kad suteiktų jums informacijos, kurios jums reikia norint teisingai pasirinkti finansinę paramą. Beveik 80 procentų Pitto valstijos studentų gauna tam tikrą finansinę paramą, įskaitant:

 • Dotacijos: pagalba, kuriai nereikia grąžinti
 • Stipendijos: apdovanojimai studentams, įrodžiusiems geresnius akademinius pasiekimus arba atitinkantiems specialius kriterijus, kuriems grąžinti nereikia
 • Užimtumas: apie 10% mūsų studentų dirba universiteto miestelyje
 • Paskolos: paskolos gali būti grąžintos tėvams ir (arba) studentams

Daugeliu atvejų mūsų studentų finansinės pagalbos specialistai gali padėti sujungti šias galimybes į asmeninį paketą, atitinkantį jūsų individualų poreikį. Jūsų gaunamos pagalbos dydis priklauso nuo jūsų šeimos indėlio, kurį tikimasi padengti jūsų švietimo išlaidoms padengti. Svarbu gauti paraiškas anksti. Priėmimo stipendijos stojantiems pirmakursiams ir perkėlusiems studentams skiriamos „pirmas atėjai, pirmas gavai“ principu, kol išeikvojamas finansavimas. Paraiška rudens semestrui bus teikiama vasario 1 d., O gruodžio 15 d. - pavasario semestrui. Pasibaigus šioms datoms:

 • Priėmimo paraiška
 • Stipendijų paraiškos
 • Visi reikalingi dokumentai (informacija apie save pateiktą informaciją nepriimama stipendijos tikslais)
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Skaityti mažiau