Verslo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

110623_foto5.jpg

Ar esate aistringas kalbų ir žmonių atžvilgiu? Ar norite dirbti biuro vadybininku, projektų vadovu, įdarbinimo pareigūnu ar proceso konsultantu tarptautinėje įmonėje , savo gimtojoje šalyje ar užsienyje? Verslo bakalauras - tai viskas, ką jūs galite pasiekti

Čia galite patikrinti programą!

110625_foto4.jpg

Kodėl bakalauras versle

  • Jūs dalyvausite klasėse su tarptautinių studentų grupe : praturtinančia patirtimi.
  • Teorija atgyja atliekant stažuotę, daugybę svečių paskaitų, vizitus įmonėse, studijų keliones į užsienį, tarptautiniu mastu orientuotus atvejus ir pan.
  • Jūs išmoksite bendrauti profesionaliai anglų kalba ir dviem kitomis užsienio kalbomis .

110627_foto7.jpg

Siekiate darbo tarptautinėje įmonėje ar užsienyje. Negalite laukti, kol išeisite iš savo komforto zonos. Jums patinka kalbos, žmonės ir projektų valdymas. Norite būti tas, kuris prižiūri biurą. Mūsų bakalauro verslas

Pasirinkite savo specializaciją!

Verslas

Ar esate natūralus kalbininkas? Eikite į verslą

Bendravimo įgūdžiai niekada anksčiau nebuvo tokie svarbūs kaip dabar. Šiuos įgūdžius mokote kursuose, tokiuose kaip Tarpkultūrinė komunikacija ir Tarptautinio verslo anglų kalba. Be to, jūs tobulinate savo verslo pagrindų žinias ir susipažįstate su vidiniu procesų ir projektų valdymo darbu. Tokiu būdu galėsite patobulinti procedūras ir procesus visame pasaulyje. Ši specializacija paverčia jus profesionalu, kuris yra tikras bet kurios tarptautinės kompanijos turtas.

NAUJIENA: kokius viršutinius padalinius pasirenkate?

Bakalauro versle

Dabar galite pasirinkti įdomius papildomus kursus, kad pridėtumėte skonio savo programai. Nesvarbu, ar norite praplėsti ar pagilinti savo žinias: turime variantų, atitinkančių jūsų asmenybę! Pasirinkite 1 papildomą kursą ( 5 kreditai ) per 3 ar 4 semestrą ir net 2 iš 5 semestro ( 10 kreditų ).

Kas yra jūsų kolegos studentai?

Mūsų bakalauro versle

  • Užsienio studentai, norintys dalyvauti anglų kalba mokomoje studijų programoje. Arba, kurie nori studijuoti Artevelde universiteto koledže, kad įgytų bakalauro laipsnį.
  • Flamandų studentai, norintys pasinerti į patrauklią aplinką: sekate kursus su tarptautiniais studentais, išmokti atkreipti dėmesį į tarpkultūrinį bendravimą ir susipažinti su įvairiomis biuro valdymo temomis.
  • Gyventojai Belgijoje, turintys užsienio laipsnį ir norintys įgyti Tarptautinio biuro vadybos bakalauro laipsnį.

Mokymasis ir pamokymas

Mes teikiame didelę reikšmę mūsų studentų mokymui: programa prasideda kurso „Talentas“

110621_foto6.jpg

Paraiška ir įregistravimo procedūra

Visą išsamią informaciją apie jūsų laipsnį ir kalbos reikalavimus galite rasti mūsų svetainėje: href = "https://www.artevelde-uas.be/enrolment/degree-seeking-students/how-enrol/enrolling-new-student . šioje nuorodoje galite rasti daugiau informacijos apie visas 2020–2021 mokslo metų išlaidas (bendra studijų trukmė ne mažiau kaip 3 metai).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Artevelde University of Applied Sciences, member of the Ghent University Association (AU GENT), is one of Flanders' largest university colleges (13,000 students. Ghent is situated in Flanders and is o ... Skaityti daugiau

Artevelde University of Applied Sciences, member of the Ghent University Association (AU GENT), is one of Flanders' largest university colleges (13,000 students. Ghent is situated in Flanders and is only 30 minutes away from Brussels, Antwerp, Bruges, the coast, France and Holland. Skaityti mažiau