Verslo administravimo ir vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Siūlomas verslo administravimo ir vadybos (ADE) laipsnis yra bendras dėmesys - apmąstymų, atliktų su apylinkės privačių ir viešųjų institucijų atstovais, ir tų, kurie buvo išsakyti absolventų įsidarbinimo tyrimuose ir surinktų darbuotojų, rezultatas. Teisės, ekonomikos ir turizmo fakulteto strateginis planas.

Igvasadai ir jos aplinkai būdinga smulkaus ir vidutinio verslo struktūra, kurioje rekomenduojama rengti išsamius mokymus, kad būsimi absolventai turėtų įmonės veiklos apžvalgą. Tokiu būdu absolventai turės galimybę patenkinti įvairius valdymo poreikius, kurie gali kilti patekus į verslo pasaulį.

Verslo administravimo ir vadybos studijos taip pat suteikia galimybę pagilinti įgūdžius, susijusius su verslo inovacijomis, bendru įmonės valdymu ir rinkų bei įmonių globalizacijos valdymu.

133040_133037_Campus_Slide4.jpg

Kodėl verta studijuoti šį laipsnį Igualada miestelyje?

Verslo administravimo ir vadybos laipsnis (ADE) suteikia solidžius mokymus ir praktinius bei profesinius mokymus apie įmonės valdymą, glaudžiai susijusius su verslo realybe ir jo ryšiu su aplinka, palengvinančiu darbo vietą ar kuriant darbo vietas. pati įmonė.

Verslo administravimo ir vadybos studijos taip pat suteikia galimybę pagilinti įgūdžius, susijusius su verslo inovacijomis, bendru įmonės valdymu ir rinkų bei įmonių globalizacijos valdymu.
Be to, pagrindinis tikslas yra būsimų absolventų švietimas ir mokymas, kad jie galėtų įsitraukti į globalų pasaulį, teikiant pirmenybę verslo mokymui kitomis kalbomis (geriausia anglų kalba), komandiniam darbui ir informacinių technologijų naudojimui bei bendravimas.

Trumpai tariant, mūsų ADE absolventų mokymai turi suteikti jiems galimybę išspręsti įvairias įmonėje kylančias problemas ir savo indėliu prisidėti prie įmonės sėkmės, plėtros ir internacionalizacijos.

Dėstymo požiūriu, Teisės, ekonomikos ir turizmo fakultetas yra įsipareigojęs nuolatiniam vertinimui, aktyviam mokymo ir mokymosi metodams ir profesionalizuotam studijų orientavimui, kurie, kaip skiriamasis bruožas, apima privalomą praktiką įmonėse ir mobilumą. šalies ir tarptautinių studentų.

Šis laipsnis siūlomas „Igualada Campus“ popiet.

Karjeros galimybės

Pagrindinės verslo administravimo ir vadybos laipsnio profesinės galimybės yra susijusios su šiomis sritimis:

 • Apskaita ir auditas: atsakingas už apskaitos sritį, išorės auditas, apskaitos ar audito kontrolierius.
 • Mokesčiai: konsultacijos, valdymas ir mokesčių konsultacijos.
 • Finansai: finansų valdymas, finansų analitikas, iždo vadovas.
 • Operacijos ir logistika: operacijų ir logistikos valdymas, gamybos valdymas, logistikos vadovas, tiekimo ir paskirstymo vadovas.
 • Žmogiškieji ištekliai: žmogiškųjų išteklių valdymas.
 • Strateginis valdymas: strateginio valdymo personalas, atsakingas už strateginį planavimą, vadovo padėjėjas.
 • Bendrovė ir pasaulinės rinkos: internacionalizacijos vadovas, pasaulinių rinkų analitikas.
 • Rinkodara ir rinkos tyrimai: atsakingas už rinkodaros srities valdymą, komercijos vadovas, atsakingas už rinkodaros komunikaciją, marketingo valdymą.
 • Verslumas: verslumas, konsultacijos inovacijų klausimais, patarimai.
 • Ekonominė analizė: ekonomikos analitikas, techninis personalas, dirbantis su valstybinių ir privačių subjektų tyrimų paslaugomis.
 • Nurodymai, patarimai ir konsultacijos bet kurioje valstybinėje ar privačioje organizacijoje.

Priėmimo profilis

Verslo administravimo laipsnis skirtas studentams, kurie nori plėtoti savo profesinę veiklą verslo vadybos srityje arba kurie taip pat nori suprasti, kaip veikia ekonomika. Geras derybų profilį demonstruojantis studentas yra verslininkas ir tuo pat metu demonstruoja etišką ir atsakingą požiūrį. Tam reikalingas paprastas bendravimas žodžiu ir raštu, matematiniai ir analitiniai įgūdžiai, motyvacija suprasti reiškinius ir socialinius pokyčius bei gebėjimas spręsti ir spręsti konfliktus.

Šiuo atžvilgiu lapkričio 14 d. ROYAL DECREE 1892/2008 1 straipsnyje reglamentuojamos teisės į oficialias universitetines studijas sąlygos ir priėmimo į Ispanijos valstybinius universitetus tvarka. Pagal 2 straipsnį, jūs galite patekti į oficialias universitetines studijas Ispanijos universitetuose, jei tenkinamas kuris nors iš šių reikalavimų:

1. Būdamas bet kurioje iš šių situacijų:

 • Bakalauro laipsnį turintys asmenys gali įstoti į universitetą išlaikę testą.
 • Europos Sąjungos valstybių narių ar kitų valstybių, su kuriomis Ispanija yra pasirašiusi tarptautinius susitarimus, švietimo sistemų studentai gali patekti į universitetą.
 • Užsienio švietimo sistemų studentams suteikiama galimybė įstoti į universitetą paprašius, kad kilmės vardas būtų patvirtintas Ispanijos bakalauro vardu.
 • Asmenys, turintys aukštojo techniko vardus, atitinkančius profesinio rengimo ir meninius mokymus, arba aukštesniojo sporto techniko, atitinkančio sporto mokymą, universitetai.
 • Vyresniems nei dvidešimties metų amžiaus žmonėms galimybė patekti į universitetą
 • Galimybė patekti į universitetą suteikiant darbo ar profesinės patirties akreditaciją (numatyta Įstatyme 4/2007).
 • Vyresniems nei keturiasdešimt penkerių metų amžiaus žmonėms suteikiama galimybė patekti į universitetą.

2. Turėti oficialų universitetinį laipsnį ar jam prilygintą vardą.

3. Turi turėti oficialų universiteto absolvento, techninio architekto, inžinieriaus inžinieriaus, absolvento, architekto, inžinieriaus diplomą, atitinkantį ankstesnį universitetinio išsilavinimo susitarimą ar lygiavertį vardą.

4. Baigę dalines užsienio studijas užsienyje arba, baigę studijas, dar nepatvirtino homologijos Ispanijoje ir norite tęsti studijas Ispanijos universitete. Šiuo atveju bus būtinas reikalavimas, kad atitinkamas universitetas pripažintų bent 30 kreditų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the ... Skaityti daugiau

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the campus gates. Students make up most of the UdL community, and our objective is to ensure that they enjoy the teaching and learning processes involved. Skaityti mažiau
Lleida , Igualada + 1 Daugiau Mažiau