Verslo analizė

Verslo analitikai reikalingi beveik kiekvienoje pramonės šakoje. Verslo analizės pagrindinė dalis „Shield“ verslo mokykloje moko studentus, kaip naudoti metodus, įrankius ir programinę įrangą duomenims paversti informacija. Mokymo programoje pagrindinis dėmesys skiriamas įgūdžių ir žinių formavimui programavimo, statistikos, duomenų tvarkymo, duomenų transformavimo ir vizualizacijos srityse.

4 pagrindinės priežastys siekti verslo analitikos laipsnio SFU:
 1. „Beveik visi darbai tam tikru būdu palies duomenis“, pasak Tableau „Duomenų švietimo būklė“. Plačiai naudojant technologines naujoves, mūsų visuomenė generuoja vis didėjantį duomenų kiekį. Visų tipų organizacijos vis dažniau ieško būdų, kaip panaudoti šią naują informacijos lobį.
 2. Verslo analizė, suderinta su kitais laipsniais, padidina paklausą. Skydai leidžia pasiekti du laipsnius vos per ketverius metus. Kadangi duomenų analizė yra labai pageidaujamas visų verslo sričių įgūdis, pridėjus dvigubą pagrindą verslo analizėje prie bet kurio kito verslo, padidėja laipsnio vertė ir suteikiama pranašumas kiekvienoje darbo rinkoje.
 3. „Analytics“ teikia įrankius, kurie gali paversti duomenis naudinga informacija. Duomenys dažnai naudojami kuriant naują supratimą, priimant sprendimus ir planuojant strateginę kryptį. Verslo vadovai prašo departamentams, programoms, gaminiams ir žmonėms pritaikytų duomenų apžvalgų.
 4. Beveik kiekviena pramonės šaka pasikliauja analitika, kad augtų ir sėkmingai veiktų. Gamybos specialistai naudoja duomenų analizę maršrutų, metodų ir procesų neveiksmingumui nustatyti. Pramogų ir mažmeninės prekybos paslaugos naudoja analizę, kad pateiktų realiu laiku pritaikytas rekomendacijas. Teisėsauga analizuoja nusikalstamumo tendencijas, siekdama efektyviau disponuoti turtu.

„Analytics“ bakalauro laipsnis

* Penkerių metų verslo analizė į MBA programą, BS

Studentai, norintys taip pat baigti savo MBA, gali pasirinkti „Penkerių metų paspartintos programos“ programą ir per penkerius metus įgyti bakalauro laipsnį suteikiančią verslo analizės bakalauro ir magistro laipsnį.

Karjeros galimybės

Remiantis 2017 m. Spalio mėn. „LinkedIn“ ataskaita, „statistinė analizė ir duomenų gavyba“ bei „duomenų pateikimas“ yra tarp 10 geriausių įgūdžių, kurių siekia potencialūs darbdaviai visame pasaulyje. Be to, Jungtinių Valstijų darbo statistikos biuras „statistiko“ ir „operacijų tyrimų analitiko“ profesijas priskiria tarp 20 greičiausiai augančių profesijų.

Verslo analizės didžiųjų bendrovių populiarios karjeros galimybės:
 • Valdymo analitikas / konsultantas
 • Duomenų mokslininkas
 • „Big Data Analytics“ specialistas
 • Tyrimų analitikas
 • Paslaugų ar gamybos operacijų vadovas
 • Duomenų analitikas
 • Projekto vadovas
 • Tiekimo grandinės vadovas
 • Rinkos tyrimų analitikas

„Analytics“ mokymo programa

Verslo analizės programa, kaip ir visos didžiosios „Shields“ verslo mokyklos, yra paremtos tvirtu verslo pagrindų kursų pagrindu apskaitos, ekonomikos, finansų, rinkodaros ir vadybos srityse . Verslo analizės studentai, baigę kursus tradicinėse pagrindinėse srityse, įgis duomenų analizės meno ir mokslo kompetencijas . Tiksliau, šios programos studentai baigs kursus, kad įgytų įgūdžių ir žinių programavimo, statistikos, duomenų tvarkymo, duomenų transformavimo ir vizualizacijos srityse .

120733_120697_20160929_SFU_01637.jpg

Bakalauro paraiškų teikimo procesas

Sent Pranciškone jūs esate ne tik skaičius, bet ir kai tik gausime jūsų prašymą. Mes vertiname jus kaip individualų asmenį, o ne tik pasirinktas dalis, tokias kaip GPA ar testų balus. Mes žiūrime, kaip jūs prisidėsite prie mūsų akademinės bendruomenės, jūsų kursinių darbų stiprybės, užklasinių pomėgių ir unikalių talentų.

Viskas, ko jums reikia norint paleisti paraišką, galite rasti čia! Išsamios instrukcijos, paraiškos komponentai ir terminai.

Keturi paprasti žingsniai
 • 1 veiksmas: sukurkite vartotojo vardą ir slaptažodį. Tai palengvins jūsų programos išsaugojimą ir leis jums registruotis SFU renginiuose vienoje vietoje. PS Pažymėkite SFU taikymo svetainę, kol joje esate!
 • 2 veiksmas: patikrinkite savo el. Paštą. Turėtumėte gauti nuorodą, kurią norite spustelėti, kad patvirtintumėte naują prisijungimą.
 • 3 žingsnis: užpildykite paraišką. Pirmakursiai studentai gali kreiptis bet kada, paprastai po rugpjūčio 1 d. Norint visiškai apsvarstyti priėmimo ir nuopelnų stipendijas, rekomenduojama studentams užpildytą paraišką pateikti iki vyresniųjų metų gegužės 1 d.
  • Bakalauro priėmimo programa vykdoma pagal nuolatinę priėmimo politiką, išskyrus Gydytojo padėjėjo mokslo programą, kurios prioritetinė paraiškos pateikimo data yra lapkričio 15 d . Ergoterapijos ir fizinės terapijos programos prioritetinė taikymo data yra sausio 15 d .
 • 4 žingsnis: Peržiūrėkite „Kontrolinį sąrašą“, jei norite gauti papildomų reikalavimų.
Oficialūs vidurinės mokyklos nuorašai

Pateikite savo oficialų vidurinės mokyklos nuorašą, kuriame parodyti darbai, atlikti per jaunesnius metus, kartu su savo vyresnių klasių tvarkaraščio kopija. Visi kandidatai turėtų pateikti vidurio pažymius nuo vyresniųjų metų, kai jie yra.

Tai gali būti išsiųsta:

 • Nuo savo vidurinės mokyklos iki
  • Saint Francis University
  • Priėmimo tarnyba
  • 169 „Lakeview Drive“
  • PO Box 600
  • Loretto PA 15940
 • Per saugią elektroninę dokumentų sistemą, pvz., Pergamentą.
Standartizuotas testavimas

Kandidatai privalo pateikti SAT I arba ACT balus. Naudokite žemiau pateiktus kodus, kad oficialūs balai būtų atsiųsti tiesiogiai SFU.

 • SAT kodas # 2797
 • ACT kodas # 3682
Rašymo pavyzdys

Rašytinis pavyzdys reikalingas ergoterapijos, fizinės terapijos ir gydytojo padėjėjo mokslo reikalams. Prašome užpildyti esė, paaiškinančią (mažiausiai 250 žodžių) jūsų susidomėjimą akademine programa, į kurią jūs kreipiatės. Nesivaržykite pabrėžti savo turimos patirties, kuri parodo jūsų susidomėjimą pasirinkta studijų sritimi.

120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Saint Francis University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 20, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 24, 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
36,970 USD
Studijų kaina 2019-20 mokslo metams yra 36 970 USD dieninio, tradicinio bakalauro studentui.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Rolling Admission
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 24, 2020
End Date
Rgp. 23, 2024
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling Admission

Rgp. 24, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling Admission
End Date
Rgp. 23, 2024

Mentorship Day - School of Business

Business Majors After Graduation Plans